|
Сабақтың тақырыбы: Уақытты анықтаймын. |
Күні: 29.11.2018 |
||||
|
СЫНЫП: 2ә |
Қатысқан оқушылар саны: 18 |
Қатыспаған оқушылар саны: 2 |
|||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаттары |
2.1.3.5.Уақытты циферблат бойынша анықтау: сағат жəне минут. |
||||
|
Сабақ нәтижесі: |
Барлық оқушылар:
|
||||
|
Көпшілік оқушылар:
|
|||||
|
Кейбір оқушылар:
|
|||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар орындай алады:
Пəндік лексика жəне терминология. Сағат, минут, уақыт. |
||||
|
|
Сабақта диалог/жазу үшін пайдаланылатын сөйлемдер. Талқылау. Сағат қандай уақытты көрсетіп тұр? Сағат _ сағат, _ минут, _ секундты көрсетіп тұр. |
||||
|
|
Жазу. Сағат _ сағат, _ минут, _ секундты көрсетіп тұр. |
||||
|
Тілек білім |
Уақыт, циферблат, сағат тілі, минут тілі. |
||||
|
Пәнаралық байланыс |
Музыка, қазақ тілі. |
||||
|
Сабақтың жоспары |
|||||
|
Жоспарланғануақыт |
Сабақ барысы : |
Ресурстар |
|||
|
Басталуы 0-2 2-5 |
Психологиялық ахуал қалыптастыру: Қане балалар сәлемдесуден бастайық Шеңберге тұрғызу «Қайырлы таң» музыкасын қою. Бірге айтқызу. Ынталандыру. Мозайка құрастыру сол шыққан сурет арқылы жаңа тақырыптың ашу. Не шықты балалар ? -Сағат -Сағат арқылы не білеміз? -Уақытты Сұрақ-жауап арқылы оқушыларды сабаққа деген ынтасын арттыру. Оқушылардан сұрау.
Уақыт əрқашан қозғалыста болады. Ол бір сəтке де тоқтамайды!.
Ежелгі гректер күндерді апталарды, айларды жəне жылдарды ағызып əкететін адамдардың жанында көзге көрінбейтін өзен ағып жатыр деп санаған. Олар бұл өзенді Жаз – уақыт өзені деп атаған. Өзектендіру. Өздеріңе таныс ұзындықтың, салмақтың өлшем бірліктерін атаңдар?
Ал оның не үшін керек екенін түсіндіре аласыңдар ма? |
«Аялы алақан» Тренинг. |
|||
|
11-16 16-21 21-22 22-27 27-30 30-38 |
Мақсат қою (проблемалық жағдай). Оқулықтағы 1-тапсырмаға назар аудартады. Əлия мен Сырым тəуліктің əртүрлі мезгілдерінде жасалған Қазақстанның табиғаты бейнеленген суреттерді қарайды.
Сабақтың мақсатын қоюға мүмкіндік беретін проблемалық жағдаят туындайды.
Ендеше мына тыңдап көрейік; интербелсенді тақтадан видио тыңдау. арқылы жаңа тақырыпқа көшу.
Топпен жұмыс 2-тапсырма 1топқа Сағаттарда қандай тілдері бар? Олардың айырмашылықтарын айту. Қазіргі күндіз болса, сағат нешені көрсетіп тұр. Ал егер түн болса
2-топ Әр сағат қандай уақытты көрсетіп тұр.
3-топ Әр сағат қандай уақытты көрсетіп тұр.
4-топ Әр сағат қандай уақытты көрсетіп тұр.
«Кім жылдам» Сағат неше болды? Сергіту сәті; Бір, екі, үш санайық
Синтездеу Жекке дара жұмыс бір –бірін тексеру. Сәйкестендіру: 300+400 3онд. 5 бірл.+4онд.2бірл. 35+42 3онд. 5бірл.+6онд.5бірл. 35+65 3жүзд.+4жүзд. 900-500 9онд.8бірл.-5онд. 98-50 4онд. 5бірл.-2онд. 3бірл. 45-23 9жүзд.-5жүзд. Әр есепке 1ұпай беру. Қалыптастыруға тапсырма
Дескриптор:
минуттық тіл толық сағатты көрсетпеген жағдайдағы уақытты дәл анықтайды және жазады Бағалау Кері байланыс
Үй тапсырмасы: №5,6 есеп 33бет |
Мозайка құрастыру есептеу Оқулықтан шығару Постерге түсіру |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Уақытты анықтау 2 сынып
Уақытты анықтау 2 сынып
|
Сабақтың тақырыбы: Уақытты анықтаймын. |
Күні: 29.11.2018 |
||||
|
СЫНЫП: 2ә |
Қатысқан оқушылар саны: 18 |
Қатыспаған оқушылар саны: 2 |
|||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаттары |
2.1.3.5.Уақытты циферблат бойынша анықтау: сағат жəне минут. |
||||
|
Сабақ нәтижесі: |
Барлық оқушылар:
|
||||
|
Көпшілік оқушылар:
|
|||||
|
Кейбір оқушылар:
|
|||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар орындай алады:
Пəндік лексика жəне терминология. Сағат, минут, уақыт. |
||||
|
|
Сабақта диалог/жазу үшін пайдаланылатын сөйлемдер. Талқылау. Сағат қандай уақытты көрсетіп тұр? Сағат _ сағат, _ минут, _ секундты көрсетіп тұр. |
||||
|
|
Жазу. Сағат _ сағат, _ минут, _ секундты көрсетіп тұр. |
||||
|
Тілек білім |
Уақыт, циферблат, сағат тілі, минут тілі. |
||||
|
Пәнаралық байланыс |
Музыка, қазақ тілі. |
||||
|
Сабақтың жоспары |
|||||
|
Жоспарланғануақыт |
Сабақ барысы : |
Ресурстар |
|||
|
Басталуы 0-2 2-5 |
Психологиялық ахуал қалыптастыру: Қане балалар сәлемдесуден бастайық Шеңберге тұрғызу «Қайырлы таң» музыкасын қою. Бірге айтқызу. Ынталандыру. Мозайка құрастыру сол шыққан сурет арқылы жаңа тақырыптың ашу. Не шықты балалар ? -Сағат -Сағат арқылы не білеміз? -Уақытты Сұрақ-жауап арқылы оқушыларды сабаққа деген ынтасын арттыру. Оқушылардан сұрау.
Уақыт əрқашан қозғалыста болады. Ол бір сəтке де тоқтамайды!.
Ежелгі гректер күндерді апталарды, айларды жəне жылдарды ағызып əкететін адамдардың жанында көзге көрінбейтін өзен ағып жатыр деп санаған. Олар бұл өзенді Жаз – уақыт өзені деп атаған. Өзектендіру. Өздеріңе таныс ұзындықтың, салмақтың өлшем бірліктерін атаңдар?
Ал оның не үшін керек екенін түсіндіре аласыңдар ма? |
«Аялы алақан» Тренинг. |
|||
|
11-16 16-21 21-22 22-27 27-30 30-38 |
Мақсат қою (проблемалық жағдай). Оқулықтағы 1-тапсырмаға назар аудартады. Əлия мен Сырым тəуліктің əртүрлі мезгілдерінде жасалған Қазақстанның табиғаты бейнеленген суреттерді қарайды.
Сабақтың мақсатын қоюға мүмкіндік беретін проблемалық жағдаят туындайды.
Ендеше мына тыңдап көрейік; интербелсенді тақтадан видио тыңдау. арқылы жаңа тақырыпқа көшу.
Топпен жұмыс 2-тапсырма 1топқа Сағаттарда қандай тілдері бар? Олардың айырмашылықтарын айту. Қазіргі күндіз болса, сағат нешені көрсетіп тұр. Ал егер түн болса
2-топ Әр сағат қандай уақытты көрсетіп тұр.
3-топ Әр сағат қандай уақытты көрсетіп тұр.
4-топ Әр сағат қандай уақытты көрсетіп тұр.
«Кім жылдам» Сағат неше болды? Сергіту сәті; Бір, екі, үш санайық
Синтездеу Жекке дара жұмыс бір –бірін тексеру. Сәйкестендіру: 300+400 3онд. 5 бірл.+4онд.2бірл. 35+42 3онд. 5бірл.+6онд.5бірл. 35+65 3жүзд.+4жүзд. 900-500 9онд.8бірл.-5онд. 98-50 4онд. 5бірл.-2онд. 3бірл. 45-23 9жүзд.-5жүзд. Әр есепке 1ұпай беру. Қалыптастыруға тапсырма
Дескриптор:
минуттық тіл толық сағатты көрсетпеген жағдайдағы уақытты дәл анықтайды және жазады Бағалау Кері байланыс
Үй тапсырмасы: №5,6 есеп 33бет |
Мозайка құрастыру есептеу Оқулықтан шығару Постерге түсіру |
|||
шағым қалдыра аласыз



















