Алматы қаласы, Алмалы ауданы, №36 мектеп гимназия
қысқa мерзімді (сабақ) жоспaры
|
Бөлім: |
«Спорт. Белгілі спорт жұлдыздары» |
|||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|||||||||||
|
Күні: |
|
Қатысушылар саны: Ерекше білімді қажет ететін оқушы саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||
|
Пәні: |
қазақ тілі |
|||||||||||
|
Сынып: |
6 «А», 6 «В» |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлттық ойындар |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.4.4.2. етістіктің етіс түрлері мен салт-сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану. |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Етістіктің етіс түрлері мен салт-сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолданады |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин Сабақтың ортасы 12 мин 10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі.
Үй тапсырмасын тексеру. Тақырыпты болжау.
Жаңа тақырып. Салт және сабақты етістік
1-тапсырма. Берілген сөз тіркестерінен
салт етістік қайсысы, сабақты етістік қайсысы екенін
табыңдар Дескриптор:
2 балл ОҚЫЛЫМ. Жеке жұмыс.
2-тапсырма. Мәтінді
оқып, ішінен с
4 балл |
-Пән мұғалімімен амандасады; -Сынып белсендісі сынып туралы ақпарат береді. -Сұрақтар бойынша жаңа тақырыпты анықтайды.
Оқушылардың ықтимал
жауабы:
Оқушылар жаңа тақырыпты мұқият тыңдайды, ережені түсінеді.
Оқушылар берілген тапсырманы мұқият орындайды.
Мәтінді оқып,кесте бойынша жеке жұмыс жасайды. Жауабын дәлелдейді.
|
Өте жақсы, балалар! Жарайсыңдар!
Бәрің дұрыс жауап бердіңдер деп ойлаймын!
Жақсы!
Жарайсыңдар! |
Ресурс №1
Ресурс №2
Ресурс №3 |
||||||||
|
8 мин
|
Жазылым. Жеке жұмыс. 3-тапсырма.Берілген етістіктерден салт және сабақты етістіктер жасап, сөйлем құраңдар: Оқу, көру, ойлау, жүгіру, беру, айналу. Үлгі: беру – тізімді берді. Сынып басшысы Айназ мұғалімге тізімді берді.
Дескриптор: - Салт етістік жасайды-1 балл - Сабақты етістік жасайды - 1 балл - Сөйлем құрайды– 1 балл 3 балл
|
Тапсырманы мұқият орындайды.
|
Тамаша! Дұрыс! Жарайсыңдар!
|
Ресурс №4 |
||||||||
|
7 мин |
3-тапсырма. Тақырыпты бекіту. Сұрақтарға жауап беріңдер
Дескриптор: 1.Сұрақтарға жауап береді – 1 балл 1 балл |
Оқушылар сұрақтарға дұрыс жауап береді.
|
Жарайсыңдар!
|
Ресурс № 5 |
||||||||
|
Сабақтың аяқталуы.
3 мин |
Сабақты бекіту. «Инсерт» әдісі арқылы кері байланыс жасайық. Дәптерге жазыңдар:
Үй жұмысы. Өзің қалаған ұлттық ойын туралы шағын эссе жазыңдар. Салт және сабақты етістіктерді қолданыңдар. |
«Инсерт» әдісі арқылы сабаққа кері байланыс жасайды.
Үй тапсырмасын дәптерге жазып алады. |
Бәрекелді!
|
Ресурс № 6 |
||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ұлттық ойындар
Ұлттық ойындар
Алматы қаласы, Алмалы ауданы, №36 мектеп гимназия
қысқa мерзімді (сабақ) жоспaры
|
Бөлім: |
«Спорт. Белгілі спорт жұлдыздары» |
|||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
|||||||||||
|
Күні: |
|
Қатысушылар саны: Ерекше білімді қажет ететін оқушы саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||
|
Пәні: |
қазақ тілі |
|||||||||||
|
Сынып: |
6 «А», 6 «В» |
|||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұлттық ойындар |
|||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.4.4.2. етістіктің етіс түрлері мен салт-сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолдану. |
|||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Етістіктің етіс түрлері мен салт-сабақты етістіктердің тіркесімдік мүмкіндігін ауызша және жазбаша тілдесім барысында қолданады |
|||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
||||||||
|
Сабақтың басы 5 мин Сабақтың ортасы 12 мин 10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі.
Үй тапсырмасын тексеру. Тақырыпты болжау.
Жаңа тақырып. Салт және сабақты етістік
1-тапсырма. Берілген сөз тіркестерінен
салт етістік қайсысы, сабақты етістік қайсысы екенін
табыңдар Дескриптор:
2 балл ОҚЫЛЫМ. Жеке жұмыс.
2-тапсырма. Мәтінді
оқып, ішінен с
4 балл |
-Пән мұғалімімен амандасады; -Сынып белсендісі сынып туралы ақпарат береді. -Сұрақтар бойынша жаңа тақырыпты анықтайды.
Оқушылардың ықтимал
жауабы:
Оқушылар жаңа тақырыпты мұқият тыңдайды, ережені түсінеді.
Оқушылар берілген тапсырманы мұқият орындайды.
Мәтінді оқып,кесте бойынша жеке жұмыс жасайды. Жауабын дәлелдейді.
|
Өте жақсы, балалар! Жарайсыңдар!
Бәрің дұрыс жауап бердіңдер деп ойлаймын!
Жақсы!
Жарайсыңдар! |
Ресурс №1
Ресурс №2
Ресурс №3 |
||||||||
|
8 мин
|
Жазылым. Жеке жұмыс. 3-тапсырма.Берілген етістіктерден салт және сабақты етістіктер жасап, сөйлем құраңдар: Оқу, көру, ойлау, жүгіру, беру, айналу. Үлгі: беру – тізімді берді. Сынып басшысы Айназ мұғалімге тізімді берді.
Дескриптор: - Салт етістік жасайды-1 балл - Сабақты етістік жасайды - 1 балл - Сөйлем құрайды– 1 балл 3 балл
|
Тапсырманы мұқият орындайды.
|
Тамаша! Дұрыс! Жарайсыңдар!
|
Ресурс №4 |
||||||||
|
7 мин |
3-тапсырма. Тақырыпты бекіту. Сұрақтарға жауап беріңдер
Дескриптор: 1.Сұрақтарға жауап береді – 1 балл 1 балл |
Оқушылар сұрақтарға дұрыс жауап береді.
|
Жарайсыңдар!
|
Ресурс № 5 |
||||||||
|
Сабақтың аяқталуы.
3 мин |
Сабақты бекіту. «Инсерт» әдісі арқылы кері байланыс жасайық. Дәптерге жазыңдар:
Үй жұмысы. Өзің қалаған ұлттық ойын туралы шағын эссе жазыңдар. Салт және сабақты етістіктерді қолданыңдар. |
«Инсерт» әдісі арқылы сабаққа кері байланыс жасайды.
Үй тапсырмасын дәптерге жазып алады. |
Бәрекелді!
|
Ресурс № 6 |
||||||||
шағым қалдыра аласыз
алт және сабақты етістіктерді табыңдар, кестені
толтырыңдар.













