|
Күні: |
18. 01. 19 ж |
||
|
Сыныбы: |
1 сынып |
||
|
Пәні: |
Сауат ашу |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
З з дыбысы мен әрпі. (2) |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.2.9.1 әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру 1.3.8.1 жазу жолын, жоларалық кеңістікті, жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап, әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазу |
||
|
Жетістік критерийлері |
Барлығы: З әрпін таниды. Көбі:Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылай алады. Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. |
||
|
Тілдік мақсат |
Табиғат – природа – nature |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Адамгершілік қасиеттерін дарыту |
||
|
Ойлау деңгейлері: |
Білу, түсіну, қолдану |
||
|
Бағалау критерийлері: |
1. Әріп элементтерін дұрыс байланыстырып салады. 2. Сөздерді каллиграфиялық талаптарға сай жазады. 3. Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. 4. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. |
||
|
Жоспар |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 3 минут |
Психологиялық дайындық Жұмыс ережесін келісу |
|
|
|
Сабақтың ортасы 12 минут |
Тыңдалым.
Оқылым. Өркеш Қозы ботаға:
Дескриптор: білім алушы
Тапсырма Сурет және тірек сөздердің көмегімен ертегі құрастыр. Тірек сөздер: ұзақ, шөлдеді, құмыра, тұмсығы, су, тас, салды, көтерілді. Дескриптор: білім алушы
|
Оқулықпен жұмыс Әріптер Суреттер |
|
|
Сергіту сәті 3 минут |
Қатты нөсер басылды (жаймен тырсылдатады) Күн жарқырай ашылды (қолдарымен күн жасайды) Көктен төмен әдемi, кемпiрқосақ шашылды (жарты доға жасайды) |
|
|
|
Аяқталуы 15 минут |
Жазылым. Сөздік диктант Аз, қаз, өз, көз, өзен, заман, қоңыз, тоғыз т.б. Дискриптор: - әріп элементтерін дұрыс салады; - әріптерді бір-бірімен байланыстырып жазады; - жазу жолын сақтайды; - сөзді сауатты, көркем жазады. |
Оқулық, дәптерлер. |
|
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау. Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
|
Смайликтер |
|
|
Саралау-оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? |
Бағалау-оқушы білімін Тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс-денсаулық және қауіпсіздік Акт-мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) |
|
Міндеттерді оқып үйренуде суреттер көрсету, әңгімелесу арқылы бірін –бірі қолдап жұмыс істеуін қадағалаймын. Деңгейлік тапсырмалар беріп отырамын. |
Смайликтер арқылы бағалаймын |
АКТ,орыс тілі, дүниетану,ағылшын тілі. |
|
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге? |
Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
З дыбысы мен әрпі
З дыбысы мен әрпі
|
Күні: |
18. 01. 19 ж |
||
|
Сыныбы: |
1 сынып |
||
|
Пәні: |
Сауат ашу |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
З з дыбысы мен әрпі. (2) |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.2.9.1 әріпті тану, ажырату және оны дыбыспен сәйкестендіру 1.3.8.1 жазу жолын, жоларалық кеңістікті, жолдың жоғарғы және төменгі сызығын сақтап, әріп элементтерін каллиграфиялық талаптарға сай жазу |
||
|
Жетістік критерийлері |
Барлығы: З әрпін таниды. Көбі:Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылай алады. Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. |
||
|
Тілдік мақсат |
Табиғат – природа – nature |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Адамгершілік қасиеттерін дарыту |
||
|
Ойлау деңгейлері: |
Білу, түсіну, қолдану |
||
|
Бағалау критерийлері: |
1. Әріп элементтерін дұрыс байланыстырып салады. 2. Сөздерді каллиграфиялық талаптарға сай жазады. 3. Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. 4. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. |
||
|
Жоспар |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 3 минут |
Психологиялық дайындық Жұмыс ережесін келісу |
|
|
|
Сабақтың ортасы 12 минут |
Тыңдалым.
Оқылым. Өркеш Қозы ботаға:
Дескриптор: білім алушы
Тапсырма Сурет және тірек сөздердің көмегімен ертегі құрастыр. Тірек сөздер: ұзақ, шөлдеді, құмыра, тұмсығы, су, тас, салды, көтерілді. Дескриптор: білім алушы
|
Оқулықпен жұмыс Әріптер Суреттер |
|
|
Сергіту сәті 3 минут |
Қатты нөсер басылды (жаймен тырсылдатады) Күн жарқырай ашылды (қолдарымен күн жасайды) Көктен төмен әдемi, кемпiрқосақ шашылды (жарты доға жасайды) |
|
|
|
Аяқталуы 15 минут |
Жазылым. Сөздік диктант Аз, қаз, өз, көз, өзен, заман, қоңыз, тоғыз т.б. Дискриптор: - әріп элементтерін дұрыс салады; - әріптерді бір-бірімен байланыстырып жазады; - жазу жолын сақтайды; - сөзді сауатты, көркем жазады. |
Оқулық, дәптерлер. |
|
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау. Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
|
Смайликтер |
|
|
Саралау-оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілетті оқушыға тапсырманы қалай түрлендіресіз? |
Бағалау-оқушы білімін Тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс-денсаулық және қауіпсіздік Акт-мен байланыс. Құндылықтармен байланыс (тәрбие элементі) |
|
Міндеттерді оқып үйренуде суреттер көрсету, әңгімелесу арқылы бірін –бірі қолдап жұмыс істеуін қадағалаймын. Деңгейлік тапсырмалар беріп отырамын. |
Смайликтер арқылы бағалаймын |
АКТ,орыс тілі, дүниетану,ағылшын тілі. |
|
Рефлексия Сабақтың мақсаты мен міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті? Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма? (тапсырмалар сәйкес болды ма?) Уақытты қалай пайдаландым? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге? |
Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды. |
|
шағым қалдыра аласыз














