|
Ұзақмерзімді жоспардың тарауы: Web-жобалау Мектеп: №164 жалпы орта мектеп Күні:19 01 2021 Мұғалімнің аты-жөні:Әшімбекова Н Сынып: 10 Қатысқандар: Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 4.2 HTML ТІЛІ |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу программасына сілтеме) |
10.4.2.1 web-парақшаларды жасауда HTML-тегтерін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: «HTML тілі», «тег» ұғымдарын анықтайды Көпшілік оқушы: HTML тілі құжатының құрылымымен танысады Кейбір оқушы: HTML тілінде құжаттың ішкі элементтерін басқару тегтерін қолданады |
|||
|
Ойлау дағдылары |
Білу, түсіну, қолдану, талдау, жинақтау, бағалау |
|||
|
Бағалау критерийі |
|
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Пәндік лексика және терминология: Htm, html, HEAD, TITLE, BODY, H1, H6, P, HR, BR, I, STRONG, SUB, SUP, DL, LI, dt, dd, dl, ul |
|||
|
Диалог /жазбаша жұмысқа қажетті пайдалы фразалар топтамасы HTML құжатының құрылымын жазыңдар. HTML тілінде Блокнот программасына жазылған құжатты Веб-бетке ауыстыру жолын жазыңдар. |
||||
|
Құндылықтарға баулу |
Топта бірлесіп жұмыс істеу, топ ережесіне бағыну, бір-бірінің пікірін тыңдау |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Ағылшын тілінде сөздер қолданылады |
|||
|
Алдыңғы білім |
Web-программалау. Web-сайт туралы түсінік |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Уақыт |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
1 мин 1 мин 6 мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. Топқа біріктіру: «TheHat» әдісі арқылы оқушыларды топқа бөлу
Өткен сабақты пысықтау «Тарсия» әдісі арқылы оқушылар бір-біріне сұрақтар қояды.
ҚБ:Оқушыларды мақтау,мадақтау. |
«TheHat» «Тарсия» әдісі |
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың ортасы |
|
Жеке жұмыс . Практикалық тапсырмалар |
|
|
|
20 |
|
Оқулық |
|
|
|
1-тапсырма. Практикалық жұмыс. Оқулықтағы тапсырмаларды компьютерде орындау 112 бетте. Дескриптор: HTML тілінің ішкі элементтерінің басқару командаларының жұмысын анықтайды. ҚБ: мадақтау |
|
|
|
|
2-тапсырма.
|
Компьютер, оқулық |
|
|
|
Дескриптор: HTML тілінің кодын енгізіп, веб-бет жасайды. ҚБ: мадақтау |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы |
10 мин 2 мин |
<Kahoot> бағдарламасымен оқушылар тест сұрақтарына жауап береді. Ұпай сандары экранда көрсетіледі ҚБ : Оқушыларды мадақтау Кері байланыс: «Білдім. Білгім келеді» әдісі |
<Kahoot> |
|
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырма бересіз? |
Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау |
|
|
|
|
Компьютермен жұмыс кезіндегі қауіпсіздік ережелерін еске түсіру |
|
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері\ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тақырыбы:HTML ТІЛІ. Информатика пәні. 10сынып
Тақырыбы:HTML ТІЛІ. Информатика пәні. 10сынып
|
Ұзақмерзімді жоспардың тарауы: Web-жобалау Мектеп: №164 жалпы орта мектеп Күні:19 01 2021 Мұғалімнің аты-жөні:Әшімбекова Н Сынып: 10 Қатысқандар: Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 4.2 HTML ТІЛІ |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу программасына сілтеме) |
10.4.2.1 web-парақшаларды жасауда HTML-тегтерін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушы: «HTML тілі», «тег» ұғымдарын анықтайды Көпшілік оқушы: HTML тілі құжатының құрылымымен танысады Кейбір оқушы: HTML тілінде құжаттың ішкі элементтерін басқару тегтерін қолданады |
|||
|
Ойлау дағдылары |
Білу, түсіну, қолдану, талдау, жинақтау, бағалау |
|||
|
Бағалау критерийі |
|
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Пәндік лексика және терминология: Htm, html, HEAD, TITLE, BODY, H1, H6, P, HR, BR, I, STRONG, SUB, SUP, DL, LI, dt, dd, dl, ul |
|||
|
Диалог /жазбаша жұмысқа қажетті пайдалы фразалар топтамасы HTML құжатының құрылымын жазыңдар. HTML тілінде Блокнот программасына жазылған құжатты Веб-бетке ауыстыру жолын жазыңдар. |
||||
|
Құндылықтарға баулу |
Топта бірлесіп жұмыс істеу, топ ережесіне бағыну, бір-бірінің пікірін тыңдау |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Ағылшын тілінде сөздер қолданылады |
|||
|
Алдыңғы білім |
Web-программалау. Web-сайт туралы түсінік |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Уақыт |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы |
1 мин 1 мин 6 мин |
Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу Шаттық шеңбері: оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады. Топқа біріктіру: «TheHat» әдісі арқылы оқушыларды топқа бөлу
Өткен сабақты пысықтау «Тарсия» әдісі арқылы оқушылар бір-біріне сұрақтар қояды.
ҚБ:Оқушыларды мақтау,мадақтау. |
«TheHat» «Тарсия» әдісі |
|
|
|
|
|
|
|
Сабақтың ортасы |
|
Жеке жұмыс . Практикалық тапсырмалар |
|
|
|
20 |
|
Оқулық |
|
|
|
1-тапсырма. Практикалық жұмыс. Оқулықтағы тапсырмаларды компьютерде орындау 112 бетте. Дескриптор: HTML тілінің ішкі элементтерінің басқару командаларының жұмысын анықтайды. ҚБ: мадақтау |
|
|
|
|
2-тапсырма.
|
Компьютер, оқулық |
|
|
|
Дескриптор: HTML тілінің кодын енгізіп, веб-бет жасайды. ҚБ: мадақтау |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

|
|
|
|
|
|
Сабақтың соңы |
10 мин 2 мин |
<Kahoot> бағдарламасымен оқушылар тест сұрақтарына жауап береді. Ұпай сандары экранда көрсетіледі ҚБ : Оқушыларды мадақтау Кері байланыс: «Білдім. Білгім келеді» әдісі |
<Kahoot> |
|
Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырма бересіз? |
Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? |
Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау |
|
|
|
|
Компьютермен жұмыс кезіндегі қауіпсіздік ережелерін еске түсіру |
|
|
Жалпы бағалау Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)? 1. 2. Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері\ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет? |
|||
шағым қалдыра аласыз













