Үлгерімі мен уәжі төмен оқушылармен жұмыс
2024-2025 оқу жылы
Пән мұғалімі: Жумадилова А.Қ.
Мақсаты:
-
қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша оқушының білімін дамыту, сабақ үлгерімін жақсарту;
-
оқушының жекелеме тапсырмалар арқылы пәнге қызығушылығын ояту;
-
сабаққа белсенді қатысуын қамтамасыз ете отырып, шығармашылықпен ойлау, есте сақтау қабілеттерін жетілдіру;
-
пәнге деген қызығушылығын арттыру арқылы мемлекеттік білім стандартын меңгерту;
-
үлгерімі төмен оқушылармен жыл бойы жұмыс жүргізе отырып, тарих пәнінен қабілеті төмен оқушылардың жеке тұлғалық мүмкіндіктерін ашуға көмектесу.
Міндеттері:
-
әр сыныптағы үлгерімі төмен оқушыларды анықтау
-
мемлекетін білім стандартын менгере отырып, жыл бойы жұмыс жүргізу арқылы үлгерімін жоғарылату;
-
үлгерімі төмен оқушыларға психологиялық-педагогикалық көмек көрсету.
Күтілетін нәтиже:
-
оқу бағдарламасына сай білімді өз дәресенде меңгереді;
-
пән бойынша негізгі ұғымдар мен түсініктерді ажырата және салыстыра алады;
-
ұлттық сана сезімі жетілген және ішкі жан дүниесін тануға, өзін өзгелермен салыстыруға мүмкіндігі қалыптасқан тұлға.
|
№ |
Оқушының аты-жөні |
Қиындық тудырған оқу мақсаттары |
Жұмыс түрлері (жеке жұмыс) |
Сабақтың, шараның мерзімі |
Күтілетін нәтиже |
|
|
1 |
Баймұхан Әділ |
6ә |
6.4.1.1 тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазу |
1.Орфографиялық нормаға сай жазуды үйрету; 2. мәтін құру, жоспар, эссе талаптарын меңгерту, жазуға үйрету; 3. Үй тапсырмасының күнделікті орындалуын бақылау. 4.Жеке тапсырмалар беру. |
Күнделікті сабақ барысында Сабақтан тыс уақыттарда Жұма, сағат :11.00-12.00.
|
Орфографиялық нормаға сай жаза алады. Мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін жаза алады, жоспар құра біледі, эссе жазу талаптарын меңгереді. Оқыған шығарманың көркемдік-идеялық құндылығын гуманистік тұрғыдан талдап, әдеби эссе жаза алады.
|
|
2 |
Ермек Мирас |
6ә |
||||
|
3 |
Нұрғалым Әлилә |
6а
|
||||
|
4 |
Талғат Дастан |
6а
|
||||
|
|
|
|
||||
|
4 |
Қадыр Толғанай |
8а сынып
|
8.4.1.1 тақырып бойынша бас әріппен жазылатын күрделі-құрама атауларды орфографиялық нормаға сай жазу. 8.3.5.1 оқылым және тыңдалым материалдары бойынша мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін (аннотация) |
1.Орфографиялық нормаға сай жазуды үйрету; 2. Бейнелеуіш, эмоционалды-экспрессивті сөздерді және мақал-мәтелдер мен тұрақты тіркестерді орынды қолданып сөйлеуге дағдыландыру, диалогке қатысу, пікірталаста тез және дұрыс шешім қабылдай білуге үйрету; 3. 3. Үй тапсырмасының күнделікті орындалуын бақылау. 4.Жеке тапсырмалар беру. |
Күнделікті сабақ барысында . Сабақтан тыс уақыттарда Жұма, сағат :15.10-16.30. |
Орфографиялық нормаға сай жаза алады. Мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін (аннотация) жаза алады. Коммуникативтік жағдаятқа сай пікір айта алады, мақал-мәтелдер мен тұрақты тіркестерді еркін қолдана алады, диалогке қатысу, пікірталаста тез және дұрыс шешім қабылдай біледі.
Орфографиялық нормаға сай жаза алады. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Үлгерімі мен уәжі төмен оқушылармен жұмыс 2024-2025 оқу жылы
Үлгерімі мен уәжі төмен оқушылармен жұмыс 2024-2025 оқу жылы
Үлгерімі мен уәжі төмен оқушылармен жұмыс
2024-2025 оқу жылы
Пән мұғалімі: Жумадилова А.Қ.
Мақсаты:
-
қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша оқушының білімін дамыту, сабақ үлгерімін жақсарту;
-
оқушының жекелеме тапсырмалар арқылы пәнге қызығушылығын ояту;
-
сабаққа белсенді қатысуын қамтамасыз ете отырып, шығармашылықпен ойлау, есте сақтау қабілеттерін жетілдіру;
-
пәнге деген қызығушылығын арттыру арқылы мемлекеттік білім стандартын меңгерту;
-
үлгерімі төмен оқушылармен жыл бойы жұмыс жүргізе отырып, тарих пәнінен қабілеті төмен оқушылардың жеке тұлғалық мүмкіндіктерін ашуға көмектесу.
Міндеттері:
-
әр сыныптағы үлгерімі төмен оқушыларды анықтау
-
мемлекетін білім стандартын менгере отырып, жыл бойы жұмыс жүргізу арқылы үлгерімін жоғарылату;
-
үлгерімі төмен оқушыларға психологиялық-педагогикалық көмек көрсету.
Күтілетін нәтиже:
-
оқу бағдарламасына сай білімді өз дәресенде меңгереді;
-
пән бойынша негізгі ұғымдар мен түсініктерді ажырата және салыстыра алады;
-
ұлттық сана сезімі жетілген және ішкі жан дүниесін тануға, өзін өзгелермен салыстыруға мүмкіндігі қалыптасқан тұлға.
|
№ |
Оқушының аты-жөні |
Қиындық тудырған оқу мақсаттары |
Жұмыс түрлері (жеке жұмыс) |
Сабақтың, шараның мерзімі |
Күтілетін нәтиже |
|
|
1 |
Баймұхан Әділ |
6ә |
6.4.1.1 тақырып бойынша жеке сөздер, бірге, бөлек және дефис арқылы жазылатын сөздерді орфографиялық нормаға сай жазу |
1.Орфографиялық нормаға сай жазуды үйрету; 2. мәтін құру, жоспар, эссе талаптарын меңгерту, жазуға үйрету; 3. Үй тапсырмасының күнделікті орындалуын бақылау. 4.Жеке тапсырмалар беру. |
Күнделікті сабақ барысында Сабақтан тыс уақыттарда Жұма, сағат :11.00-12.00.
|
Орфографиялық нормаға сай жаза алады. Мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін жаза алады, жоспар құра біледі, эссе жазу талаптарын меңгереді. Оқыған шығарманың көркемдік-идеялық құндылығын гуманистік тұрғыдан талдап, әдеби эссе жаза алады.
|
|
2 |
Ермек Мирас |
6ә |
||||
|
3 |
Нұрғалым Әлилә |
6а
|
||||
|
4 |
Талғат Дастан |
6а
|
||||
|
|
|
|
||||
|
4 |
Қадыр Толғанай |
8а сынып
|
8.4.1.1 тақырып бойынша бас әріппен жазылатын күрделі-құрама атауларды орфографиялық нормаға сай жазу. 8.3.5.1 оқылым және тыңдалым материалдары бойынша мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін (аннотация) |
1.Орфографиялық нормаға сай жазуды үйрету; 2. Бейнелеуіш, эмоционалды-экспрессивті сөздерді және мақал-мәтелдер мен тұрақты тіркестерді орынды қолданып сөйлеуге дағдыландыру, диалогке қатысу, пікірталаста тез және дұрыс шешім қабылдай білуге үйрету; 3. 3. Үй тапсырмасының күнделікті орындалуын бақылау. 4.Жеке тапсырмалар беру. |
Күнделікті сабақ барысында . Сабақтан тыс уақыттарда Жұма, сағат :15.10-16.30. |
Орфографиялық нормаға сай жаза алады. Мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін (аннотация) жаза алады. Коммуникативтік жағдаятқа сай пікір айта алады, мақал-мәтелдер мен тұрақты тіркестерді еркін қолдана алады, диалогке қатысу, пікірталаста тез және дұрыс шешім қабылдай біледі.
Орфографиялық нормаға сай жаза алады. |
шағым қалдыра аласыз













