|
ҰОҚ тақырыбы: |
«Мамандықтың бәрі жақсы» |
|||
|
Күні: |
Ақпан |
|||
|
ТОП: |
Мектепалды даярлық «Радуга» тобы |
|
||
|
ҰОҚ-нің мақсаты: |
Мақсаты: Балалар мамандық иелерімен таныса отырып, әр мамандықтың өзіне тән қасиеттерін айта алады. Сурет бойынша қойылған сұрақтарға толық жауап беруге дағдыланады. Балалардың түрлі мамандық иелерінің еңбегіне қызығушылығы артады,үлкендердің еңбегін құрметтей біледі. . |
|||
|
Күтілетін нәтиже: |
Мамандық туралы, әр мамандықтың атауларын айта біледі. Берілген ойындар арқылы қазақ тілінде сөйлеу тілі қалыптасады. |
|||
|
Тілдік мақсат: |
Сөздік жұмыс: Мамандық,мұғалім,дәрігер,құрылысшы,жүргізуші,суретші,аспаз,шаштаразшы,әнші; оқытады,емдейді,сурет салады,ас әзірлейді,үй тұрғызады,ән айтады, т.б. |
|||
|
Өткен ҰОҚ-нен алған білім |
Сұрақ -жауап |
|||
|
ҰОҚ өтілу барысы |
||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
І. Дұрыс әсерлі көңіл күй орнату 0-2 минут II.Ұйымдастыру 3-5 минут |
І.Психологиялық ахуал қалыптастыру. Сын тұрғысынан сұрақтар: -Балалар,көңіл-күйлеріңіз қалай? -Өте жақсы! -Бүгін ауа -райы қандай болып тұр? -Бүгін күн ашық! -Тамаша! Ендеше,бір-бірімізге жылы жүзбен күлімдеп қарайықшы! II. Қызығушылықтарын ояту. Педагог жетекшілігімен ойын: «Кім тапқыр?» Жұмбақ жасыру. -Балалар,қараңдаршы бізге Хат тасушы хат әкеліпті. .Хатта жұмбақ жасырынған,қане,бірге жұмббақтың шешуін табайық! -Бал татыған мәзір, Ол бар жерде әзір. (аспаз) -Өскен шашты жаратпайтын, Қайшысы бар жалақтайтын. (шаштараз) -Жарайсыңдар,балалар! -Басқа қандай мамандық иелерін білесіңдер? -Мамандықтар туралы түсінік беру. Өнім арқылы саралау, сыни ойлау, бала үні4К моделі, бала үні |
Ресурстар: унтаспа,ойын материалдары, көрнекіліктер. Әдіс-тәсілі: 4К , бала үні, жанама бақылау, саралау. |
||
|
ҰОҚ-нің ортасы III. Тақырып бойынша жұмыс 20-22 минут |
ḬІІ. Ой дамыту. Суретпен жұмыс. -Суретте кімді көріп тұрсыңдар? - Мұғалім,дәрігер,аспаз... -Мұғалім қандай жұмыс жасайды? -Мұғалім бала оқытады. -Дәрігер емдейді, аспаз ас әзірлейді, т,с.с Жетелеуші сұрақтар арқылы бақылау 4К моделі, бала үні.
Сергіту сәті: Бала,бала,балақан Қане,қайсы алақан?! Саусақтарың әйбат, Былай,былай ойнат!
Құрлымдалған ойын: «Кімге не қажет?» Шарты: Суреттерден әр мамандық иелерінің қажетті заттарын тауып,бірге көрсетеді.Сөйлем құрайды.
(4К моделі, сыни ойлау, коммуникативтілік дағдысы, саралау,қызығушылық мүдде, диалог, сұрақтар қою, нәтиже). Еркін ойын: «Мен өскенде кім боламын?» Шарты: балалар өздері қалаған мамадық бойынша бетпердені таңдайды.
Мазмұн арқылы саралау, сын ойлау, комуникативтілік дағды. |
|
||
|
IV. ҰОҚ-нің қорытындысы. Рефлексия 1-2 минут |
-Балалар, біз бүгін қандай сөздер үйрендік? Балаларды мадақтау. Үш шапалақ әдісі арқылы ҰОҚ бағалау. |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ұйымдастырылған оқу қызметінің жоспары "Мамандықтың бәрі жақсы"
Ұйымдастырылған оқу қызметінің жоспары "Мамандықтың бәрі жақсы"
|
ҰОҚ тақырыбы: |
«Мамандықтың бәрі жақсы» |
|||
|
Күні: |
Ақпан |
|||
|
ТОП: |
Мектепалды даярлық «Радуга» тобы |
|
||
|
ҰОҚ-нің мақсаты: |
Мақсаты: Балалар мамандық иелерімен таныса отырып, әр мамандықтың өзіне тән қасиеттерін айта алады. Сурет бойынша қойылған сұрақтарға толық жауап беруге дағдыланады. Балалардың түрлі мамандық иелерінің еңбегіне қызығушылығы артады,үлкендердің еңбегін құрметтей біледі. . |
|||
|
Күтілетін нәтиже: |
Мамандық туралы, әр мамандықтың атауларын айта біледі. Берілген ойындар арқылы қазақ тілінде сөйлеу тілі қалыптасады. |
|||
|
Тілдік мақсат: |
Сөздік жұмыс: Мамандық,мұғалім,дәрігер,құрылысшы,жүргізуші,суретші,аспаз,шаштаразшы,әнші; оқытады,емдейді,сурет салады,ас әзірлейді,үй тұрғызады,ән айтады, т.б. |
|||
|
Өткен ҰОҚ-нен алған білім |
Сұрақ -жауап |
|||
|
ҰОҚ өтілу барысы |
||||
|
Жоспарланған уақыт |
Жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||
|
І. Дұрыс әсерлі көңіл күй орнату 0-2 минут II.Ұйымдастыру 3-5 минут |
І.Психологиялық ахуал қалыптастыру. Сын тұрғысынан сұрақтар: -Балалар,көңіл-күйлеріңіз қалай? -Өте жақсы! -Бүгін ауа -райы қандай болып тұр? -Бүгін күн ашық! -Тамаша! Ендеше,бір-бірімізге жылы жүзбен күлімдеп қарайықшы! II. Қызығушылықтарын ояту. Педагог жетекшілігімен ойын: «Кім тапқыр?» Жұмбақ жасыру. -Балалар,қараңдаршы бізге Хат тасушы хат әкеліпті. .Хатта жұмбақ жасырынған,қане,бірге жұмббақтың шешуін табайық! -Бал татыған мәзір, Ол бар жерде әзір. (аспаз) -Өскен шашты жаратпайтын, Қайшысы бар жалақтайтын. (шаштараз) -Жарайсыңдар,балалар! -Басқа қандай мамандық иелерін білесіңдер? -Мамандықтар туралы түсінік беру. Өнім арқылы саралау, сыни ойлау, бала үні4К моделі, бала үні |
Ресурстар: унтаспа,ойын материалдары, көрнекіліктер. Әдіс-тәсілі: 4К , бала үні, жанама бақылау, саралау. |
||
|
ҰОҚ-нің ортасы III. Тақырып бойынша жұмыс 20-22 минут |
ḬІІ. Ой дамыту. Суретпен жұмыс. -Суретте кімді көріп тұрсыңдар? - Мұғалім,дәрігер,аспаз... -Мұғалім қандай жұмыс жасайды? -Мұғалім бала оқытады. -Дәрігер емдейді, аспаз ас әзірлейді, т,с.с Жетелеуші сұрақтар арқылы бақылау 4К моделі, бала үні.
Сергіту сәті: Бала,бала,балақан Қане,қайсы алақан?! Саусақтарың әйбат, Былай,былай ойнат!
Құрлымдалған ойын: «Кімге не қажет?» Шарты: Суреттерден әр мамандық иелерінің қажетті заттарын тауып,бірге көрсетеді.Сөйлем құрайды.
(4К моделі, сыни ойлау, коммуникативтілік дағдысы, саралау,қызығушылық мүдде, диалог, сұрақтар қою, нәтиже). Еркін ойын: «Мен өскенде кім боламын?» Шарты: балалар өздері қалаған мамадық бойынша бетпердені таңдайды.
Мазмұн арқылы саралау, сын ойлау, комуникативтілік дағды. |
|
||
|
IV. ҰОҚ-нің қорытындысы. Рефлексия 1-2 минут |
-Балалар, біз бүгін қандай сөздер үйрендік? Балаларды мадақтау. Үш шапалақ әдісі арқылы ҰОҚ бағалау. |
|
||
шағым қалдыра аласыз













