|
Пәні: Дүниетану Күні: 31.01.2018 ж Сыныбы: 4 «ә» |
||
|
Тақырыбы |
Шөл өсімдіктер мен жануарлары |
|
|
Мақсаты |
Барлық оқушылар: Оқушылар тақырыпты оқып, мағанасы мен негізгі идеясын ашады, топпен жұмыс жүргізеді |
|
|
|
Оқушылардың басым бөлігі: тақырыпты оқып, түсіне алады |
|
|
|
Кейбір оқушылар: өсімдіктер мен жануарларды атай алады |
|
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар: Алған білімдерін практикалық тұрғыда қолдана алды. |
|
|
|
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: |
|
|
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: |
|
|
Алдыңғы оқу |
Қайталау: дала өсімдіктері мен жануарлары |
|
|
|
Сабақ барысы: |
|
|
Сабақ кезеңдері |
Жоспарланған жаттығулар |
|
|
Басталуы Үй тапсырмасы Ой қозғау Ортасы Оқулық б/ша жұмыс Қорытындылау Кері байланыс Үйге тапсырма Бағалау |
І Ұйымдастыру кезеңі.
Амандасу, түгендеу, оқушылардың зейінін, назарын сабаққа
аудару. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Шөл өсімдіктері мен жануарлары 4 сынып
|
Пәні: Дүниетану Күні: 31.01.2018 ж Сыныбы: 4 «ә» |
||
|
Тақырыбы |
Шөл өсімдіктер мен жануарлары |
|
|
Мақсаты |
Барлық оқушылар: Оқушылар тақырыпты оқып, мағанасы мен негізгі идеясын ашады, топпен жұмыс жүргізеді |
|
|
|
Оқушылардың басым бөлігі: тақырыпты оқып, түсіне алады |
|
|
|
Кейбір оқушылар: өсімдіктер мен жануарларды атай алады |
|
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар: Алған білімдерін практикалық тұрғыда қолдана алды. |
|
|
|
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: |
|
|
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: |
|
|
Алдыңғы оқу |
Қайталау: дала өсімдіктері мен жануарлары |
|
|
|
Сабақ барысы: |
|
|
Сабақ кезеңдері |
Жоспарланған жаттығулар |
|
|
Басталуы Үй тапсырмасы Ой қозғау Ортасы Оқулық б/ша жұмыс Қорытындылау Кері байланыс Үйге тапсырма Бағалау |
І Ұйымдастыру кезеңі.
Амандасу, түгендеу, оқушылардың зейінін, назарын сабаққа
аудару. |
|
шағым қалдыра аласыз













