|
Сабақтың тақырыбы: Сен не киесің? |
Мектеп:№4мектебі |
|||||
|
Күні:.27.09.2016ж. |
Мұғалімнің аты-жөні:Құрманғалиева Б.Ә. |
|||||
|
Сынып:1 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
1.1.2.1 Күнделіктң өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағнасын түсіну. 1.2.1.1.Сөйлеу барысында танысу, өзі туралы айту және затты сипаттау үшін сөздер мен сөз тіркестерін қолдану. 1.2.3.1.Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып,түрлі тәсілдермен жауап беру. 1.2.6.1. тыңдаған ыған материал туралы пайымдамасып/ұнайды, ұнамайды/ жасау. 1.5.6.2.Мұғалімнің көмегімен жіктік жалғауын ауызша тілде қолдану. |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: Киім атауларын еске түсіреді, киемін/кимеймін сөзін киімдерін байланыстырып қолдана алады. |
|||||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Өздерінің қандай киім киетін/кимейтінін айта алады, киімдерді түсімен атай алады, сұрақты түсінеді,сұраққа еркін жауап бере алады. |
||||||
|
Кейбіроқушыларорындайалады: Өмірлік жағдаяттарда қандай да бір киімге байланысты өз қалауын(киетін/кимейтін)білдіре алады. |
||||||
|
Алдыңғыоқу: |
Киімдер |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланғанжұмыс |
Ресурстар |
||||
|
Басы 2-5минут |
Кіріспе.10 мин. Сәлемдесу Оқушыларды түгендеу «.Шаттық шеңбері» жылы лебіздермен үлкендермен кішілермен қалай амандасу керек екенін айтқызу. Ойын «Ұшты,ұшты, көбелек» Ойын «Мен саған,сен маған» Критерий 1.киімнің атауларын білу. 2.Өздеріне қандай киім ұнайды/ұнамайды/ екен айытқызу. 3.диалогқа қатысу. |
|
||||
|
Ортасы 20минут |
Маған ұнайды/ұнамайды/ дегенге –жүппен жұмыс кері байланыс өткізу. Жаңа сөздер ойын арқылы «Тыңда,қайтала» Мен-я Сен-ты Киемін-надеваю Кимеймін-не надеваю Суретпен жұмыс Сен не киесің?-мен көйлек киемін. Мен көйлек кимеймін. Сен шалбар киемін/кимеймін/ Сергіту сәті Қуыршақ,қуыршақ тұршы Айнаға қарашы, Шашынды тарашы, Бетіңді жушы Көйлегіңді киші Тәуелдік жалғау түсіндіру Менің көйлегім,етігім,бәтеңкем,шалбарым Сенің көйлегің,етігің, бәтеңкең,шалбарың. Сенің көйлегің қандай?-менің көйлегім қызыл.-жүппен жұмыс Дәптермен жұмыс. |
Оқулық Аудиодиск : 1.7.1. 1.7.3. Киімдерге арналған карточкалар. Жұмыс дәптері Қосымшатапсырма 1.7. |
||||
|
Соңы |
Кері байланыс.10 минут Диалог -сәлем -сен не киесің? -менкөйлек киемін. Менің көйлегім қызыл.маған қызыл көйлек ұнайды.сен не киесің? |
Сын тұрғысынан сұрақтарға жауап беру (келісемін келіспеймін)
|
||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||
|
Рефлексия |
Сиқырлы ағаш Қызыл стикер-ұнады Жасыл стикер-түсіндім Сары стикер-түсінбедім |
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сен не киесің?
Сен не киесің?
|
Сабақтың тақырыбы: Сен не киесің? |
Мектеп:№4мектебі |
|||||
|
Күні:.27.09.2016ж. |
Мұғалімнің аты-жөні:Құрманғалиева Б.Ә. |
|||||
|
Сынып:1 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
1.1.2.1 Күнделіктң өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағнасын түсіну. 1.2.1.1.Сөйлеу барысында танысу, өзі туралы айту және затты сипаттау үшін сөздер мен сөз тіркестерін қолдану. 1.2.3.1.Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып,түрлі тәсілдермен жауап беру. 1.2.6.1. тыңдаған ыған материал туралы пайымдамасып/ұнайды, ұнамайды/ жасау. 1.5.6.2.Мұғалімнің көмегімен жіктік жалғауын ауызша тілде қолдану. |
|||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: Киім атауларын еске түсіреді, киемін/кимеймін сөзін киімдерін байланыстырып қолдана алады. |
|||||
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Өздерінің қандай киім киетін/кимейтінін айта алады, киімдерді түсімен атай алады, сұрақты түсінеді,сұраққа еркін жауап бере алады. |
||||||
|
Кейбіроқушыларорындайалады: Өмірлік жағдаяттарда қандай да бір киімге байланысты өз қалауын(киетін/кимейтін)білдіре алады. |
||||||
|
Алдыңғыоқу: |
Киімдер |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланғанжұмыс |
Ресурстар |
||||
|
Басы 2-5минут |
Кіріспе.10 мин. Сәлемдесу Оқушыларды түгендеу «.Шаттық шеңбері» жылы лебіздермен үлкендермен кішілермен қалай амандасу керек екенін айтқызу. Ойын «Ұшты,ұшты, көбелек» Ойын «Мен саған,сен маған» Критерий 1.киімнің атауларын білу. 2.Өздеріне қандай киім ұнайды/ұнамайды/ екен айытқызу. 3.диалогқа қатысу. |
|
||||
|
Ортасы 20минут |
Маған ұнайды/ұнамайды/ дегенге –жүппен жұмыс кері байланыс өткізу. Жаңа сөздер ойын арқылы «Тыңда,қайтала» Мен-я Сен-ты Киемін-надеваю Кимеймін-не надеваю Суретпен жұмыс Сен не киесің?-мен көйлек киемін. Мен көйлек кимеймін. Сен шалбар киемін/кимеймін/ Сергіту сәті Қуыршақ,қуыршақ тұршы Айнаға қарашы, Шашынды тарашы, Бетіңді жушы Көйлегіңді киші Тәуелдік жалғау түсіндіру Менің көйлегім,етігім,бәтеңкем,шалбарым Сенің көйлегің,етігің, бәтеңкең,шалбарың. Сенің көйлегің қандай?-менің көйлегім қызыл.-жүппен жұмыс Дәптермен жұмыс. |
Оқулық Аудиодиск : 1.7.1. 1.7.3. Киімдерге арналған карточкалар. Жұмыс дәптері Қосымшатапсырма 1.7. |
||||
|
Соңы |
Кері байланыс.10 минут Диалог -сәлем -сен не киесің? -менкөйлек киемін. Менің көйлегім қызыл.маған қызыл көйлек ұнайды.сен не киесің? |
Сын тұрғысынан сұрақтарға жауап беру (келісемін келіспеймін)
|
||||
|
Қосымша ақпарат |
||||||
|
Рефлексия |
Сиқырлы ағаш Қызыл стикер-ұнады Жасыл стикер-түсіндім Сары стикер-түсінбедім |
|
||||
шағым қалдыра аласыз













