|
Бөлім |
Геосаясат |
||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Каржаубаева Нуржамал Исановна |
||||||||||
|
Күні: |
16/03/2021ж |
||||||||||
|
Сынып: |
10 б,в |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мемлекет шекара |
||||||||||
|
Оқу мақсаттары |
10.5.1.11 ҚР мемлекттік шекараларының қалыптасу үдерісін, басты көрсеткіштер мен динамикасын зерттеу. 10.5.1.11 ҚР мемлекттік шекараларын кұшейту жөнінде ұсыныстар әзірлеу. |
||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
ҚР мемлекттік шекараларының қалыптасу үдерісін, басты көрсеткіштер мен динамикасын зерттеу. |
||||||||||
|
Бағалау критерийі |
ҚР шекаралас мемлекттерді кестеге толтырады. ҚР шекаралас мемлекттерді кескін картаға белгілейді |
||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||
|
Сабақ кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
1-кезең. Ұйымдастыру- ынталандыру: |
Сәлеметсіздер ме? Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы: Мемлекет шекара Бүгінгі сабақта Сенің білетінің: ҚР мемлекттік шекараларының қалыптасу үдерісін, басты көрсеткіштер мен динамикасын зерттеуді үйренесіңдер. Сенің меңгеретінің: ҚР шекаралас мемлекттерді кестеге толтыру. ҚР шекаралас мемлекттерді кескін картаға белгілеу. |
Жаңа сабақ тақырыбын жұмыс дәптерлерін жазады. |
|
Оқулық |
|||||||
|
2-кезең. Теориялық- практикалық: |
Қысқаша конспект
|
Оқулық беттеріне, Интернет-ресурстарға сілтеме: Дарын кз «Мектеп» баспасы, Параграф §60 186– 189 беттер |
|
|
|||||||
|
Орында |
Оқу тапсырмалары.
№1 тапсырма. Сұрақтарға жауап жазыңз.
№2 тапсырма. ҚР шекаралас мемлекттерді кестеге толтырыңыз. ҚР шекаралас мемлекттерді кескін картаға белгілеңіз.
|
Жеке жұмыс ретінде тапсырманы орындайды |
Дескриптор
Сұрақтарға жауап жазады.
ҚР шекаралас мемлекттерді кестеге толтырады. ҚР шекаралас мемлекттерді кескін картаға белгілейді.
|
|
|||||||
|
3кезең Рефлексиялық- Қорытындылау: |
Бүгінгі сабақта: ҚР мемлекттік шекараларының қалыптасу үдерісін, басты көрсеткіштер мен динамикасын зерттеуді үйренесіңдер.
|
|
|
|
|||||||
|
Өткізілген сабаққа талдауым (сабақ жоспарында нені өзгертуге болатыны туралы түсініктеме) |
|
||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тақырыбы:Мемлекет шекара 10 сынып
Тақырыбы:Мемлекет шекара 10 сынып
|
Бөлім |
Геосаясат |
||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Каржаубаева Нуржамал Исановна |
||||||||||
|
Күні: |
16/03/2021ж |
||||||||||
|
Сынып: |
10 б,в |
||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мемлекет шекара |
||||||||||
|
Оқу мақсаттары |
10.5.1.11 ҚР мемлекттік шекараларының қалыптасу үдерісін, басты көрсеткіштер мен динамикасын зерттеу. 10.5.1.11 ҚР мемлекттік шекараларын кұшейту жөнінде ұсыныстар әзірлеу. |
||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
ҚР мемлекттік шекараларының қалыптасу үдерісін, басты көрсеткіштер мен динамикасын зерттеу. |
||||||||||
|
Бағалау критерийі |
ҚР шекаралас мемлекттерді кестеге толтырады. ҚР шекаралас мемлекттерді кескін картаға белгілейді |
||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||
|
Сабақ кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||
|
1-кезең. Ұйымдастыру- ынталандыру: |
Сәлеметсіздер ме? Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы: Мемлекет шекара Бүгінгі сабақта Сенің білетінің: ҚР мемлекттік шекараларының қалыптасу үдерісін, басты көрсеткіштер мен динамикасын зерттеуді үйренесіңдер. Сенің меңгеретінің: ҚР шекаралас мемлекттерді кестеге толтыру. ҚР шекаралас мемлекттерді кескін картаға белгілеу. |
Жаңа сабақ тақырыбын жұмыс дәптерлерін жазады. |
|
Оқулық |
|||||||
|
2-кезең. Теориялық- практикалық: |
Қысқаша конспект
|
Оқулық беттеріне, Интернет-ресурстарға сілтеме: Дарын кз «Мектеп» баспасы, Параграф §60 186– 189 беттер |
|
|
|||||||
|
Орында |
Оқу тапсырмалары.
№1 тапсырма. Сұрақтарға жауап жазыңз.
№2 тапсырма. ҚР шекаралас мемлекттерді кестеге толтырыңыз. ҚР шекаралас мемлекттерді кескін картаға белгілеңіз.
|
Жеке жұмыс ретінде тапсырманы орындайды |
Дескриптор
Сұрақтарға жауап жазады.
ҚР шекаралас мемлекттерді кестеге толтырады. ҚР шекаралас мемлекттерді кескін картаға белгілейді.
|
|
|||||||
|
3кезең Рефлексиялық- Қорытындылау: |
Бүгінгі сабақта: ҚР мемлекттік шекараларының қалыптасу үдерісін, басты көрсеткіштер мен динамикасын зерттеуді үйренесіңдер.
|
|
|
|
|||||||
|
Өткізілген сабаққа талдауым (сабақ жоспарында нені өзгертуге болатыны туралы түсініктеме) |
|
||||||||||
шағым қалдыра аласыз















