Қысқа мерзімді жоспар
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:Жеңіс күні. Ұлы ерлікке тағзым. Марфология |
Мектеп: Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы жалпы орта мектеп |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні |
Мұғалімнің аты жөні :Мейрбекова Ү |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Ұшқыш Талғат Бигелденов |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
7.1.2.1 әлеуметтік-қоғамдық, оқу-еңбек тақырыптарына байланысты диалог, монолог, полилогтердегі (интервью, көркем әдеби шығармадан үзінді) автор көзқарасы мен көтерілген мәселені талдау; 7.4.4.5 оқшау сөздердің қызметін түсіну, ажырата білу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ойлау дағдылары |
Білу,түсіну, қолдану; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар : |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнге тән лексика мен терминдер: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер: Талқылауға арналған сұрақтар: 1.Мәтінде батырды неге қыран құсқа теңеген? 2. Талғат Бигелинов сияқты тағы қандай ұшқыштарды білесіңдер? 3. Фашистер Талғат мінген ұшақты қалай атады? |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерий |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Азаматтық жауапкершілік, достық келісім |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Тарих, география, қазақ тілі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Ноутбук,ғаламтор материалдары |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бастапқы білім |
Әдебиет, тарих |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдер |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 5 минут Сабақтың ортасы 3 минут 2 минут 15 минут 13 минут Сабақтың соңы 2 минут |
Сәлемдесу Топқа бірігеді Суреттер арқылы екі топқа бірігеді І топ-Әлия тобы ІІ топ-Мәншүк тобы Үй тапсырмасына шолу. «Автор орындығы» әдісі арқылы оқушылардың ізденіп келегн тапсырмаларыг оқиды. Жаңа сабақ Сабақ бастамасы: Абай Құнанбаевтың отбасымен таныстыру
«Миға шабуыл»әдісі
Оқылым тапсырмасы 1-тапсырма «Мен білемін» әдісі Қыран бүркіт – киелі, қастерлі құс. Қыран құстың жадағайын қазақ төріне іліп қоятын. Оны – «көк тәңірісі», «аспан перісі», «қанаттылар ханы» деп құрмет тұтты. Дәл осындай текті құстың болмысы Кеңес Одағының батыры атағын екі рет алған Талғат Бигелдиновте бар еді. «Ұшқыш болсам» деген өрекпіген көңілмен Бішкектегі ДОСААФ авиамектебіне түседі, ол жерде «У-2» деген ұшақпен ұшуды үйренеді. 1940 жылы Саратов әскери авиация мектебіне оқуға жіберіледі. Саратовтағы ұшқыштар мектебін екі жыл оқып, сержант шенімен бітірген соң, Чкаловтағы бомбалаушы ұшқыштар мектебін аяқтайды. Алқан майданға аттанар алдында Ижевск қаласынан «ИЛ-2» штурмовигімен ұшуды үйреніп шығады. Әскери оқуды тәмамдаған күннен бастап «ұшқыш танк» деп аталып кеткен «Ильюша» ұшағына бауыр басып кетеді. 1942 жылы майданға аттанады. Өзі бір көргеннен қатты ұнатқан ұшақпен көк жүзінде 500 сағат болады. 305 рет әскери шабуылға шығып, жау ұясы – Берлинді алуға бірінші болып қатысады. Фашистер өздеріне аяусыз өлім оғын сепкен Талғат мінген ұшақты «Қара ажал» деп атаған. 23 жасында Кеңес Одағының екі мәрте батыры атағын иеленіп, көзсіз ерлік көрсеткен қыран қазақ қан майданнан аман-есен оралады. Талғат Бигелдинов соғыстан соң азаматтық авиацияны басқарды. Мәскеу инженерлік-құрылыс институтын бітіріп, құрылыс саласында да қызмет атқарды. (stepnogorsk.akmoedu.kz) «Тұжырымдама кестесі» әдісі
«Дескриптор Білім алушы 1. Тақырыбын, мақсатын айқындайды; 2.Мәтіннің жанрын анықтайды; 3. Жазбалардың құрылымы мен рәсімделуін ажыратады. ҚБ Смайликтермен бағалау Кері байланыс /жазбаша/ Маған орындау оңай болды Маған орындау қиын болды 2-тапсырма Әдеби тіл нормалары Оқулықпен жұмыс ЖЖ 1. ... , кітапханаға таңертең барамыз ғой. 2. Болашақта мен ғарышкер болармын, ... . 3. Сен, ... , есебіңді шығар. 4. ... , мен ертең жол жүргелі жатырмын. 5. Бүгін жаңбыр жауады-ау, ... . 6. Мен, ... , ештеңені түсініп тұрған жоқпын. 7. ... , қыркүйектің 27-сі болатын. 8. ... , сенің айтқаныңа талас жоқ. Қыстырма сөздер: сөз жоқ, шынымды айтайын, айтпақшы, демек, ұмытпасам, әуелі, бәлкім, шамасы. Тестпен жұмыс Жеңіс күні. Ұлы ерлікке тағзым 3. Үтірдің қойылу себебі, дұрысын белгілеңдер. Балалар, біз тірі тұрғанда апам кедейшілікті ойлайтын адам емес. а) қыстырма сөз; ә) қаратпа сөз; б) одағай; в) бірыңғай мүше; г) айқындауыш мүше. 4. Тыныс белгісі дұрыс қойылған қаратпа сөзді табыңдар. а) Сірә, бүгін күн суытар. ә) Ауа райы қандай тамаша! б) Тыңда, дала, Жамбылды. в) Күмбірлеген домбыра даусы естілді. г) Жолдастар тынышталыңыздар. 5. Тыныс белгісі дұрыс қойылған оқшау сөзді табыңдар. а) Күмбірлей бер домбырам. ә) Ән — көңілдің ажары. б) Беу шіркін, таудың күйі, тастың күйі. в) Бұлар берілген тапсырманы, сірә, ұмытпаса керек. г) О, келгенің жақсы болды. 6. Одағайды табыңдар. а) Бай-бай, Нұржан-ай, тіліңіз қандай ащы! ә) Ол әуелі сылқ-сылқ күлді. б) Мағаш, Кәкітай асығыс аттанды. в) Дұрыс, ұмытпаған екенсің. г) Қайдан шықтың сен? 7. Қаратпа сөз белгілі бір сөйлем мүшесі қызметін атқарып тұр ма? Балалар, сабаққа дайындалыңдар. а) бастауыш; ә) баяндауыш; б) толықтауыш; в) анықтауыш; г) сөйлем мүшесі бола алмайды. Дескриптор Білім алушы 1. 2. ҚБ Жұппен бағалау Кері байланыс «Күн көзі» Бір ұсыныс Екі тілек Топ ішінде бағалау жүреді
Қорытынды Үй тапсырмасы: 1.Ұшқыш Т.Бигелдиновтің еңбек жолына хронологиялық кесте құрыңдар. Жылы Оқиға 2. Талғат Бигелдиновтің өзі жазған не батырға арналған шығармалардың бірін таңдап,сол шығарма негізінде қаратпа, қыстырма сөздерді қосып, қысқаша мәтін жазыңдар. |
Суреттер
суреттер
Батырлар суреті
Арман пв баспасынан мәтін
Кесте
Кері байланыс
Бағалау парақшасы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат: |
Интернет желісі, кітап, қалыптастырушы бағалау тапсырмалары |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Саралау - оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? Жеңілден қиынға қарай жүре отырып оқушыларға қолдау көрсетемін. Қабілеті жоғары оқушыларға деңгейлік тапсырмалар беремін |
Бағалау –оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? Кері байланыс арқылы, жазған жұмыстарын тексере отырып материалды меңгеру деңгейін тексеремін
|
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болы, неліктен |
Бұл бөлімді өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Жалпы баға Сабақты жақсы өткеннің екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз) 1. 2. Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады(оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз) 1. 2. Сабақтың барысында сынып
немесе жекелеген оқушылардың жетістік, қиындықтары туралы нені
білдім, ке Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Ұзақ мерзімді жоспар
бөлімі:Жеңіс күні. Ұлы ерлікке
тағзым. Марфология Мектеп: Мұхаметқұл Исламқұлов атындағы
жалпы орта мектеп Күні Мұғалімнің аты жөні
:Мейрбекова Ү Сынып Қатысқандар: Қатыспағандар: Сабақтың
тақырыбы: Ұшқыш Талғат
Бигелденов Осы сабақ арқылы жүзеге
асатын оқу мақсаттары 7.1.2.1
әлеуметтік-қоғамдық, оқу-еңбек тақырыптарына байланысты диалог,
монолог, полилогтердегі (интервью, көркем әдеби шығармадан үзінді)
автор көзқарасы мен көтерілген мәселені
талдау; 7.4.4.5 оқшау сөздердің
қызметін түсіну, ажырата білу. Сабақ
мақсаттары Ойлау
дағдылары Білу,түсіну,
қолдану; Тілдік
мақсат Оқушылар : Пәнге тән лексика мен
терминдер: Диалог пен жазу үшін
пайдалы сөздер мен тіркестер: Талқылауға арналған
сұрақтар: 1.Мәтінде батырды неге қыран
құсқа теңеген? 2. Талғат Бигелинов сияқты
тағы қандай ұшқыштарды білесіңдер? 3. Фашистер Талғат мінген
ұшақты қалай атады? Бағалау
критерий Құндылықтарды
дарыту Азаматтық жауапкершілік,
достық келісім Пәнаралық
байланыс Тарих, география, қазақ
тілі АКТ қолдану
дағдылары Ноутбук,ғаламтор
материалдары Бастапқы
білім Әдебиет,
тарих Сабақтың
барысы Сабақтың жоспарланған
кезеңдер Сабақтағы жоспарланған
іс-әрекет Ресурстар Сабақтың
басы 5
минут Сабақтың
ортасы 3
минут 2
минут 15
минут 13
минут Сабақтың
соңы 2
минут Сәлемдесу Топқа
бірігеді Суреттер арқылы екі топқа
бірігеді І топ-Әлия
тобы ІІ топ-Мәншүк
тобы Үй тапсырмасына
шолу. «Автор орындығы» әдісі
арқылы оқушылардың ізденіп келегн тапсырмаларыг
оқиды. Жаңа
сабақ Сабақ бастамасы: Абай
Құнанбаевтың отбасымен таныстыру Абайдың азан шақырып қойған
аты – Ибраһим. Әжесі Зере сүйікті
немересін Абай, яғни сүйкімді деп еркелеткен. Осыдан кейін ел
арасында шын аты аталмай, Абай атанып
кетеді. «Миға
шабуыл»әдісі Оқылым
тапсырмасы 1-тапсырма «Мен білемін»
әдісі Қыран бүркіт – киелі, қастерлі
құс. Қыран құстың жадағайын қазақ төріне іліп қоятын. Оны – «көк
тәңірісі», «аспан перісі», «қанаттылар ханы» деп құрмет тұтты. Дәл
осындай текті құстың болмысы Кеңес Одағының батыры атағын екі рет
алған Талғат Бигелдиновте бар еді. «Ұшқыш болсам» деген өрекпіген
көңілмен Бішкектегі ДОСААФ авиамектебіне түседі, ол жерде «У-2»
деген ұшақпен ұшуды үйренеді. 1940 жылы Саратов әскери авиация
мектебіне оқуға жіберіледі. Саратовтағы ұшқыштар мектебін екі жыл
оқып, сержант шенімен бітірген соң, Чкаловтағы бомбалаушы ұшқыштар
мектебін аяқтайды. Алқан майданға аттанар алдында Ижевск қаласынан
«ИЛ-2» штурмовигімен ұшуды үйреніп шығады. Әскери оқуды тәмамдаған
күннен бастап «ұшқыш танк» деп аталып кеткен «Ильюша» ұшағына бауыр
басып кетеді. 1942 жылы майданға аттанады.
Өзі бір көргеннен қатты ұнатқан ұшақпен көк жүзінде 500 сағат
болады. 305 рет әскери шабуылға шығып, жау ұясы – Берлинді алуға
бірінші болып қатысады. Фашистер өздеріне аяусыз өлім оғын сепкен
Талғат мінген ұшақты «Қара ажал» деп атаған. 23 жасында Кеңес
Одағының екі мәрте батыры атағын иеленіп, көзсіз ерлік көрсеткен
қыран қазақ қан майданнан аман-есен
оралады. Талғат Бигелдинов соғыстан соң
азаматтық авиацияны басқарды. Мәскеу инженерлік-құрылыс институтын
бітіріп, құрылыс саласында да қызмет
атқарды. (stepnogorsk.akmoedu.kz) «Тұжырымдама кестесі»
әдісі Автор
көзқарасы Көтерілген
мәселе Ұщқыш Талғат Бигелденов
туралы, оның өмірі, жасаған ерліктері туралы мәселе
көтерілген.
«Дескриптор Білім
алушы
1. Тақырыбын, мақсатын
айқындайды;
2.Мәтіннің жанрын
анықтайды; 3. Жазбалардың құрылымы мен
рәсімделуін ажыратады. ҚБ
Смайликтермен
бағалау Кері байланыс
/жазбаша/ Маған орындау оңай
болды Маған орындау қиын
болды 2-тапсырма Әдеби тіл
нормалары Оқулықпен
жұмыс ЖЖ 1. ... , кітапханаға таңертең
барамыз ғой. 2. Болашақта мен ғарышкер
болармын, ... . 3. Сен, ... , есебіңді
шығар. 4. ... , мен ертең жол жүргелі
жатырмын. 5. Бүгін жаңбыр жауады-ау, ...
. 6. Мен, ... , ештеңені түсініп
тұрған жоқпын. 7. ... , қыркүйектің 27-сі
болатын. 8. ... , сенің айтқаныңа талас
жоқ. Қыстырма сөздер: сөз жоқ,
шынымды айтайын, айтпақшы, демек, ұмытпасам, әуелі,
бәлкім, шамасы. Тестпен
жұмыс Жеңіс күні. Ұлы ерлікке
тағзым 3. Үтірдің қойылу себебі,
дұрысын белгілеңдер. Балалар, біз тірі тұрғанда
апам кедейшілікті ойлайтын адам емес. а) қыстырма сөз; ә) қаратпа
сөз; б) одағай; в) бірыңғай мүше; г) айқындауыш
мүше. 4. Тыныс белгісі дұрыс
қойылған қаратпа сөзді табыңдар. а) Сірә, бүгін күн
суытар. ә) Ауа райы қандай
тамаша! б) Тыңда, дала,
Жамбылды. в) Күмбірлеген домбыра даусы
естілді. г) Жолдастар
тынышталыңыздар. 5. Тыныс белгісі дұрыс
қойылған оқшау сөзді табыңдар. а) Күмбірлей бер
домбырам. ә) Ән — көңілдің
ажары. б) Беу шіркін, таудың күйі,
тастың күйі. в) Бұлар берілген тапсырманы,
сірә, ұмытпаса керек. г) О, келгенің жақсы
болды. 6. Одағайды
табыңдар. а) Бай-бай, Нұржан-ай, тіліңіз
қандай ащы! ә) Ол әуелі сылқ-сылқ
күлді. б) Мағаш, Кәкітай асығыс
аттанды. в) Дұрыс, ұмытпаған
екенсің. г) Қайдан шықтың
сен? 7. Қаратпа сөз белгілі бір
сөйлем мүшесі қызметін атқарып тұр ма? Балалар, сабаққа
дайындалыңдар. а) бастауыш; ә) баяндауыш; б)
толықтауыш; в) анықтауыш; г) сөйлем мүшесі бола
алмайды. Дескриптор Білім
алушы 1. 2. ҚБ Жұппен
бағалау
Кері байланыс «Күн
көзі»
Бір
ұсыныс
Екі
тілек
Топ ішінде бағалау
жүреді Оқушы
аты-жөні Миға
шабуыл 1-тапсырма Төрт
сөйлем 2-тапсырма Қорытынды Үй
тапсырмасы: 1.Ұшқыш Т.Бигелдиновтің еңбек
жолына хронологиялық кесте құрыңдар. Жылы
Оқиға 2. Талғат Бигелдиновтің өзі
жазған не батырға арналған шығармалардың бірін таңдап,сол шығарма
негізінде қаратпа, қыстырма сөздерді қосып, қысқаша мәтін
жазыңдар.
Суреттер
суреттер
Батырлар
суреті
Арман пв баспасынан
мәтін
Кесте
Кері
байланыс
Бағалау
парақшасы Қосымша
ақпарат: Интернет желісі, кітап,
қалыптастырушы бағалау тапсырмалары
Саралау - оқушыларға қалай
көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға
қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? Жеңілден қиынға қарай жүре
отырып оқушыларға қолдау көрсетемін. Қабілеті жоғары оқушыларға
деңгейлік тапсырмалар беремін Бағалау –оқушылардың
материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді
жоспарлайсыз? Кері байланыс арқылы, жазған
жұмыстарын тексере отырып материалды меңгеру деңгейін
тексеремін
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасының сақталуы Сабақ бойынша
рефлексия Сабақ мақсаттары оқу
мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді
ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақтың уақыттық кезеңдері
сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай
ауытқулар болы, неліктен Бұл бөлімді өз пікіріңізді
білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда
берілген сұрақтарға жауап беріңіз.
Жалпы
баға Сабақты жақсы өткеннің екі
аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да
ойланыңыз) 1. 2. Сабақты жақсартуға не ықпал
ете алады(оқыту туралы да, оқу туралы
да ойланыңыз) 1. 2. Сабақтың барысында сынып
немесе жекелеген оқушылардың жетістік, қиындықтары туралы нені
білдім, ке | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
















