Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналғансабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Темекі тарту-зиянды әдет.
|
Бөлім: Жастардың денсаулығы-қоғам байлығы. |
|
||||||||
|
Күні: 13.04.21 |
|
||||||||
|
Сынып:10 (Көкжиек баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||
|
Сабақтың тықырыбы: Темекі тарту-зиянды әдет. |
|
||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы |
Амандасу |
Орындарынан тұрып , мұғаліммен амандасады. |
|
|
|||||
|
«Комплименттер бұрқасыны» Оқушылар бір-біріне комплименттер айтады. |
Берілген жүрекшеге комплименттер жазады. |
|
|
||||||
|
Үй тапсырмасын тексеру. 106 бет, 13 тапсырма «Нашақорлық » тақырыбына 7-8 сөйлем құрастыру. Жаңа сөздермен танысу, сөз тіркестерін құрастырады. Сөздерді оқу, қайталау Жаңа сөздер : Шөлдеу- Кері- Әуестену- Сырқаттан- Әуестену- Зақымдану- Көмей- Обыр-
Диаграмма толтыру
Тыңдалым. Оқылым.
Оқылым, тыңдалым мәтінінің мазмұнына сүйеніп, ақпараттың дұрыс не бұрыс екенін анықтаңыз.
|
Жаңа сөздермен танысады, оқиды, сөз тіркестерін құрастырады.
|
Мұғалім оқушылар өздерінің жауабына қарай бағалайды.
|
Слайд Суреттер
|
||||||
|
Сабақтың ортасы
|
Жазылым.
1-тапсырма. Төменде берілген жай сөйлемдерге синтаксистік талдау жаса.
2-тапсырма. Жұппен «Темекі тарту-зиянды әдет» тақырыбы бойынша диалог құрастыру. |
Жай сөйлемдердің түрлерін еске түсіре отырып, синтаксистік талдау жасау.
|
|
|
|||||
|
Сабақтың соңы |
Айтылым. Темекі тартатын адамға қандай кеңес берер едің? 4-5 сөйлем жаз. |
Өз ойларын жазады, оқиды. |
Мұғалімнің бағалауы.
|
|
|||||
|
Үй тапсырмасы |
109 бет, 9- тапсырма. |
|
|
|
|||||
|
Рефлексия |
«Кемпірқосақ» қаншалықты тақырып түсінікті болғанын кемпірқосаққа іледі. |
|
|
|
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Темекі тарту-зиянды әдет. 10 сынып.
Темекі тарту-зиянды әдет. 10 сынып.
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналғансабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
Сабақтың тақырыбы: Темекі тарту-зиянды әдет.
|
Бөлім: Жастардың денсаулығы-қоғам байлығы. |
|
||||||||
|
Күні: 13.04.21 |
|
||||||||
|
Сынып:10 (Көкжиек баспасы) |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||
|
Сабақтың тықырыбы: Темекі тарту-зиянды әдет. |
|
||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы |
Амандасу |
Орындарынан тұрып , мұғаліммен амандасады. |
|
|
|||||
|
«Комплименттер бұрқасыны» Оқушылар бір-біріне комплименттер айтады. |
Берілген жүрекшеге комплименттер жазады. |
|
|
||||||
|
Үй тапсырмасын тексеру. 106 бет, 13 тапсырма «Нашақорлық » тақырыбына 7-8 сөйлем құрастыру. Жаңа сөздермен танысу, сөз тіркестерін құрастырады. Сөздерді оқу, қайталау Жаңа сөздер : Шөлдеу- Кері- Әуестену- Сырқаттан- Әуестену- Зақымдану- Көмей- Обыр-
Диаграмма толтыру
Тыңдалым. Оқылым.
Оқылым, тыңдалым мәтінінің мазмұнына сүйеніп, ақпараттың дұрыс не бұрыс екенін анықтаңыз.
|
Жаңа сөздермен танысады, оқиды, сөз тіркестерін құрастырады.
|
Мұғалім оқушылар өздерінің жауабына қарай бағалайды.
|
Слайд Суреттер
|
||||||
|
Сабақтың ортасы
|
Жазылым.
1-тапсырма. Төменде берілген жай сөйлемдерге синтаксистік талдау жаса.
2-тапсырма. Жұппен «Темекі тарту-зиянды әдет» тақырыбы бойынша диалог құрастыру. |
Жай сөйлемдердің түрлерін еске түсіре отырып, синтаксистік талдау жасау.
|
|
|
|||||
|
Сабақтың соңы |
Айтылым. Темекі тартатын адамға қандай кеңес берер едің? 4-5 сөйлем жаз. |
Өз ойларын жазады, оқиды. |
Мұғалімнің бағалауы.
|
|
|||||
|
Үй тапсырмасы |
109 бет, 9- тапсырма. |
|
|
|
|||||
|
Рефлексия |
«Кемпірқосақ» қаншалықты тақырып түсінікті болғанын кемпірқосаққа іледі. |
|
|
|
|||||
шағым қалдыра аласыз














