|
Бөлім: |
5 |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Нурмаханова Ж,Т |
|
|
Күні: |
20.10.24 |
|
|
Сынып: 9 Д |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Волейбол ойыны .Қосарланған адым. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.1.1 Спорттық арнайы қимыл-қозғалыс дағдыларының дәлдігін бақылауды және икемділігін кең ауқымды жоғары дәрежеде шеберлік көрсете отырып үйлестіру. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар қимыл әрекеттерінің дәлдігін бақылауды және үйлесімділікті дамытуға арналған қимыл-қозғалыс дағдыларын көрсетеді. |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Ойын арқылы мәселелерді шешу дағдыларын дамыту. Дене жаттығуларын орындау барысында денсаулықты нығайту. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 15минут |
Дайындық бөлімі:Оқушыларды қатарға тұрғызу. Сәлемдесу. Рапорт қабылдау. Оқушылардың спорттық киімдеріне назар аудару. Сабақтың тақырыбымен және мақсатымен таныстыру. Бағалау критерийлерін анықтау. Техника қауіпсіздігін ескерту.Бой жазу жаттығуларын орындау. Тыныс жолдарын қалпына келтіру.
|
Оқушы: Киім үлгісін сақтау. Мұғалімнің айтқан ескерету немесе нұсқаулығын орындау. |
|
Қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, ысқырғыш, секундомер, метр, орам, конустар, жалаушалар, доптар |
|
|
Сабақтың ортасы
|
«Доп төрт жақтан». Ойыншылар төрт командаға
бөлінеді.
|
Білу: Ойынының қауіпсіздік ережесін біледі.
Түсіну: Орындалатын жаттығуларды түсінеді.
Қолдану: Командалық әдіс тәсілді қолданад
|
Ұпай Ұпай |
http://msuathletics.ru/books/sprint/sprint_technique.html Қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, ысқырғыш, секундомер, метр, орам, конустар, жалаушалар, доптар Ысқырық Спорт алаңы Уақыт өлшегіш Аяқ добы Футбол добы
|
|
|
Сабақтың соңы
5-минут
|
Сабақты қортындылау: Мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады. Оқушылар сабақ барысында нені білгенін, қалай жұмыс жасағанын,не қызықты әрі жеңіл болғанын, не қиындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдіре алады. Қателіктерін айту және түсіндіру.
Рефлекция -Бүгін сабақ маған ұнады, себебі мен....................... үйрендім. -Маған........................................................қиын болып көрінді. -Мен енді ......................................................... үйренгім келеді
|
|
Бас бармақ |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Волейбол ойыны .Қосарланған адым.
Волейбол ойыны .Қосарланған адым.
|
Бөлім: |
5 |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
Нурмаханова Ж,Т |
|
|
Күні: |
20.10.24 |
|
|
Сынып: 9 Д |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Волейбол ойыны .Қосарланған адым. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.1.1.1 Спорттық арнайы қимыл-қозғалыс дағдыларының дәлдігін бақылауды және икемділігін кең ауқымды жоғары дәрежеде шеберлік көрсете отырып үйлестіру. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар қимыл әрекеттерінің дәлдігін бақылауды және үйлесімділікті дамытуға арналған қимыл-қозғалыс дағдыларын көрсетеді. |
|
|
Құндылықтарды дарыту |
Ойын арқылы мәселелерді шешу дағдыларын дамыту. Дене жаттығуларын орындау барысында денсаулықты нығайту. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 15минут |
Дайындық бөлімі:Оқушыларды қатарға тұрғызу. Сәлемдесу. Рапорт қабылдау. Оқушылардың спорттық киімдеріне назар аудару. Сабақтың тақырыбымен және мақсатымен таныстыру. Бағалау критерийлерін анықтау. Техника қауіпсіздігін ескерту.Бой жазу жаттығуларын орындау. Тыныс жолдарын қалпына келтіру.
|
Оқушы: Киім үлгісін сақтау. Мұғалімнің айтқан ескерету немесе нұсқаулығын орындау. |
|
Қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, ысқырғыш, секундомер, метр, орам, конустар, жалаушалар, доптар |
|
|
Сабақтың ортасы
|
«Доп төрт жақтан». Ойыншылар төрт командаға
бөлінеді.
|
Білу: Ойынының қауіпсіздік ережесін біледі.
Түсіну: Орындалатын жаттығуларды түсінеді.
Қолдану: Командалық әдіс тәсілді қолданад
|
Ұпай Ұпай |
http://msuathletics.ru/books/sprint/sprint_technique.html Қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, ысқырғыш, секундомер, метр, орам, конустар, жалаушалар, доптар Ысқырық Спорт алаңы Уақыт өлшегіш Аяқ добы Футбол добы
|
|
|
Сабақтың соңы
5-минут
|
Сабақты қортындылау: Мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады. Оқушылар сабақ барысында нені білгенін, қалай жұмыс жасағанын,не қызықты әрі жеңіл болғанын, не қиындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдіре алады. Қателіктерін айту және түсіндіру.
Рефлекция -Бүгін сабақ маған ұнады, себебі мен....................... үйрендім. -Маған........................................................қиын болып көрінді. -Мен енді ......................................................... үйренгім келеді
|
|
Бас бармақ |
|
шағым қалдыра аласыз













