Қысқа мерзімді жоспар
Мерзімі: .09.2018ж Сыныбы: 10б Пәні: Алгебра
Сабақтың тақырыбы: Сандық функциялар және олардың графиктері.
Сабақтың мақсаты: Оқушыларға функция ұғымының дамуы тарихынан мағлұмат беріп , олардың функция ұғымы бойыншажалпы көзқарастарын кеңейту, байыта түсу.Оқушылардың функцияның берілуі жөніндегі нақты көзқарастарын және оны іс жүзінде қолдана білу бейімділіктерін қалыптастыру.
Күтілетін нәтиже: Оқушыларға функция ұғымының дамуы тарихынан мағлұмат ала отырып, функцияның берілуі жөніндегі нақты көзқарастарын және оны іс жүзінде қолдана білу бейімділіктері қалыптасады.
Сабақтың әдісі: Джиксо, Конверттегі сұрақ, Деталдарды қосу, Бұрысын тап.
Сабақтың көрнекілігі: Интерактивті тақта, түрлі-түсті конверттер, плакат, маркер, бор,
|
Уақыты |
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Оқыту үшін бағалау |
Қолданылатын ресурстар |
|
3 мин |
Кіріспе |
Оқушыларды түгелдеу және оқушылардың назарын сабаққа аудару. Геометриялық фигуралар арқылы оқушыларды екі топқа бөлу. |
Оқушылар алған фигуралары бойынша өз топтарына барып жайғасады және топтар топ басшыларын, хатшыларын, уақыт сақшыларын, баяндамашыларын сайлап алады. |
|
|
|
10 мин |
Таныстырылым |
Конверттегі сұрақ әдісі арқылы екі топқа сұрақтар беріледі. |
Топ мүшелері конверттерді таңдайды, берілген сұрақтарға топпен бірге жауап береді. |
Геометриялық фигуралар арқылы оқушыларды бағалау ∆ - 3 балл □ - 2 балл ○ - 1 балл |
Конверт, кеспеқазаз, түрлі түсті фигуралар |
|
20 мин |
Негізгі бөлім |
1-топқа Функция ұғымының пайда болуы.2-топқа Сәйкестіктер 3 топқа Функциялар тақырыпшаларын Джиксо әдісі бойынша тапсырма беріледі. |
Топ мүшелері Бірге ойлаймыз әдісі бойынша берілген тапсырманы түсіндіреді. |
«Бағдаршам» арқылы топтар бірін бірі бағалау Жасыл – 3 балл Сары - 2 балл Қызыл - 1 балл |
Плакат, маркер, бор, интерактивті тақта, |
|
10 мин 2 мин |
Қорытынды |
1-топ мүшелері «детальдарды қосу» әдісі бойынша сұрақтар дайындауды, 2-топ мүшелеріне «Бұрысын тап » әдісі бойынша есептер құрастыруды тапсыру |
1-топ мүшелері «детальдарды қосу» әдісі бойынша сұрақтар дайындайды 2-топ мүшелері «Бұрысын тап » әдісі бойынша есептер құрастыруды .Топ хатшысы дайындаған тапсырмаларын алмасып,өз нөмірлерімен шешіп топта талқылап, тапсырманы алмасып тексереді. «Екі жұлдыз, бір тілек» арқылы жазбаша кері байланыс. |
Геометриялық фигуралар арқылы оқушыларды бағалау ∆ - 3 балл □ - 2 балл ○ - 1 балл |
Интерактивті тақта, геометриялық физуралар, |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сандық функциялар және олардың графиктері
Сандық функциялар және олардың графиктері
Қысқа мерзімді жоспар
Мерзімі: .09.2018ж Сыныбы: 10б Пәні: Алгебра
Сабақтың тақырыбы: Сандық функциялар және олардың графиктері.
Сабақтың мақсаты: Оқушыларға функция ұғымының дамуы тарихынан мағлұмат беріп , олардың функция ұғымы бойыншажалпы көзқарастарын кеңейту, байыта түсу.Оқушылардың функцияның берілуі жөніндегі нақты көзқарастарын және оны іс жүзінде қолдана білу бейімділіктерін қалыптастыру.
Күтілетін нәтиже: Оқушыларға функция ұғымының дамуы тарихынан мағлұмат ала отырып, функцияның берілуі жөніндегі нақты көзқарастарын және оны іс жүзінде қолдана білу бейімділіктері қалыптасады.
Сабақтың әдісі: Джиксо, Конверттегі сұрақ, Деталдарды қосу, Бұрысын тап.
Сабақтың көрнекілігі: Интерактивті тақта, түрлі-түсті конверттер, плакат, маркер, бор,
|
Уақыты |
Сабақтың кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Оқыту үшін бағалау |
Қолданылатын ресурстар |
|
3 мин |
Кіріспе |
Оқушыларды түгелдеу және оқушылардың назарын сабаққа аудару. Геометриялық фигуралар арқылы оқушыларды екі топқа бөлу. |
Оқушылар алған фигуралары бойынша өз топтарына барып жайғасады және топтар топ басшыларын, хатшыларын, уақыт сақшыларын, баяндамашыларын сайлап алады. |
|
|
|
10 мин |
Таныстырылым |
Конверттегі сұрақ әдісі арқылы екі топқа сұрақтар беріледі. |
Топ мүшелері конверттерді таңдайды, берілген сұрақтарға топпен бірге жауап береді. |
Геометриялық фигуралар арқылы оқушыларды бағалау ∆ - 3 балл □ - 2 балл ○ - 1 балл |
Конверт, кеспеқазаз, түрлі түсті фигуралар |
|
20 мин |
Негізгі бөлім |
1-топқа Функция ұғымының пайда болуы.2-топқа Сәйкестіктер 3 топқа Функциялар тақырыпшаларын Джиксо әдісі бойынша тапсырма беріледі. |
Топ мүшелері Бірге ойлаймыз әдісі бойынша берілген тапсырманы түсіндіреді. |
«Бағдаршам» арқылы топтар бірін бірі бағалау Жасыл – 3 балл Сары - 2 балл Қызыл - 1 балл |
Плакат, маркер, бор, интерактивті тақта, |
|
10 мин 2 мин |
Қорытынды |
1-топ мүшелері «детальдарды қосу» әдісі бойынша сұрақтар дайындауды, 2-топ мүшелеріне «Бұрысын тап » әдісі бойынша есептер құрастыруды тапсыру |
1-топ мүшелері «детальдарды қосу» әдісі бойынша сұрақтар дайындайды 2-топ мүшелері «Бұрысын тап » әдісі бойынша есептер құрастыруды .Топ хатшысы дайындаған тапсырмаларын алмасып,өз нөмірлерімен шешіп топта талқылап, тапсырманы алмасып тексереді. «Екі жұлдыз, бір тілек» арқылы жазбаша кері байланыс. |
Геометриялық фигуралар арқылы оқушыларды бағалау ∆ - 3 балл □ - 2 балл ○ - 1 балл |
Интерактивті тақта, геометриялық физуралар, |
шағым қалдыра аласыз













