|
Сабақ: Сыныптағы заттар |
Мектеп: |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты: |
|||||
|
Сынып: 1 |
Қатысқан оқушылар: 10 |
Қатыспаған оқушылар: 0 |
||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: |
Сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну жəне оған сəйкес дұрыс əрекет ету |
|||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Әріптерді біледі Оқушылардың көбі мынаны орындай алады: қазақтың төл дыбыстарын анық айта алады Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады: кейбір сөздердің мағынасы мен аудармасын біледі |
|||||
|
Тілдік мақсат: |
Оқушылар орындай алады: Сөздерді буындап оқи алады Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: қалам, дәптер, қарындаш, кітап, т.б. Диалог құруға, шығарма жазуға арналған пайдалы сөздер: оқу құралдарынын атаулары Талқылауға арналған сұрақтар Бұл не? Ол қандай? Ишара: бейнеролик, стикерлер, мәтін |
|||||
|
Жоспар: |
Жоспарланған уақыт: |
|||||
|
Басы: 1) Оқушылардың көніл-күйлерін стикер көмегімен тексеремін(жасыл-жақсы, сары-орташа, қызыл-жаман)
2) оқушылар үш топқа түрлі түсті стикерлерді таңдап бөлінеді 3) бейнеролик(бейнематериалда берілген сынып заттарын ата) Ортасы: 1) Мәтінді оқушыларға оқу. Менің сыныбым Бұл менің сыныбым. Сыныпта 10 парта, 20 орындық, 1 тақта, 5 терезе бар. Сыныбымыз үлкен, таза, жарық Оқушылар таныс сөздерді қайталайды. Ал таныс емес сөздерді мұғалім табиғи әдіс көмегімен түсіндіреді. 2) Сергіту сәті. Оқу құралдарын көрмей ата.(табиғи әдіс) Соңы: 1) Дара диаграмма. 2) бүгінгі тақырып бойынша сұрақтар қою. 3) Оқушылардың көніл-күйлерін стикер көмегімен тексеремін(жасыл-жақсы, көк-орташа, қызыл-жаман) |
10минут 15минут 10минут |
|||||
|
Саралау: оқушыларға деңгейлеріне сай сұрақтар қойылады. |
Критерий 1) оқу құралдарынын атауларын білуі 2) мәтінді тыңдап түсінуі 3) диаграмма толтыруы |
Д 1) Сыныптағы заттардың атауларын біледі- 2жұлдызша
2 |
||||
|
Сабаққа дейінгі рефлексия: 1-сынып, 1-тоқсан, 5-сабақ. Сынып заттарының атауларын білуі. Сабаққа топтық жұмысты қолдануды жоспарладым |
Сабақтан кейінгі рефлексия: сабақтың мақсаты орындалды. Оқушылар көру және есту арқылы өз ойларын айтуын үйренді. Сабақ жоғары деңгейде өтті. Жоспарланған саралау жақсы. Уақыт тиімді пайдаланылды. |
|||||
|
Қорытынды бағалау: Ең жақсы өткен екі нәрсе: 1) бейнеролик арқылы сыныптағы заттарды атау. 2) дара диаграмма Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді: 1) ермексаздан сыныптағы заттарды жасап атау 2) түрлі-түсті қағаздар Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін ақпарат білдім? 1) оқушылардың топпен жақсы жұмыс істеуі 2) уақыттын тиімді пайдалануы |
|
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Сыныптағы заттар
Сыныптағы заттар
|
Сабақ: Сыныптағы заттар |
Мектеп: |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты: |
|||||
|
Сынып: 1 |
Қатысқан оқушылар: 10 |
Қатыспаған оқушылар: 0 |
||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: |
Сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну жəне оған сəйкес дұрыс əрекет ету |
|||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Әріптерді біледі Оқушылардың көбі мынаны орындай алады: қазақтың төл дыбыстарын анық айта алады Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады: кейбір сөздердің мағынасы мен аудармасын біледі |
|||||
|
Тілдік мақсат: |
Оқушылар орындай алады: Сөздерді буындап оқи алады Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: қалам, дәптер, қарындаш, кітап, т.б. Диалог құруға, шығарма жазуға арналған пайдалы сөздер: оқу құралдарынын атаулары Талқылауға арналған сұрақтар Бұл не? Ол қандай? Ишара: бейнеролик, стикерлер, мәтін |
|||||
|
Жоспар: |
Жоспарланған уақыт: |
|||||
|
Басы: 1) Оқушылардың көніл-күйлерін стикер көмегімен тексеремін(жасыл-жақсы, сары-орташа, қызыл-жаман)
2) оқушылар үш топқа түрлі түсті стикерлерді таңдап бөлінеді 3) бейнеролик(бейнематериалда берілген сынып заттарын ата) Ортасы: 1) Мәтінді оқушыларға оқу. Менің сыныбым Бұл менің сыныбым. Сыныпта 10 парта, 20 орындық, 1 тақта, 5 терезе бар. Сыныбымыз үлкен, таза, жарық Оқушылар таныс сөздерді қайталайды. Ал таныс емес сөздерді мұғалім табиғи әдіс көмегімен түсіндіреді. 2) Сергіту сәті. Оқу құралдарын көрмей ата.(табиғи әдіс) Соңы: 1) Дара диаграмма. 2) бүгінгі тақырып бойынша сұрақтар қою. 3) Оқушылардың көніл-күйлерін стикер көмегімен тексеремін(жасыл-жақсы, көк-орташа, қызыл-жаман) |
10минут 15минут 10минут |
|||||
|
Саралау: оқушыларға деңгейлеріне сай сұрақтар қойылады. |
Критерий 1) оқу құралдарынын атауларын білуі 2) мәтінді тыңдап түсінуі 3) диаграмма толтыруы |
Д 1) Сыныптағы заттардың атауларын біледі- 2жұлдызша
2 |
||||
|
Сабаққа дейінгі рефлексия: 1-сынып, 1-тоқсан, 5-сабақ. Сынып заттарының атауларын білуі. Сабаққа топтық жұмысты қолдануды жоспарладым |
Сабақтан кейінгі рефлексия: сабақтың мақсаты орындалды. Оқушылар көру және есту арқылы өз ойларын айтуын үйренді. Сабақ жоғары деңгейде өтті. Жоспарланған саралау жақсы. Уақыт тиімді пайдаланылды. |
|||||
|
Қорытынды бағалау: Ең жақсы өткен екі нәрсе: 1) бейнеролик арқылы сыныптағы заттарды атау. 2) дара диаграмма Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді: 1) ермексаздан сыныптағы заттарды жасап атау 2) түрлі-түсті қағаздар Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін ақпарат білдім? 1) оқушылардың топпен жақсы жұмыс істеуі 2) уақыттын тиімді пайдалануы |
|
|||||
шағым қалдыра аласыз













