Материалдар / Вектордың координаталары.Координаталық түрде берілген векторларға амалдар қолдану
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Вектордың координаталары.Координаталық түрде берілген векторларға амалдар қолдану

Материал туралы қысқаша түсінік
9 сынып.Алгебра пәнінен қмж.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
25 Желтоқсан 2023
236
0 рет жүктелген
250 ₸
Бүгін алсаңыз
+13 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +13 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспары


Бөлім:

«Жазықтықтағы векторлар » бөлімі

Педагогтің аты-жөні:


Күні:


Сыныбы: 9 «ә»

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Вектордың координаталары.Координаталық түрде берілген векторларға амалдар қолдану.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты:

9.1.3.4. векторлардың скаляр көбейтіндісін және оның қасиеттерін білу және қолдану;

9.1.3.5. векторлар арасындағы бұрышты есептеу:

Сабақтың мақсаты:

- векторлардың скалярлық көбейтіндісін біледі;

-векторлардың скалярлық көбейтіндісінің формуласын қолдана алады;

- векторлар арасындағы бұрышты есептей алады;


Сабақтың барысы

Сабақ кезеңі/ Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

8 мин.

Ұйымдастыру сәті.

Оқушылармен сәлемдесіп,түгелдеу.

«Сиқырлы таяқша» әдісі арқылы психологиялық ахуал қалыптастыру.

Үй тапсырмасын тексеру

«Көршіңді тексер» әдісі .

Әр партада отырған екі оқушы бір-бірінің дәптерінен үй жұмысын тексереді.

Психологиялық ахуалға берілген тапсырманы орындайды.

«Сиқырлы таяқша» әдісі.


«Көршіңді тексер» әдісі .






Бас бармақ әдісі.


Шыныбеков А., Шыныбеков Д., Жумабаев Р.

Оқулық 58 бет.







Сабақтың ортасы

32 мин

Оқулықпен жұмыс.3.36-3.37 есеп

Ш
ешуі:

1
.129

1.131



Интерактивті тақтадан тақырыпқа байланысты тапсырмалар.

1.Сәйкестендіру



2.Тест.


Сергіту сәті. «Дирижер» әдісі
Жүргізуші дирижер қызметін атқарып , іс-қимыл немесе мимикалық қимыл жасап, бір топты меңзейді. Топ мүшелері толығымен іс-қимылды қайталайды.


Дескриптор:

-есептің берілгенін жазады;

-а векторының координаттары мен в векторының координаттарын бір-біріне көбейтеді;

-шыққан мәндерді бір-біріне қосады;

-шыққан мәнді жазады;


Дескриптор:

-есептің берілгенін жазады;

-а векторы мен в векторын көбейтеді;

-шыққан мәнді жазады;








Белсене қатысады.









«Стикер» әдісі.













Бағалау.

«Стикер» әдісі.


Шыныбеков А., Шыныбеков Д., Жумабаев Р.

Оқулық 58 бет.

















https://learningapps.org/view14740521




https://learningapps.org/view14303251









Сабақтың соңы


5 мин.

Үйге тапсырма: 1.137 есеп.

Рефлексия.Кері байланыс.

«Суретті аяқта»




Сабақты пысықтау. «Суретті аяқта» әдісі.Оқушыларға жүректің жартысы салынған парақ таратылады.Сол суретті өз қиялдарына ерік беріп.жалғастырып салады.Өз пікірлерін жазады.










Саралау. Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Қабілетті оқушылардың алдына қандай тапсырмалар ұсынасыз?


Бағалау. Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау.


Көбірек қолдауды қажет ететін оқушыларға бүгінгі тақырыптың маңыздылығы мен құндылығын, сабақтың мақсатын толығымен дерлік талдап түсіндіремін, жеке жұмыс жасатамын, деңгейлеп тапсырма беремін.

Қабілетті оқушыларға логикалық есептер,тақырыптық күрделі есептер беріледі.

1-10 баллдық жүйе бойынша бағаланады.

(Күнделік).

Денсаулық сақтау технологиялары.

Сабақта сергіту жаттығулары мен белсенді жұмыс түрлерін қолданамын.

Осы сабақта қолданылатын

Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары орындалады.

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!