|
Пәні |
Әдебиеттік оқу |
||||||||
|
Күні |
15.03.2018 |
||||||||
|
Мектеп:№225 орта мектеп |
Пән мұғалімі: Сағынова Шолпан |
||||||||
|
Бөлімі |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Үш бидің шешендік сөздері |
||||||||
|
Сабақтың оқу мақсаттары |
2.1.2.1-шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау, сахналау |
||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Мәтінді мәнерлеп оқып, мазмұнын айту. Берілген мәтінді сахналық қойылым ретінде көрсетеді. |
||||||||
|
Алдыңғы оқу |
Мақалдар. Жаңылтпаштар. Жұмбақтар |
||||||||
|
Сабақ барысы
|
|||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресустар |
|||||||
|
Сабақтың басы
|
Шаттық шеңбері Қол алысып қане біз Достасайық бәріміз. Айтарым бар сендерге Тез тұрыңдар шеңберге Қандай жақсы бір тұру! Қандай жақсы бір болу! Қандай жақсы дос болу! Топқа бөлу Санамақ арқылы топқа бөлінеді Алдыңғы оқу «Аквариум» әдісі Жұмбақтар «Динамикалық шеңбер» әдісі Мақал-мәтелдер «Шынжырсөз» әдіс Жаңылтпаштар
Тақырыпты болжау Сабақтың мақсатымен таныстыру Жеке жұмыс Мәтінді түсініп оқып, мазмұнын айту Сендерден жауап күтемін? Мәтінде кімдер туралы айтылған? Үш би туралы қай сыныпта таныстық? Бағалау:
|
|
|||||||
|
Сабақтың ортасы 30 мин Сабақтың соңы 5 мин |
Топтық жұмыс Сен білесің бе?
Бағалау: Күн мен бұлт
Сәтті Толық емес Бүгінгі сабақта билердің шешендік сөздерімен танысамыз
Шешендік сөздер-терең оймен, шебер тілмен айтылатын халық шығармасы. Ол тапқыр да шебер сөйлеуге үйрететін көркем сөз үлгісі. Оқылым Үш бидің шешендік сөздері Тізбектей оқыту
Жұптық жұмыс Мәтінді рөлге бөліп оқу Бағалау: Бағдаршам Билерше билік айта аламын Берілген мәтінді сахналық қойылым ретінде көрсету Кері байланыс «Менің сөзім» әдісі Бойынша сабаққа кері байланыс жасалады. Рефлекция «Тізбектелген моншақ » әдісі
Жасыл түсті моншақ– бүгін бәрін жақсы орындадым деп ойлаймын, менің көңіл күйім көтеріңкі. Қызыл түсті моншақ- мен тапсырманы толық түсінбедім Сары түсті моншақ – мен тапсырманы орындай алмадым, көңіл күйім жоқ. |
Парақшалар
Үш бидің суреті
|
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Үш би 2 сынып
Үш би 2 сынып
|
Пәні |
Әдебиеттік оқу |
||||||||
|
Күні |
15.03.2018 |
||||||||
|
Мектеп:№225 орта мектеп |
Пән мұғалімі: Сағынова Шолпан |
||||||||
|
Бөлімі |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Үш бидің шешендік сөздері |
||||||||
|
Сабақтың оқу мақсаттары |
2.1.2.1-шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау, сахналау |
||||||||
|
Күтілетін нәтиже |
Мәтінді мәнерлеп оқып, мазмұнын айту. Берілген мәтінді сахналық қойылым ретінде көрсетеді. |
||||||||
|
Алдыңғы оқу |
Мақалдар. Жаңылтпаштар. Жұмбақтар |
||||||||
|
Сабақ барысы
|
|||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері |
Ресустар |
|||||||
|
Сабақтың басы
|
Шаттық шеңбері Қол алысып қане біз Достасайық бәріміз. Айтарым бар сендерге Тез тұрыңдар шеңберге Қандай жақсы бір тұру! Қандай жақсы бір болу! Қандай жақсы дос болу! Топқа бөлу Санамақ арқылы топқа бөлінеді Алдыңғы оқу «Аквариум» әдісі Жұмбақтар «Динамикалық шеңбер» әдісі Мақал-мәтелдер «Шынжырсөз» әдіс Жаңылтпаштар
Тақырыпты болжау Сабақтың мақсатымен таныстыру Жеке жұмыс Мәтінді түсініп оқып, мазмұнын айту Сендерден жауап күтемін? Мәтінде кімдер туралы айтылған? Үш би туралы қай сыныпта таныстық? Бағалау:
|
|
|||||||
|
Сабақтың ортасы 30 мин Сабақтың соңы 5 мин |
Топтық жұмыс Сен білесің бе?
Бағалау: Күн мен бұлт
Сәтті Толық емес Бүгінгі сабақта билердің шешендік сөздерімен танысамыз
Шешендік сөздер-терең оймен, шебер тілмен айтылатын халық шығармасы. Ол тапқыр да шебер сөйлеуге үйрететін көркем сөз үлгісі. Оқылым Үш бидің шешендік сөздері Тізбектей оқыту
Жұптық жұмыс Мәтінді рөлге бөліп оқу Бағалау: Бағдаршам Билерше билік айта аламын Берілген мәтінді сахналық қойылым ретінде көрсету Кері байланыс «Менің сөзім» әдісі Бойынша сабаққа кері байланыс жасалады. Рефлекция «Тізбектелген моншақ » әдісі
Жасыл түсті моншақ– бүгін бәрін жақсы орындадым деп ойлаймын, менің көңіл күйім көтеріңкі. Қызыл түсті моншақ- мен тапсырманы толық түсінбедім Сары түсті моншақ – мен тапсырманы орындай алмадым, көңіл күйім жоқ. |
Парақшалар
Үш бидің суреті
|
|||||||
шағым қалдыра аласыз
















