|
Бөлім |
Менің мектебім |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Алтынбекова |
|
|
Күні: |
14.11.25 |
|
|
Сынып:2 |
Қатысушылар саны: |
Қатысушылар саны |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ақылшым – мұғалім Әнуарбек Дүйсенбиев. «Ақылшым – мұғалім» |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.5.1 – өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізеді. |
|
Сабақтың барысы:
|
Уақыты |
Педагогің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы. 8-минут |
Ұйымдастыру кезеңі «Қайырлы күн!» деп айтамыз, Түсте бірге қайтамыз. Отбасының гүліміз, Көңілді өтер күніміз. |
Қимылдарды жасайды.
Топқа бөлінеді. |
Мадақтау сөздер Жарайсың дар! |
и/б тақта көгөністер |
|
10-мин |
Оқу мақсатын таныстырамын. ҚБ 1- тапсырма.Жұптық жұмыс Ойлау дағдыларының деңгейі:білу,түсіну,қолдану Айтылым Нұсқау:Осы суреттерге қарап, мектепке келуің мен мектептен қайтуың жайлы әңгімелетеді. |
Мектепке келуі мен мектептен қайтуы туралы әңгімелейді (көңіл күйі, жолда кездесетін нысандар, жолдың ұзақтығы т.б.) |
Дескриптор - мектепке келуі мен қайтуы туралы айтады. -2 балл
|
Оқулық |
|
10-минут |
«Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасы: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну 2-тапсырма. Нұсқау:Автормен таныстыру.Өлеңдерді түсініп оқы. Міржақып Дулатов. «Мектепке», «Мектептен» Сөздік жұмысы. Самауыр (самаурын) – оттығы бар, ішіне шоқ салып, шай қайнататын темір ыдыс. ЕББҚ ететін (ойлау деңгейі төмен) балаға тапсырма Өлеңді мәнерлеп оқиды |
Өлеңді мәнерлеп оқиды |
Дескрипторы: оқушыларөлеңдітүсініп,мәнерлеп оқиды.4 балл
|
Оқулық, дәптер |
|
2 мин |
Сергіту сәті: Абайдың әні «Ғылым таппай мақтанба» Караоке |
|
Жарайсыңдар! |
Колонка ноутбук |
|
10 мин |
ҚБ 3тапсырма. Нұқау:1 топ Өлеңнен суреттерге қатысты жолдарды тап.
2 топ Екі өлеңді салыстыруды тапсырады 3 топ Ойланып, жауап бер. Қауіпсіздік туралы айтады, бейнежазба көрсетеді. ЕББҚ ететін (ойлау деңгейі төмен) балаға тапсырмаМектептің суретін салады. Мектеп туралы әңгіме айады. |
Атауларын айтады. Авторын жазады. Жыл мезгілдерін ажыратады. Оқушылар сызғыштарын өлеңдегі суретке қатысты жолдардың астынақояды, яғни белгілейді. Бірнеше оқушы өз жауаптарын оқиды. |
Дескриптор - кестені толтырады.2 балл -қауіпсіздік туралы өз ойларын айтады. 2 балл |
Оқулық дәптер |
|
Сабақ тың соңы 5 мин |
Рефлексия. «Алмаағашы» әдісі Оқушыларға сабақ басында екі түсті «алма» беріледі. Сабақ соңында оны алмаағашына ілу керек. |
Жасыл түсті алма – мен бүгін бәрін жақсы орындадым деп ойлаймын: менің көңіл күйім көтеріңкі. Қызыл түсті алма – мен тапсырманы орындай алмадым, көңіл күйім жоқ. |
Мадақтау сөздер Жарайсың дар! |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Зейіннің есту арқылы қабылдауын дамыту
Зейіннің есту арқылы қабылдауын дамыту
|
Бөлім |
Менің мектебім |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Алтынбекова |
|
|
Күні: |
14.11.25 |
|
|
Сынып:2 |
Қатысушылар саны: |
Қатысушылар саны |
|
Сабақтың тақырыбы |
Ақылшым – мұғалім Әнуарбек Дүйсенбиев. «Ақылшым – мұғалім» |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.5.1 – өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізеді. |
|
Сабақтың барысы:
|
Уақыты |
Педагогің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы. 8-минут |
Ұйымдастыру кезеңі «Қайырлы күн!» деп айтамыз, Түсте бірге қайтамыз. Отбасының гүліміз, Көңілді өтер күніміз. |
Қимылдарды жасайды.
Топқа бөлінеді. |
Мадақтау сөздер Жарайсың дар! |
и/б тақта көгөністер |
|
10-мин |
Оқу мақсатын таныстырамын. ҚБ 1- тапсырма.Жұптық жұмыс Ойлау дағдыларының деңгейі:білу,түсіну,қолдану Айтылым Нұсқау:Осы суреттерге қарап, мектепке келуің мен мектептен қайтуың жайлы әңгімелетеді. |
Мектепке келуі мен мектептен қайтуы туралы әңгімелейді (көңіл күйі, жолда кездесетін нысандар, жолдың ұзақтығы т.б.) |
Дескриптор - мектепке келуі мен қайтуы туралы айтады. -2 балл
|
Оқулық |
|
10-минут |
«Адал азамат» біртұтас тәрбие бағдарламасы: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну 2-тапсырма. Нұсқау:Автормен таныстыру.Өлеңдерді түсініп оқы. Міржақып Дулатов. «Мектепке», «Мектептен» Сөздік жұмысы. Самауыр (самаурын) – оттығы бар, ішіне шоқ салып, шай қайнататын темір ыдыс. ЕББҚ ететін (ойлау деңгейі төмен) балаға тапсырма Өлеңді мәнерлеп оқиды |
Өлеңді мәнерлеп оқиды |
Дескрипторы: оқушыларөлеңдітүсініп,мәнерлеп оқиды.4 балл
|
Оқулық, дәптер |
|
2 мин |
Сергіту сәті: Абайдың әні «Ғылым таппай мақтанба» Караоке |
|
Жарайсыңдар! |
Колонка ноутбук |
|
10 мин |
ҚБ 3тапсырма. Нұқау:1 топ Өлеңнен суреттерге қатысты жолдарды тап.
2 топ Екі өлеңді салыстыруды тапсырады 3 топ Ойланып, жауап бер. Қауіпсіздік туралы айтады, бейнежазба көрсетеді. ЕББҚ ететін (ойлау деңгейі төмен) балаға тапсырмаМектептің суретін салады. Мектеп туралы әңгіме айады. |
Атауларын айтады. Авторын жазады. Жыл мезгілдерін ажыратады. Оқушылар сызғыштарын өлеңдегі суретке қатысты жолдардың астынақояды, яғни белгілейді. Бірнеше оқушы өз жауаптарын оқиды. |
Дескриптор - кестені толтырады.2 балл -қауіпсіздік туралы өз ойларын айтады. 2 балл |
Оқулық дәптер |
|
Сабақ тың соңы 5 мин |
Рефлексия. «Алмаағашы» әдісі Оқушыларға сабақ басында екі түсті «алма» беріледі. Сабақ соңында оны алмаағашына ілу керек. |
Жасыл түсті алма – мен бүгін бәрін жақсы орындадым деп ойлаймын: менің көңіл күйім көтеріңкі. Қызыл түсті алма – мен тапсырманы орындай алмадым, көңіл күйім жоқ. |
Мадақтау сөздер Жарайсың дар! |
|
шағым қалдыра аласыз













