ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Бөлім |
Құндылықтар |
|
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||||
|
Күні: |
|
|
||||||
|
Сынып: 4 АБ |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Не жақсы не жаман |
|
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.3.4.1* мұғалімнің қолдауымен мәтін мазмұнын және кейіпкерлердің іс-әрекетін бағалауға бағытталған сұрақтар (неліктен? не үшін?) құрастыру және оған жауап беру 4.5.1.3* өз бетінше шағын мәтіннен етістіктің грамматикалық категорияларын ауызекі және жазба тілде қолдану |
|
||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
мұғалімнің қолдауымен мәтін мазмұнын және кейіпкерлердің іс-әрекетін бағалауға бағытталған сұрақтар (неліктен? не үшін?) құрастыру және оған жауап бер өз бетінше шағын мәтіннен етістіктің грамматикалық категорияларын ауызекі және жазба тілде қолдану |
|
||||||
|
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||
|
Ұйымдастыру (2 мин) |
Амандасу. Психологиялық жағымды ахуал туғызу. «Шаттық шеңбер» бір-біріне жылы лебіздер білдіру арқылы көңіл-күйлерін көтереді.
|
Амандасады. Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер тілейді. |
|
https://www.youtube.com/watch?v=J846twhH8PA&list=PLltL1CKLRSMiL_LF_3Lvp8mnnAyQd0d2Q |
|
|||
|
Сабақтың басы |
Сөздікпен жұмыс. Оқушылар жаңа сөздерді меңгереді. Жаңа сөздерді дәптерлеріне жазады. Сөйлесейік. 1-тапсырма.Үлгіні қолданып не жақсы? Не жаман? Сұрақтарына жауап береді. |
Сөздікті жазады Сөйлемдерді сәйкестендіреді. |
. |
Оқулық. 50 – бет. |
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
Оқиық.2-тапсырма. Өлеңді мәнерлеп оқиды. Жақсы мен жаман. Оқиық және жауап берейік. Сөйлемдерді өлең жолдарымен сәйкестендіремін.Қандай сөйлемдер өлеңде айтылмайды. Есте сақтайық. Ережені түсіндіремін. Жазайық. 4-тапсырма. Салыстырып жаз. Үлгіні басшылыққа ал. |
Оқиды. Түсінеді. Жазады |
8 - 10 балл - Өте жақсы. Ойын жүйелі түрде жеткізеді. Лексикалық минимумды қолдануы жоғары, стильдік қолданысы өте дұрыс. 5 - 8 балл - Ойын жақсы жеткізеді. Лексикалық минимумды жеткілікті қолданады, стильдік қолданысы дұрыс. Грамматикалық қателері бар. 3 - 5 балл – Қанағаттанарлық. Ойын жеткізуде ішінара ауытқулар кездеседі. Лексикалық минимумды қолдануға тырысады, стильдік қолданысы орташа.
Ойын жеткізе алмайды. Лексикалық минимумды қолдануы шектеулі. |
Оқулық. |
|
|||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия. Әр түрлі стикерлерге сабақ туралы өз ойларын жазады. Үй тасырмасы: «Мен жақсы бала боламын » атты тақырыбына шағын мәтін жазу. |
сұраққа жауап береді |
|
|
||||
|
|
Қосымша ақпарат |
|||||||
|
|
|
|
белгілі бір тақырыпта сұхбаттасу барысында шағын мәліметті (4-5 сөйлем) баяндау, кері байланыс беру, сөйлеу стилін сақтау, дауыс ырғағын келтіріп сөйлейді айтылуы мен жазылуында айырмашылығы бар сөздерді дұрыс айтады |
Пәнаралық байланыстар Өзін-өзі тану |
|
Рефлексия: |
|
|
Бүгін оқушылар нені үйренді? |
|
|
Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? |
|
|
Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
|
|
Қорытынды бағалау: Ең жақсы өткен екі дүние не? Қандай екі дүние сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізуші еді? |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Тәуелсіздік тірегім
Тәуелсіздік тірегім
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
|
Бөлім |
Құндылықтар |
|
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
||||||
|
Күні: |
|
|
||||||
|
Сынып: 4 АБ |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Не жақсы не жаман |
|
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.3.4.1* мұғалімнің қолдауымен мәтін мазмұнын және кейіпкерлердің іс-әрекетін бағалауға бағытталған сұрақтар (неліктен? не үшін?) құрастыру және оған жауап беру 4.5.1.3* өз бетінше шағын мәтіннен етістіктің грамматикалық категорияларын ауызекі және жазба тілде қолдану |
|
||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
мұғалімнің қолдауымен мәтін мазмұнын және кейіпкерлердің іс-әрекетін бағалауға бағытталған сұрақтар (неліктен? не үшін?) құрастыру және оған жауап бер өз бетінше шағын мәтіннен етістіктің грамматикалық категорияларын ауызекі және жазба тілде қолдану |
|
||||||
|
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|||
|
Ұйымдастыру (2 мин) |
Амандасу. Психологиялық жағымды ахуал туғызу. «Шаттық шеңбер» бір-біріне жылы лебіздер білдіру арқылы көңіл-күйлерін көтереді.
|
Амандасады. Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер тілейді. |
|
https://www.youtube.com/watch?v=J846twhH8PA&list=PLltL1CKLRSMiL_LF_3Lvp8mnnAyQd0d2Q |
|
|||
|
Сабақтың басы |
Сөздікпен жұмыс. Оқушылар жаңа сөздерді меңгереді. Жаңа сөздерді дәптерлеріне жазады. Сөйлесейік. 1-тапсырма.Үлгіні қолданып не жақсы? Не жаман? Сұрақтарына жауап береді. |
Сөздікті жазады Сөйлемдерді сәйкестендіреді. |
. |
Оқулық. 50 – бет. |
|
|||
|
Сабақтың ортасы |
Оқиық.2-тапсырма. Өлеңді мәнерлеп оқиды. Жақсы мен жаман. Оқиық және жауап берейік. Сөйлемдерді өлең жолдарымен сәйкестендіремін.Қандай сөйлемдер өлеңде айтылмайды. Есте сақтайық. Ережені түсіндіремін. Жазайық. 4-тапсырма. Салыстырып жаз. Үлгіні басшылыққа ал. |
Оқиды. Түсінеді. Жазады |
8 - 10 балл - Өте жақсы. Ойын жүйелі түрде жеткізеді. Лексикалық минимумды қолдануы жоғары, стильдік қолданысы өте дұрыс. 5 - 8 балл - Ойын жақсы жеткізеді. Лексикалық минимумды жеткілікті қолданады, стильдік қолданысы дұрыс. Грамматикалық қателері бар. 3 - 5 балл – Қанағаттанарлық. Ойын жеткізуде ішінара ауытқулар кездеседі. Лексикалық минимумды қолдануға тырысады, стильдік қолданысы орташа.
Ойын жеткізе алмайды. Лексикалық минимумды қолдануы шектеулі. |
Оқулық. |
|
|||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия. Әр түрлі стикерлерге сабақ туралы өз ойларын жазады. Үй тасырмасы: «Мен жақсы бала боламын » атты тақырыбына шағын мәтін жазу. |
сұраққа жауап береді |
|
|
||||
|
|
Қосымша ақпарат |
|||||||
|
|
|
|
белгілі бір тақырыпта сұхбаттасу барысында шағын мәліметті (4-5 сөйлем) баяндау, кері байланыс беру, сөйлеу стилін сақтау, дауыс ырғағын келтіріп сөйлейді айтылуы мен жазылуында айырмашылығы бар сөздерді дұрыс айтады |
Пәнаралық байланыстар Өзін-өзі тану |
|
Рефлексия: |
|
|
Бүгін оқушылар нені үйренді? |
|
|
Мен өз уақытымды ұтымды пайдалана алдым ба? |
|
|
Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
|
|
Қорытынды бағалау: Ең жақсы өткен екі дүние не? Қандай екі дүние сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізуші еді? |
|
шағым қалдыра аласыз













