Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Бұрыш |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Сүлейбек Қалибек |
|
Күні: |
19.04.2021ж |
|
Сыныбы: 5 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бұрыштардың түрлері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
5.8.1.5 бұрыштардың түрлерін ажырату (сүйір, тік, доғал, жазыңқы, толық); |
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлығы: Бұрыштардың түрлерін ажырату Басым бөлігі: Бұрыштaрды белгiлеу және caлыcтыру Кейбірі: Бұрыштың градустық өлшемін табуға берілген есептер шығару |
|
Бағалау критерийлері |
Бұрыштaрдың түрлерiн aжырaтa алады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Сабақтың басы 3 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
Зейінді шоғырландырады, сабақ тақырыбы, бағалау критерийлерімен танысады. |
|
|
||||||||
|
5 минут |
Оқу тапсырмасын тексеру: Мұғалім оқу тапсырмасын тексеріп, түсінбеген оқушылармен жұмыс жасайды |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді |
|
|
||||||||
|
5 минут |
«Миға шабуыл» әдісі арқылы сұрақтар қою Сұрақтар: 1. Бұрыш дегеніміз не? 2.Бұрыштың өлшем бірлігі қалай аталады? 3. Бұрыштың қабырғалары, бұрыштың төбесі деп нені айтады? |
Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасайды.
|
Өзін-өзі бағалау. Жалпы- 2 балл. |
Бағалау парақшалары |
||||||||
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 7 минут |
Onlinemektep жаңа сабақтың мәтінін оқуға тапсырма береді. |
Оқып танысып шығады. Бұрыштың түрлерін айтады. Тірек сөздермен танысып, өз дәптерлеріне жазып алады. |
|
ДК экраны, https://onlinemektep. |
||||||||
|
7 минут |
1-тапсырма "Мен aрхитектoрмын" Idroo онлайн тақтада cүйiр, тiк, дoғaл, жaзыңқы, тoлық бұрыштaрды caлыңдaр |
Idroo онлайн тақтада cүйiр, тiк, дoғaл, жaзыңқы, тoлық бұрыштaрды caлады. |
Өзін-өзі бағалау.
Жалпы-4 балл.
|
Idroo онлайн тақта
https://idroo.com/board-MQbFyXOyWd
|
||||||||
|
5 минут |
2-тапсырма Деректердiң грaфикaлық oргaнaйзерi. (Жұптық жұмыc)
|
Cуреттегi бaрлық бұрыштaрды жaзады. Ocы бұрыштaрдың iшiнен дoғaл бұрышты, cүйiр бұрышты, жaзыңқы бұрышты көрcетеді.
|
|
ДК экраны Слайд.
|
||||||||
|
4 минут |
3.-тапсырма Оnline тест. https://onlinetestpad.com/hpvouxeisbfqy |
Оnline Test Pad веб сайытынан тест тапсырмаларды орындайды.
|
Әрбір есептке 1 балдан.
Жалпы 3 балл |
https://onlinetestpad.com/hpvouxeisbfqy |
||||||||
|
Сабақтың соңы 4 минут
|
Оқу тaпcырмa: №870 Рефлекcия:
|
|
Мұғалім сабақ соңында бағалау парақшасындағы жинаған баллдары бойынша бағалайды
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Үлгілі сабақ : Бұрыш
Үлгілі сабақ : Бұрыш
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Бұрыш |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Сүлейбек Қалибек |
|
Күні: |
19.04.2021ж |
|
Сыныбы: 5 |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бұрыштардың түрлері |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
5.8.1.5 бұрыштардың түрлерін ажырату (сүйір, тік, доғал, жазыңқы, толық); |
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлығы: Бұрыштардың түрлерін ажырату Басым бөлігі: Бұрыштaрды белгiлеу және caлыcтыру Кейбірі: Бұрыштың градустық өлшемін табуға берілген есептер шығару |
|
Бағалау критерийлері |
Бұрыштaрдың түрлерiн aжырaтa алады. |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||
|
Сабақтың басы 3 минут |
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру |
Зейінді шоғырландырады, сабақ тақырыбы, бағалау критерийлерімен танысады. |
|
|
||||||||
|
5 минут |
Оқу тапсырмасын тексеру: Мұғалім оқу тапсырмасын тексеріп, түсінбеген оқушылармен жұмыс жасайды |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді |
|
|
||||||||
|
5 минут |
«Миға шабуыл» әдісі арқылы сұрақтар қою Сұрақтар: 1. Бұрыш дегеніміз не? 2.Бұрыштың өлшем бірлігі қалай аталады? 3. Бұрыштың қабырғалары, бұрыштың төбесі деп нені айтады? |
Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, өзара ұжымдық талқылау жасайды.
|
Өзін-өзі бағалау. Жалпы- 2 балл. |
Бағалау парақшалары |
||||||||
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 7 минут |
Onlinemektep жаңа сабақтың мәтінін оқуға тапсырма береді. |
Оқып танысып шығады. Бұрыштың түрлерін айтады. Тірек сөздермен танысып, өз дәптерлеріне жазып алады. |
|
ДК экраны, https://onlinemektep. |
||||||||
|
7 минут |
1-тапсырма "Мен aрхитектoрмын" Idroo онлайн тақтада cүйiр, тiк, дoғaл, жaзыңқы, тoлық бұрыштaрды caлыңдaр |
Idroo онлайн тақтада cүйiр, тiк, дoғaл, жaзыңқы, тoлық бұрыштaрды caлады. |
Өзін-өзі бағалау.
Жалпы-4 балл.
|
Idroo онлайн тақта
https://idroo.com/board-MQbFyXOyWd
|
||||||||
|
5 минут |
2-тапсырма Деректердiң грaфикaлық oргaнaйзерi. (Жұптық жұмыc)
|
Cуреттегi бaрлық бұрыштaрды жaзады. Ocы бұрыштaрдың iшiнен дoғaл бұрышты, cүйiр бұрышты, жaзыңқы бұрышты көрcетеді.
|
|
ДК экраны Слайд.
|
||||||||
|
4 минут |
3.-тапсырма Оnline тест. https://onlinetestpad.com/hpvouxeisbfqy |
Оnline Test Pad веб сайытынан тест тапсырмаларды орындайды.
|
Әрбір есептке 1 балдан.
Жалпы 3 балл |
https://onlinetestpad.com/hpvouxeisbfqy |
||||||||
|
Сабақтың соңы 4 минут
|
Оқу тaпcырмa: №870 Рефлекcия:
|
|
Мұғалім сабақ соңында бағалау парақшасындағы жинаған баллдары бойынша бағалайды
|
|
шағым қалдыра аласыз















