Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
ШҚ облысы Білім басқармасы
«М.О.Әуезов атындағы педагогикалық колледжі» ҚМҚК
«Бекітемін» ______________
Әдіскер: Аманбаева Х. А
«Келісемін» ______________
Пән мұғалімі: Тастанбекова Ж.Т.
САБАҚ ЖОСПАРЫ

Тақырыбы: «Түркі халықтарының музыкалық дәстүрі»
Өтетін орны: «№44 ЖОББМ» КММ
Сыныбы: 5 «Г»
Мерзімі: 26.01.21.
Тобы: 48
Машықкер: Жабатаева Аружан
Баға: «___» ______________
Баға: «___» ______________
|
Сабақтың тақырыбы: Түркі халықтарының музыкалық дәстүрі |
||||
|
СЫНЫП: 5"Г" |
Қатысқан оқушылар саны: |
|||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаттары |
4.1.1.1-музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен, әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру. |
|||
|
Сабақ нәтижесі: |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. |
|||
|
Бағалау критерийі |
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
|||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер. |
|||
|
Әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Музыка, қазақ тілі. |
|||
|
Сабақтың жоспары |
||||
|
Жоспарланғануақыт |
Сабақ барысы |
Ресрустар |
||
|
Басталуы 10 минут |
Сәлемдесу: Сәлеметсіздерме? Здравствуйте! Hello! Жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын оқушыларға таныстыру.
Мақсаты: қатысушылардың көңіл-күйін көтеру, жағымды эмоция туғызу.
Оқушылардың жауабы... |
|
||
|
Жаңа білім 15 минут
Дауыс жаттықтыру 2минут |
Білу және түсіну. Балаларға түркі халқына жататын ұлттар туралы ақпарат беру. Олардың салт-дәстүрі, ұлттық музыкасы, ұлттық аспаптарын таныстыру.
Сабақ түсіндіру барысында балаларға тува, хакас, башқұрт, өзбек, қырғыз халықтарына тән әуендер жіберу.
Қырғыздың халық әні «Көл жағасында» әнімен таныстыру |
Ватсап желісіне аудиожазбалар жіерілді
|
||
|
|
|
|
||
|
Сергіту сәті 3 минут
|
Сергіту сәті. «Көңілді күн»
|
https://youtu.be/xyS4WWbtttM
|
||
|
Аяқталуы Сабақты бекіту 5 минут
Кері байланыс 5минут |
«Көңіл күйлер» смайлдары
|
|
||
|
|
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Түркі халықтарының музыкалық дәстүрі
Түркі халықтарының музыкалық дәстүрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
ШҚ облысы Білім басқармасы
«М.О.Әуезов атындағы педагогикалық колледжі» ҚМҚК
«Бекітемін» ______________
Әдіскер: Аманбаева Х. А
«Келісемін» ______________
Пән мұғалімі: Тастанбекова Ж.Т.
САБАҚ ЖОСПАРЫ

Тақырыбы: «Түркі халықтарының музыкалық дәстүрі»
Өтетін орны: «№44 ЖОББМ» КММ
Сыныбы: 5 «Г»
Мерзімі: 26.01.21.
Тобы: 48
Машықкер: Жабатаева Аружан
Баға: «___» ______________
Баға: «___» ______________
|
Сабақтың тақырыбы: Түркі халықтарының музыкалық дәстүрі |
||||
|
СЫНЫП: 5"Г" |
Қатысқан оқушылар саны: |
|||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаттары |
4.1.1.1-музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен, әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру. |
|||
|
Сабақ нәтижесі: |
Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Топтық жұмысты бірлесе орындайды.Өз бетінше жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді. Қосымша үлестірме ресурстармен жұмыс жасайды. Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмалады орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. |
|||
|
Бағалау критерийі |
Жеке, жұптық, топтық тапсырмаларды орындай алады. Сабақ барысында тыңдаушының назарын өзіне аудара алады. |
|||
|
Ресурстар |
Оқулық, суреттер, топқа бөлуге арналған кеспе қағаздар, топтық тапсырмалар, кері байланыс, стикер. |
|||
|
Әдіс-тәсілдер |
Сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік. Рефлексия. |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Музыка, қазақ тілі. |
|||
|
Сабақтың жоспары |
||||
|
Жоспарланғануақыт |
Сабақ барысы |
Ресрустар |
||
|
Басталуы 10 минут |
Сәлемдесу: Сәлеметсіздерме? Здравствуйте! Hello! Жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын оқушыларға таныстыру.
Мақсаты: қатысушылардың көңіл-күйін көтеру, жағымды эмоция туғызу.
Оқушылардың жауабы... |
|
||
|
Жаңа білім 15 минут
Дауыс жаттықтыру 2минут |
Білу және түсіну. Балаларға түркі халқына жататын ұлттар туралы ақпарат беру. Олардың салт-дәстүрі, ұлттық музыкасы, ұлттық аспаптарын таныстыру.
Сабақ түсіндіру барысында балаларға тува, хакас, башқұрт, өзбек, қырғыз халықтарына тән әуендер жіберу.
Қырғыздың халық әні «Көл жағасында» әнімен таныстыру |
Ватсап желісіне аудиожазбалар жіерілді
|
||
|
|
|
|
||
|
Сергіту сәті 3 минут
|
Сергіту сәті. «Көңілді күн»
|
https://youtu.be/xyS4WWbtttM
|
||
|
Аяқталуы Сабақты бекіту 5 минут
Кері байланыс 5минут |
«Көңіл күйлер» смайлдары
|
|
||
|
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз














