Бекітемін: ОІЖОУлмесекова А.А
|
Бөлім: |
Менің мектебім. |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Қойшыбаева Лайла Амангелдиевна |
|
|
Күні: |
26 .10.2020ж |
|
|
Сынып:1 |
Қатысушылар саны: 3 |
Қатыспағандар саны: 0 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Сыныптан тыс уақытта.Удыбысы мен әрпі. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.1.7.1 тыңдалған мəтінге өз көзқарасынжай сөйлеммен білдіру (ұнайды/ ұнамайды) 1.2.5.1 мəтін иллюстрациясы бойыншасұрақтар қоя білу немесе оқығаны бойыншақойылған сұраққа жауап беру (мұғалім көмегімен |
|
|
Сабақтың мақсаты |
А.мәтінге өз көзқарасын жай сөйлеммен білдіре алады. В.иллюсртация арқылы сұрақтар қоя алады. С. Білімдерін өмірде қолдана алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут |
Аққу болып ұшамыз Көлге келiп қонамыз Көлдiң бетiн құшамыз Қайта самғап ұшамыз. Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту. |
Оқушылар орындарынан тұрып қимылмен көрсетеді. |
«Шапалақ» арқылы бағалау |
Шаттық шеңбері |
|
Сабақтың ортасы 8 минут |
Ой ашар
- Балалар, менің қолымда не бар? -Ол қандай? -Оның саны нешеу? -Оқушылар өз ойларын айтады У дыбысы дауысты да дауыссыз да болады. |
(заттың атауын айтады) ( заттың қандай екенін айтады. сипаттайды) ( санын нешеу екенін айтады) . Әңгіме құрастырады. |
Смайлкпен бағалау |
Жұлдызшалар |
|
Сергіту сәті 1 минут |
Физминутка «Қамажай» |
Қимылмен көрсетеді. |
Тамаша ! |
Сергіту сәтіне арналған жинақ |
|
Қызықты тапсырма 8 минут |
№1 Тыңдалым. Суреттер көрсету. Суреттегі
заттардың атын атау. Дескриптор: Уәрпінің дауыссыз да , дауыстыда болатынын айтады. Суреттегі заттардың атауын айтады. |
Оқушылар суреттегі заттардың атын атайды.Уәрпі қандай дыбыс екенін айтады. |
Жарайсыңдар! Өте тамаша! Керемет! |
Смайлингтер арқылы |
|
Аяқталуы 16 минут |
№2 Оқылым. АУ РУ АУЛА АЛАУ АЛУ АРУНА АУА АРУ ЛАУЛА АУЛАУ АЛУА АРАЛАУ Дескриптор: Берілген сөздерді оқи алады. Буынға бөліп оқи алады. Тапсырма № 3 Суреттер көрсету. Суреттегі
заттардың атын атау. Дескриптор: У сөзіне сөйлем құрастырады. №3 Сызбаның және сөздердің көмегімен мәтінді оқы. №4 Ажырата біл. Анау-ту. Анау-ау. Анау-науа. Дескриптор: Сөздерді ажырата алады. |
Оқушылар берілген тапсырманы ынтамен ұқыпты орындайды. Сызбаның көмегімен мәтінді оқиды. |
«Жұлдызшалар» Басбармақ арқылы бағалау арқылы бағалау |
Жұлдызшалар Беріледі. |
|
Сабақтың соңы 2 минут |
Рефлексия Смайлингтер арқылы бағалау. |
Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерлерін бейнелейді. |
|
Смайлинг арқылы |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Удыбысы мен әрпі
Удыбысы мен әрпі
Бекітемін: ОІЖОУлмесекова А.А
|
Бөлім: |
Менің мектебім. |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Қойшыбаева Лайла Амангелдиевна |
|
|
Күні: |
26 .10.2020ж |
|
|
Сынып:1 |
Қатысушылар саны: 3 |
Қатыспағандар саны: 0 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Сыныптан тыс уақытта.Удыбысы мен әрпі. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1.1.7.1 тыңдалған мəтінге өз көзқарасынжай сөйлеммен білдіру (ұнайды/ ұнамайды) 1.2.5.1 мəтін иллюстрациясы бойыншасұрақтар қоя білу немесе оқығаны бойыншақойылған сұраққа жауап беру (мұғалім көмегімен |
|
|
Сабақтың мақсаты |
А.мәтінге өз көзқарасын жай сөйлеммен білдіре алады. В.иллюсртация арқылы сұрақтар қоя алады. С. Білімдерін өмірде қолдана алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут |
Аққу болып ұшамыз Көлге келiп қонамыз Көлдiң бетiн құшамыз Қайта самғап ұшамыз. Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту. |
Оқушылар орындарынан тұрып қимылмен көрсетеді. |
«Шапалақ» арқылы бағалау |
Шаттық шеңбері |
|
Сабақтың ортасы 8 минут |
Ой ашар
- Балалар, менің қолымда не бар? -Ол қандай? -Оның саны нешеу? -Оқушылар өз ойларын айтады У дыбысы дауысты да дауыссыз да болады. |
(заттың атауын айтады) ( заттың қандай екенін айтады. сипаттайды) ( санын нешеу екенін айтады) . Әңгіме құрастырады. |
Смайлкпен бағалау |
Жұлдызшалар |
|
Сергіту сәті 1 минут |
Физминутка «Қамажай» |
Қимылмен көрсетеді. |
Тамаша ! |
Сергіту сәтіне арналған жинақ |
|
Қызықты тапсырма 8 минут |
№1 Тыңдалым. Суреттер көрсету. Суреттегі
заттардың атын атау. Дескриптор: Уәрпінің дауыссыз да , дауыстыда болатынын айтады. Суреттегі заттардың атауын айтады. |
Оқушылар суреттегі заттардың атын атайды.Уәрпі қандай дыбыс екенін айтады. |
Жарайсыңдар! Өте тамаша! Керемет! |
Смайлингтер арқылы |
|
Аяқталуы 16 минут |
№2 Оқылым. АУ РУ АУЛА АЛАУ АЛУ АРУНА АУА АРУ ЛАУЛА АУЛАУ АЛУА АРАЛАУ Дескриптор: Берілген сөздерді оқи алады. Буынға бөліп оқи алады. Тапсырма № 3 Суреттер көрсету. Суреттегі
заттардың атын атау. Дескриптор: У сөзіне сөйлем құрастырады. №3 Сызбаның және сөздердің көмегімен мәтінді оқы. №4 Ажырата біл. Анау-ту. Анау-ау. Анау-науа. Дескриптор: Сөздерді ажырата алады. |
Оқушылар берілген тапсырманы ынтамен ұқыпты орындайды. Сызбаның көмегімен мәтінді оқиды. |
«Жұлдызшалар» Басбармақ арқылы бағалау арқылы бағалау |
Жұлдызшалар Беріледі. |
|
Сабақтың соңы 2 минут |
Рефлексия Смайлингтер арқылы бағалау. |
Оқушылар бүгінгі сабақтан алған әсерлерін бейнелейді. |
|
Смайлинг арқылы |
шағым қалдыра аласыз














