Материалдар / Символдық жолдармен жұмыс істеуге арналған функциялар

Символдық жолдармен жұмыс істеуге арналған функциялар

Материал туралы қысқаша түсінік
9 сынып информатика пәнінен "Жолдық деректерді өңдеу үшін арнайы функцияларды және процедураларды" қолдана білуді үйретеді.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
06 Маусым 2018
1335
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Информатика 9-сынып

М.Т.Тиштенова
Сабақтың тақырыбы.Символдық жолдармен жұмыс істеуге арналған функциялар
МақсатыЖолдық деректерді өңдеу үшін арнайы функцияларды және процедураларды қолдана білу
Оқыту нәтижелеріЖолдың ұзындығын анықтау ,қиып алу амалдары,символдың орнын анықтау.Жолдық шамаларды бағдарлама құруда пайдаланады.
Түйінді идеяларСимволдық шамалар жайлы біледі;Символдық опарторлардың қолдану жолдарын біледі; Стандартты функциялардың қызметтерін қолданады;
ДереккөздерОқулық 9-сынып информатика; Н.Т.Ермеков ,В.А.Криворучко,Л.Н.Кафтункина; , оқыту әдістемесіҒаламтордан алынған мәліметтер
Әдіс-тәсілдер СТО, топтастыру
РесурстарОқулық, слайд,мұғалімге арналған нұсқаулық, стикерлер,маркерлер
Сабақтың кезеңдері
Ұйымдастыру кезеңі

Мұғалім оқушылармен амандасады. Журналға оқушыларды түгендейді


Оқушылар 1,2,3 деп санау арқылы 3 топқа бөлінеді. Бағалау парақшалары таратылады.
Қызығушылығын оятуМағынаны тануОй- толғау
1-топ . “Информатика” сөзінде неше әріп бар екенін көрсететін бағдарлама құрыңдар 2-топ.” Процес” және “сор” сөзінен “процессор” сөзін шығаратын бағдарлама құрыңдар 3-топ. “Монитор” сөзінен “тор” сөзін қиып алатын бағдарлама құрыңдар

Сергіту сәті
1)Сіз доп лақтырдыңыз делік.Қай жағдайда доп ештеңге соғылмай, тимей өзіңізге қайтып келеді? жоғары2)Үш ағайынды. Арман, Аян, Аслан ағайынды үшеуі әр сыныпта оқиды. Аслан Арманнан, ал Аян Асланнан кіші емес. Бұл үйдің үлкені, ортаншысы, кішісі кім?Үлкені Аян ортаншысы Аслан кишкентайы Арман.

БағалауФормативті бағалау
Үйге тапсырмаОқулықтан 5,6 тапсырма


















Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ