|
Бөлім: |
Қазақстанның қазіргі замандағы әлеуметтік-экономикалық дамуы |
||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Матайбаева Гульзада Абдукеримовна |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: 11 |
11 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
ХХ ғасырдағы Қазақстанның экономикасының дамуы |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.3.3. Қазақстан Республикасы экономикасының даму кезеңдерін талдау, олардың ерекшеліктерін анықтау; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қазақстан Республикасы экономикасының даму кезеңдерін талдайды; олардың ерекшеліктерін сипаттап,анықтайды; |
||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру «сөз сандық»әдісі Оқушыларға өткен тақырып бойынша 5 қарапайым, 5 күрделі сұрақтар құрастыру тапсырылады |
Раппорт: «Бүгінгі білімім, ертеңімнің кепілі» Әр оқушы сандықшадан 3 сұрақтан алып жауап береді |
Бағалау парақшасына балдарын қояды |
«Сандықша» |
|
|
Сабақтың ортасы 20 мин |
«кинометафора» әдісі арқылы 1960-85жж видеофильмнен үзінді көрсетіледі. Дескриптор: -экономикалық реформалардың негізгі кезеңдерін, даталары мен негізгі салаларын белгілейді; -реформалардың мақсаты мен нәтижелерін анықтайды; -1960-Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық дамуының күшті ж\е әлсіз жақстарын сипаттайды; -реформалар салдарының республиканың экономикалық дамуына әсері жайлы қорытынды жасайды. |
Сабақтың мақсатын айқындайды; Экономика саласындағы ХХ ғ. ІІ ширегіндегі экономикалық реформалардың тиімсіз жүргізілген тұстарын берілген кестеге қондырады. 5 негізгі мәселелерін қамтиды. ҚБ.тапсырмасы: Шығармашылық тапсырма. S-мықты жақтары W-әлсіз тұсы O-мүмкіндіктер T-қауіп-қатерлер Қазақстандағы жүргізілген реформаларға қорытындыны кестеге салады. Себебі, барысы, салдары. |
Бағалау парақшасына балдарын қояды |
видеофильм кестелер оқулық |
|
|
Сабақтың аяғы 5 мин Оқу тапсырмасы |
Рефлексия 3-Бөлімді толық қайталау |
Бүгін мен...білдім Маған қиын...болды Мен ...түсіндім Мен ...білдім Мен ...жасай алдым Бұны білу қызықты болды Мен ...таңқалдым Және т.б. сөйлемдер бойынша кері байланыс жүргізіледі Мақсаты: ТЖБ білімдерін шыңдау |
Парақшаға белгілеу |
Кесте толтыру |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
XX ғасырдағы Қазақстан экономикасының дамуы
XX ғасырдағы Қазақстан экономикасының дамуы
|
Бөлім: |
Қазақстанның қазіргі замандағы әлеуметтік-экономикалық дамуы |
||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Матайбаева Гульзада Абдукеримовна |
||||
|
Күні: |
|
||||
|
Сынып: 11 |
11 |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
ХХ ғасырдағы Қазақстанның экономикасының дамуы |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.3.3. Қазақстан Республикасы экономикасының даму кезеңдерін талдау, олардың ерекшеліктерін анықтау; |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қазақстан Республикасы экономикасының даму кезеңдерін талдайды; олардың ерекшеліктерін сипаттап,анықтайды; |
||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру «сөз сандық»әдісі Оқушыларға өткен тақырып бойынша 5 қарапайым, 5 күрделі сұрақтар құрастыру тапсырылады |
Раппорт: «Бүгінгі білімім, ертеңімнің кепілі» Әр оқушы сандықшадан 3 сұрақтан алып жауап береді |
Бағалау парақшасына балдарын қояды |
«Сандықша» |
|
|
Сабақтың ортасы 20 мин |
«кинометафора» әдісі арқылы 1960-85жж видеофильмнен үзінді көрсетіледі. Дескриптор: -экономикалық реформалардың негізгі кезеңдерін, даталары мен негізгі салаларын белгілейді; -реформалардың мақсаты мен нәтижелерін анықтайды; -1960-Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық дамуының күшті ж\е әлсіз жақстарын сипаттайды; -реформалар салдарының республиканың экономикалық дамуына әсері жайлы қорытынды жасайды. |
Сабақтың мақсатын айқындайды; Экономика саласындағы ХХ ғ. ІІ ширегіндегі экономикалық реформалардың тиімсіз жүргізілген тұстарын берілген кестеге қондырады. 5 негізгі мәселелерін қамтиды. ҚБ.тапсырмасы: Шығармашылық тапсырма. S-мықты жақтары W-әлсіз тұсы O-мүмкіндіктер T-қауіп-қатерлер Қазақстандағы жүргізілген реформаларға қорытындыны кестеге салады. Себебі, барысы, салдары. |
Бағалау парақшасына балдарын қояды |
видеофильм кестелер оқулық |
|
|
Сабақтың аяғы 5 мин Оқу тапсырмасы |
Рефлексия 3-Бөлімді толық қайталау |
Бүгін мен...білдім Маған қиын...болды Мен ...түсіндім Мен ...білдім Мен ...жасай алдым Бұны білу қызықты болды Мен ...таңқалдым Және т.б. сөйлемдер бойынша кері байланыс жүргізіледі Мақсаты: ТЖБ білімдерін шыңдау |
Парақшаға белгілеу |
Кесте толтыру |
|
шағым қалдыра аласыз













