|
Күні:18.05.18ж Сынып: 1Ә |
Мектеп :№2 Аманқарағай орта мектебі |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
||
|
Пәні: Сауат ашу |
Мұғалімі:Муслимова А.Ж |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Шынықсаң шымыр боласың. Заттың сынын білдіретін сөздер |
|
|||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары: |
1.3.10.1 Заттың атын, санын, сынын, қимылын білдіретін сөздерді ажырату. 1.1.8.1.берілген сужетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айту.1.2.3.1.Мұғалімнің көмегімен оқыған мәтінің тақырыбын,басын,ортасын және соңын анықтау.1.3.8.1. |
|
|||
|
Сабақтан күтілетін нәтиже: |
Барлық оқушылар орындай: . Заттың атын, санын, сынын, қимылын білдіретін сөздерді ажыратады.. Сөйлемді бас әріппен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қоюды біледі Оқушылардың басым бөлігі : . берілген сужетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айтады. Кейбір оқушылар : Мұғалімнің көмегімен оқыған мәтінің тақырыбын,басын,ортасын және соңын анықтайды |
|
|||
|
Тілдік мақсат |
Бассейн |
|
|||
|
Пәнаралық байланыс |
математика, бейнелеу |
|
|||
|
Жетістік критерийлері |
Дескриптор: |
Заттың атын, санын, сынын, қимылын білдіретін сөздерді ажыратады. .берілген сужетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айтады. Мұғалімнің көмегімен оқыған мәтінің тақырыбын,басын,ортасын және соңын анықтау.Сөйлемді бас әріппен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қоюды біледі |
|||
|
Алдыңғы оқу |
Заттың қимылын білдіретін сөздер |
|
|||
|
Сабақ жоспары |
|
||||
|
Сабақтың барысы және жоспарланған уақыт |
Берілетін тапсырмалар мен қолданылатын әдістер |
ресурстар мен жұмыс түрі |
|
||
|
Ұйымдастыру кезеңі 3-минут Үй тапсырмасын сұрау 8- минут |
Психологиялық ахуал Бала, бала, балапан Қане, қайсы, алақан. Саусақтарың әйбат, Былай-былай ойнат. Бала, бала, балапан Қане, қайсы, алақан. Саусақтарың әйбат, Былай-былай ойнат. – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! Оқушыларды түгендеу Сабаққа назарын аудару 1-жаттығуды оқу 4-жаттығу Футбол добы мен волейбол добы болып бір-біріңмен сөйлесіңдер. Салыстырыңдар.. |
Шаттық шеңбері Жеке жұмыс |
|
||
|
Жаңа сабақ 20минут 1-мин Сергіту сәт |
ЗАТТЫҢ СЫНЫН БІЛДІРЕТІН СӨЗДЕР 1-жаттығу Өлеңді түсініп оқы. Өлеңді жаттап ал. ЗАТТЫҢ СЫНЫН БІЛДІРЕТІН СӨЗДЕРГЕ ҚАНДАЙ? ҚАЙ? ДЕГЕН СҰРАҚТАР ҚОЙЫЛАДЫ. ЖАСЫЛ,КЕҢ. 2-жаттығу Жұмбақты көшіріп жазып, шешуін тап. Қандай сұрағына жауап беретін сөздің астын сыз. 3-жаттығу Мәтінді жалғастырып жаз. . Тарсылдатпай едендi Орнымыздан тұрып ап Жүгiрейiк бiр уақ. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. Аяқты алға созайық Тiк көтерiп, қозғайық. Тым сылбыр да болмайық Алға қарай озбайық. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. |
Оқулықпен жұмыс Дәптермен жұмыс Сергіту сәтіне ән жинақ |
|
||
|
Сабақты бекіту 10-минут |
4-жаттығу Сурет бойынша заттың сынын білдіретін сөздерді қатыстырып, мәтін құраңдар |
Топпен жұмыс |
|||
|
Үйге тапсырма 1 –минут |
5-жаттығу Көп нүктенің орнына заттың сынын білдіретін сөздерді қойып жаз. |
|
|||
|
Бағалау 1-мин Кері байланыс 1-мин |
Рефлексия Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
|
смайлик |
|||
|
|
Рефлексия |
|
|||
|
Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімді болды? |
|
|
|||
|
Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімсіз болды? |
|
|
|||
|
Келесі сабақта өз жоспарыңызға қандай өзгерістер енгізген болар едіңіз? |
|
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сауат ашу. Шынықсаң шымыр боласың. Заттың сынын білдіретін сөздер
Сауат ашу. Шынықсаң шымыр боласың. Заттың сынын білдіретін сөздер
|
Күні:18.05.18ж Сынып: 1Ә |
Мектеп :№2 Аманқарағай орта мектебі |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|
||
|
Пәні: Сауат ашу |
Мұғалімі:Муслимова А.Ж |
|
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Шынықсаң шымыр боласың. Заттың сынын білдіретін сөздер |
|
|||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары: |
1.3.10.1 Заттың атын, санын, сынын, қимылын білдіретін сөздерді ажырату. 1.1.8.1.берілген сужетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айту.1.2.3.1.Мұғалімнің көмегімен оқыған мәтінің тақырыбын,басын,ортасын және соңын анықтау.1.3.8.1. |
|
|||
|
Сабақтан күтілетін нәтиже: |
Барлық оқушылар орындай: . Заттың атын, санын, сынын, қимылын білдіретін сөздерді ажыратады.. Сөйлемді бас әріппен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қоюды біледі Оқушылардың басым бөлігі : . берілген сужетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айтады. Кейбір оқушылар : Мұғалімнің көмегімен оқыған мәтінің тақырыбын,басын,ортасын және соңын анықтайды |
|
|||
|
Тілдік мақсат |
Бассейн |
|
|||
|
Пәнаралық байланыс |
математика, бейнелеу |
|
|||
|
Жетістік критерийлері |
Дескриптор: |
Заттың атын, санын, сынын, қимылын білдіретін сөздерді ажыратады. .берілген сужетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айтады. Мұғалімнің көмегімен оқыған мәтінің тақырыбын,басын,ортасын және соңын анықтау.Сөйлемді бас әріппен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қоюды біледі |
|||
|
Алдыңғы оқу |
Заттың қимылын білдіретін сөздер |
|
|||
|
Сабақ жоспары |
|
||||
|
Сабақтың барысы және жоспарланған уақыт |
Берілетін тапсырмалар мен қолданылатын әдістер |
ресурстар мен жұмыс түрі |
|
||
|
Ұйымдастыру кезеңі 3-минут Үй тапсырмасын сұрау 8- минут |
Психологиялық ахуал Бала, бала, балапан Қане, қайсы, алақан. Саусақтарың әйбат, Былай-былай ойнат. Бала, бала, балапан Қане, қайсы, алақан. Саусақтарың әйбат, Былай-былай ойнат. – Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш! Оқушыларды түгендеу Сабаққа назарын аудару 1-жаттығуды оқу 4-жаттығу Футбол добы мен волейбол добы болып бір-біріңмен сөйлесіңдер. Салыстырыңдар.. |
Шаттық шеңбері Жеке жұмыс |
|
||
|
Жаңа сабақ 20минут 1-мин Сергіту сәт |
ЗАТТЫҢ СЫНЫН БІЛДІРЕТІН СӨЗДЕР 1-жаттығу Өлеңді түсініп оқы. Өлеңді жаттап ал. ЗАТТЫҢ СЫНЫН БІЛДІРЕТІН СӨЗДЕРГЕ ҚАНДАЙ? ҚАЙ? ДЕГЕН СҰРАҚТАР ҚОЙЫЛАДЫ. ЖАСЫЛ,КЕҢ. 2-жаттығу Жұмбақты көшіріп жазып, шешуін тап. Қандай сұрағына жауап беретін сөздің астын сыз. 3-жаттығу Мәтінді жалғастырып жаз. . Тарсылдатпай едендi Орнымыздан тұрып ап Жүгiрейiк бiр уақ. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. Аяқты алға созайық Тiк көтерiп, қозғайық. Тым сылбыр да болмайық Алға қарай озбайық. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. |
Оқулықпен жұмыс Дәптермен жұмыс Сергіту сәтіне ән жинақ |
|
||
|
Сабақты бекіту 10-минут |
4-жаттығу Сурет бойынша заттың сынын білдіретін сөздерді қатыстырып, мәтін құраңдар |
Топпен жұмыс |
|||
|
Үйге тапсырма 1 –минут |
5-жаттығу Көп нүктенің орнына заттың сынын білдіретін сөздерді қойып жаз. |
|
|||
|
Бағалау 1-мин Кері байланыс 1-мин |
Рефлексия Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
|
смайлик |
|||
|
|
Рефлексия |
|
|||
|
Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімді болды? |
|
|
|||
|
Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімсіз болды? |
|
|
|||
|
Келесі сабақта өз жоспарыңызға қандай өзгерістер енгізген болар едіңіз? |
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз














