|
Күні:25.04.18ж Сынып: 1Ә |
Мектеп :№2 Аманқарағай орта мектебі |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
||
|
Пәні: Сауат ашу |
Мұғалімі: Муслимова А.Ж |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Әңгіме оқимын. Сөйлемдегі сөздердің байланысы |
|
|||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары: |
1.1.2.1. Мұғалімнің көмегімен мәтінде кім,не туралы айтылғанын анықтау. 1.3.10.2.Тәуелдік және жіктік жалғауларының қарапайым формаларын қолдану.1.3.8.1. 1.3.6.1. Мұғалімнің көмегімен әр түрлі жанр бойынша шағын мәтін жай сөйлемдер құрап жазу.. |
|
|||
|
Сабақтан күтілетін нәтиже: |
Барлық оқушылар орындай Мұғалімнің көмегімен мәтінде кім,не туралы айтылғанын анықтайды. Оқушылардың басым бөлігі : Тәуелдік және жіктік жалғауларының қарапайым формаларын қолданады. Жазу жолын, жоларалық кеңістікті, жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап, әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазады Кейбір оқушылар Мұғалімнің көмегімен әр түрлі жанр бойынша шағын мәтін жай сөйлемдер құрап жазады |
|
|||
|
Тілдік мақсат |
Тәтті тоқаш,жер-ана,қара құмалақ,пиццалар |
|
|||
|
Пәнаралық байланыс |
математика, бейнелеу |
|
|||
|
Жетістік критерийлері |
Дескриптор: |
- мәтінде кім,не туралы айтылғанын анықтайды. -шағын мәтін жай сөйлемдер құрап жазады - әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазады |
|||
|
Алдыңғы оқу |
Әңгіме оқимын. Сөйлем |
|
|||
|
Сабақ жоспары |
|
||||
|
Сабақтың барысы және жоспарланған уақыт |
Берілетін тапсырмалар мен қолданылатын әдістер |
ресурстар мен жұмыс түрі |
|
||
|
Ұйымдастыру кезеңі 3-минут Үй тапсырмасын сұрау 8- минут |
Сәлемдесу. 1.Психологиялық ахуал қалыптастыру Ертеңгілік шеңбері Аққу болып ұшамыз Көлге келiп қонамыз Көлдiң бетiн құшамыз Қайта самғап ұшамыз. – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!Оқушыларды түгендеу Сабаққа назарын аудару
5-жаттығу Мына пиццалардың құрамы әртүрлі. Әр пиццаның қасындағы әріптерді дұрыс орналастырсаң,олардың құрамында не бар екенін табасың |
Шаттық шеңбері Жеке жұмыс
|
|
||
|
Жаңа сабақ 20минут 1-мин Сергіту сәт |
Сөйлемдегі сөздердің байланысы 1-жаттығу Мәтінді түсініп оқы. 2-жаттығу Сөйлемдерді көшіріп жаз. Сөйлемдегі сөздердің байланысын сызбамен көрсет. 3-жаттығу Сөйлемдегі сөздерге сұрақ қойып, олардың байланысын сұрақ қою арқылы тап. 4-жаттығу Көркем жаз. Әппақ болып таң атты, Түтiн тiке шығады. Қарлығаштар қанатын Самғап биiк ұшады. Топ-топ, топ басайық, Жалаудан күн жасайық. Жаса, жаса алтын күн Жаса, жаса жарқын күн. (балалар қолдарын соғады) |
Оқулықпен жұмыс Таныстырылым Дәптермен жұмыс жеке жұмыс Сергіту сәтіне арналған жинақ |
|
||
|
Сабақты бекіту 10-минут |
5-жаттығу Суретке қара. Саққұлақты тамақтандыруға көмекке кел.
|
топтық жұмыс |
|
||
|
Үйге тапсырма 1 –минут |
Мәтінді оқу 4-жаттығу Көркем жаз |
|
|||
|
Бағалау 1-мин Кері байланыс 1-мин |
Ынталандыру Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
|
смайлик |
|
||
|
|
Рефлексия |
|
|
||
|
Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімді болды? |
|
|
|
||
|
Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімсіз болды? |
|
|
|
||
|
Келесі сабақта өз жоспарыңызға қандай өзгерістер енгізген болар едіңіз? |
|
|
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сауат ашу. Әңгіме оқимын. Сөйлемдегі сөздердің байланысы
Сауат ашу. Әңгіме оқимын. Сөйлемдегі сөздердің байланысы
|
Күні:25.04.18ж Сынып: 1Ә |
Мектеп :№2 Аманқарағай орта мектебі |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
||
|
Пәні: Сауат ашу |
Мұғалімі: Муслимова А.Ж |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Әңгіме оқимын. Сөйлемдегі сөздердің байланысы |
|
|||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары: |
1.1.2.1. Мұғалімнің көмегімен мәтінде кім,не туралы айтылғанын анықтау. 1.3.10.2.Тәуелдік және жіктік жалғауларының қарапайым формаларын қолдану.1.3.8.1. 1.3.6.1. Мұғалімнің көмегімен әр түрлі жанр бойынша шағын мәтін жай сөйлемдер құрап жазу.. |
|
|||
|
Сабақтан күтілетін нәтиже: |
Барлық оқушылар орындай Мұғалімнің көмегімен мәтінде кім,не туралы айтылғанын анықтайды. Оқушылардың басым бөлігі : Тәуелдік және жіктік жалғауларының қарапайым формаларын қолданады. Жазу жолын, жоларалық кеңістікті, жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап, әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазады Кейбір оқушылар Мұғалімнің көмегімен әр түрлі жанр бойынша шағын мәтін жай сөйлемдер құрап жазады |
|
|||
|
Тілдік мақсат |
Тәтті тоқаш,жер-ана,қара құмалақ,пиццалар |
|
|||
|
Пәнаралық байланыс |
математика, бейнелеу |
|
|||
|
Жетістік критерийлері |
Дескриптор: |
- мәтінде кім,не туралы айтылғанын анықтайды. -шағын мәтін жай сөйлемдер құрап жазады - әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазады |
|||
|
Алдыңғы оқу |
Әңгіме оқимын. Сөйлем |
|
|||
|
Сабақ жоспары |
|
||||
|
Сабақтың барысы және жоспарланған уақыт |
Берілетін тапсырмалар мен қолданылатын әдістер |
ресурстар мен жұмыс түрі |
|
||
|
Ұйымдастыру кезеңі 3-минут Үй тапсырмасын сұрау 8- минут |
Сәлемдесу. 1.Психологиялық ахуал қалыптастыру Ертеңгілік шеңбері Аққу болып ұшамыз Көлге келiп қонамыз Көлдiң бетiн құшамыз Қайта самғап ұшамыз. – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!Оқушыларды түгендеу Сабаққа назарын аудару
5-жаттығу Мына пиццалардың құрамы әртүрлі. Әр пиццаның қасындағы әріптерді дұрыс орналастырсаң,олардың құрамында не бар екенін табасың |
Шаттық шеңбері Жеке жұмыс
|
|
||
|
Жаңа сабақ 20минут 1-мин Сергіту сәт |
Сөйлемдегі сөздердің байланысы 1-жаттығу Мәтінді түсініп оқы. 2-жаттығу Сөйлемдерді көшіріп жаз. Сөйлемдегі сөздердің байланысын сызбамен көрсет. 3-жаттығу Сөйлемдегі сөздерге сұрақ қойып, олардың байланысын сұрақ қою арқылы тап. 4-жаттығу Көркем жаз. Әппақ болып таң атты, Түтiн тiке шығады. Қарлығаштар қанатын Самғап биiк ұшады. Топ-топ, топ басайық, Жалаудан күн жасайық. Жаса, жаса алтын күн Жаса, жаса жарқын күн. (балалар қолдарын соғады) |
Оқулықпен жұмыс Таныстырылым Дәптермен жұмыс жеке жұмыс Сергіту сәтіне арналған жинақ |
|
||
|
Сабақты бекіту 10-минут |
5-жаттығу Суретке қара. Саққұлақты тамақтандыруға көмекке кел.
|
топтық жұмыс |
|
||
|
Үйге тапсырма 1 –минут |
Мәтінді оқу 4-жаттығу Көркем жаз |
|
|||
|
Бағалау 1-мин Кері байланыс 1-мин |
Ынталандыру Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
|
смайлик |
|
||
|
|
Рефлексия |
|
|
||
|
Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімді болды? |
|
|
|
||
|
Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімсіз болды? |
|
|
|
||
|
Келесі сабақта өз жоспарыңызға қандай өзгерістер енгізген болар едіңіз? |
|
|
|
||
шағым қалдыра аласыз















