|
Сабақ тақырыбы: |
Зерттеуді қалай жоспарлау керек? |
Мұғалімнің есімі: Амантаева СЫНЫП: 3А |
|
|
Күні : |
|||
|
Оқу мақсаты: |
3.5.6.1 магнит көмегімен әртүрлі металдардың магниттелу қасиетін зерттеу
|
||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: экспериментті жоспарлау және жүргізуді біледі Көптеген оқушылар:Жүргізілген эксперимент нәтижесін жоспарға сәйкес диаграмма түрінде көрсетеді Кейбір оқушылар: зерттеу сұрақтарын қоюды біледі
|
||
|
Тілдік мақсат |
Пәнге тән лексика мен терминология Дыбыс қалай таралады, қатты, Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер: Зерттеуді қалай жоспарлау керек? |
||
|
Бастапқы білім |
Эксперимент, зерттеу |
||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Интернет-ресурстар, дерекқордан және интернеттен сабаққа қатысты ақпаратты іздеу; |
||
|
Сабақтың кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекеттер |
ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сергіту сәті |
Психологиялық ахуал қалыптастыру: «Кездесу» ойыны Жай әуенмен екі шеңбер болып қарама –қарсы айналады, әуен тоқтаған кезде бір-біріне қарап, баланың қасиетін айтады. Жұмыс ережесін келісу
Алдыңғы білімді еске түсіру (ұжымда) «Жұппен жұмыс» Оқушылар қарағайдың қандай биіктікте өсетінін анықтай ала ма? Оқу мақсатын таныстыру Күтілетін нәтижені анықтау Белсенді оқу тапсырмалары(топта, ұжымда) Зертте Нені зертеуге болады? «Қандай күртке жылырақ, бір түсті ме әлде түрлі түсті ме» Талқылау кезінде оқушылар нақты зертеу мақсатын дұрыс анықтаса, зерттеу ойдағыдай өтетінін түсіну керек Өз гипотезаңды ұсын Нені анықтағың келетінін ойлан. Зерттеу сұрақтарын құрастыр. Ресурстар. Саған зерттеу үшін не қажет? Ойланып көр. Зерттеу жоспары Тізімді жалғастыр және зерттеу жоспарын құр. Өлшеулерді қалай жүргізуге болады? Сұрақтар арқылы талдау жасау |
Интер белсенді тақта.
Парақшалар
|
|
|
|
Қалыптастырушы бағалау 63-жұмыс парағы. Негештің зерттеуі Әріптерден сөздер құра және жасырын сөйлемді тап. 64-жұмыс парағы Зерттеуді қалай жүргізеді? Дескрипторы
Үйге тапсырма беру. Мәтінді оқу |
Жұмыс дәптері |
|
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс Оқушылар «Еркін микрофон» әдісі бойынша сабаққа кері байланысты ауызша айту |
|
|
|
Сабаққа қатысты рефлексия: |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Зерттеуді қалай жоспарлау керек?
Зерттеуді қалай жоспарлау керек?
|
Сабақ тақырыбы: |
Зерттеуді қалай жоспарлау керек? |
Мұғалімнің есімі: Амантаева СЫНЫП: 3А |
|
|
Күні : |
|||
|
Оқу мақсаты: |
3.5.6.1 магнит көмегімен әртүрлі металдардың магниттелу қасиетін зерттеу
|
||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: экспериментті жоспарлау және жүргізуді біледі Көптеген оқушылар:Жүргізілген эксперимент нәтижесін жоспарға сәйкес диаграмма түрінде көрсетеді Кейбір оқушылар: зерттеу сұрақтарын қоюды біледі
|
||
|
Тілдік мақсат |
Пәнге тән лексика мен терминология Дыбыс қалай таралады, қатты, Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер: Зерттеуді қалай жоспарлау керек? |
||
|
Бастапқы білім |
Эксперимент, зерттеу |
||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Интернет-ресурстар, дерекқордан және интернеттен сабаққа қатысты ақпаратты іздеу; |
||
|
Сабақтың кезеңдері |
Сабақта жоспарланған іс-әрекеттер |
ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сергіту сәті |
Психологиялық ахуал қалыптастыру: «Кездесу» ойыны Жай әуенмен екі шеңбер болып қарама –қарсы айналады, әуен тоқтаған кезде бір-біріне қарап, баланың қасиетін айтады. Жұмыс ережесін келісу
Алдыңғы білімді еске түсіру (ұжымда) «Жұппен жұмыс» Оқушылар қарағайдың қандай биіктікте өсетінін анықтай ала ма? Оқу мақсатын таныстыру Күтілетін нәтижені анықтау Белсенді оқу тапсырмалары(топта, ұжымда) Зертте Нені зертеуге болады? «Қандай күртке жылырақ, бір түсті ме әлде түрлі түсті ме» Талқылау кезінде оқушылар нақты зертеу мақсатын дұрыс анықтаса, зерттеу ойдағыдай өтетінін түсіну керек Өз гипотезаңды ұсын Нені анықтағың келетінін ойлан. Зерттеу сұрақтарын құрастыр. Ресурстар. Саған зерттеу үшін не қажет? Ойланып көр. Зерттеу жоспары Тізімді жалғастыр және зерттеу жоспарын құр. Өлшеулерді қалай жүргізуге болады? Сұрақтар арқылы талдау жасау |
Интер белсенді тақта.
Парақшалар
|
|
|
|
Қалыптастырушы бағалау 63-жұмыс парағы. Негештің зерттеуі Әріптерден сөздер құра және жасырын сөйлемді тап. 64-жұмыс парағы Зерттеуді қалай жүргізеді? Дескрипторы
Үйге тапсырма беру. Мәтінді оқу |
Жұмыс дәптері |
|
|
Сабақтың соңы |
Кері байланыс Оқушылар «Еркін микрофон» әдісі бойынша сабаққа кері байланысты ауызша айту |
|
|
|
Сабаққа қатысты рефлексия: |
|||
шағым қалдыра аласыз













