Менің кәсіби ұстанымым
Менің кәсіби ұстанымым

#1 слайд
Менің кәсіби
ұстанымым..
Әдістемелік
жұмысым
Білім көтеру –
кәсіби міндет
Педагогикалық
шығармашылықтың
нәтижесі
Бұқаралық ақпарат
кеңістігі- заманауи
талап
Менің
жетістіктерім
Шәкірт білімі –ұстаз
еңбегінің көрсеткіші Қаржаубай Клара
Қ.Күлетов атындағы
№ 92орта мектебінің
бастауыш сынып
мұғалімі
Сабақта қолданып жүрген
оқу бағдарламаларым
1 слайд
Менің кәсіби ұстанымым.. Әдістемелік жұмысым Білім көтеру – кәсіби міндет Педагогикалық шығармашылықтың нәтижесі Бұқаралық ақпарат кеңістігі- заманауи талап Менің жетістіктерім Шәкірт білімі –ұстаз еңбегінің көрсеткіші Қаржаубай Клара Қ.Күлетов атындағы № 92орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі Сабақта қолданып жүрген оқу бағдарламаларым
#2 слайд
Менің кәсіби ұстанымым:
Мұғалімнің сөзі мен ісі жасанды емес, шынайы
болуы шарт.
Мақсатым: Ұрпақ тәрбиесі - адам баласының
асыл мұраты мен болашақ мемлекетіміздің
іргетасы болғандықтан, мектептегі әр болашақ
жастарды жан-жақты, мәдениетті жеке тұлға
етіп тәрбиелеу;
Міндетім: Үнемі жаңалыққа ұмтылып, өз
әдістемелік шеберлігімді, тәжірибемді жетілдіру
2 слайд
Менің кәсіби ұстанымым: Мұғалімнің сөзі мен ісі жасанды емес, шынайы болуы шарт. Мақсатым: Ұрпақ тәрбиесі - адам баласының асыл мұраты мен болашақ мемлекетіміздің іргетасы болғандықтан, мектептегі әр болашақ жастарды жан-жақты, мәдениетті жеке тұлға етіп тәрбиелеу; Міндетім: Үнемі жаңалыққа ұмтылып, өз әдістемелік шеберлігімді, тәжірибемді жетілдіру
#3 слайд
Ізденген
жетер
мұратқа
3 слайд
Ізденген жетер мұратқа
#4 слайд
Біліктілік курстарым
4 слайд
Біліктілік курстарым
#5 слайд
Біліктілік
курстарым
5 слайд
Біліктілік курстарым
#6 слайд
Шәкірт білімі –ұстаз
еңбегінің көрсеткіші
6 слайд
Шәкірт білімі –ұстаз еңбегінің көрсеткіші
#7 слайд
7 слайд
#8 слайд
8 слайд
#9 слайд
9 слайд
#10 слайд
Баспасөз бетіне жарияланған мақалаларым
10 слайд
Баспасөз бетіне жарияланған мақалаларым
#11 слайд
11 слайд
#12 слайд
12 слайд
#13 слайд
13 слайд
#14 слайд
Күтілетін
нәтиже:
Күтілетін
нәтиже:
Оқушыларға мысалдағы ара мен
шыбынның іс-әрекеті арқылы
негізгі ойды ұғындыру.
Ара мен
шыбын
Мақсаты:
Мысал мазмұнын,негізгі ойды
толық ұғынды;
жұпта, топта жұмыс жасауға
дағдыланды.
Қаржаубаева Клара Күнділдақызы
Қ. Күлетов атындағы №92 орта мектебінің
бастауыш сынып мұғалімі
Ана тілі
Тақырыбы: Ара мен Шыбын
14 слайд
Күтілетін нәтиже: Күтілетін нәтиже: Оқушыларға мысалдағы ара мен шыбынның іс-әрекеті арқылы негізгі ойды ұғындыру. Ара мен шыбын Мақсаты: Мысал мазмұнын,негізгі ойды толық ұғынды; жұпта, топта жұмыс жасауға дағдыланды. Қаржаубаева Клара Күнділдақызы Қ. Күлетов атындағы №92 орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі Ана тілі Тақырыбы: Ара мен Шыбын
#15 слайд
Сабақ барысында
Рефлексия
Қорытынды
Негізгі бөлім
Кіріспе
Тұсаукесер
1.Ұйымдастыру
2. Үй тапсырмасын
пысықтау
Санжұмбақ
14
е
3
б
10
-
7
ү
13
р
2
ң
6
т
12
е
11
б
5
к
9 і1
е
15
к
4
е
16
е
8
б
Автор туралы
бейнебаян
көрсету
Сабақ барысында қолданылған әдіс-
тәсілдер
Венн диаграммасы
Бес жолды өлең
ДЖИГСО
Кім ақын?
15 слайд
Сабақ барысында Рефлексия Қорытынды Негізгі бөлім Кіріспе Тұсаукесер 1.Ұйымдастыру 2. Үй тапсырмасын пысықтау Санжұмбақ 14 е 3 б 10 - 7 ү 13 р 2 ң 6 т 12 е 11 б 5 к 9 і1 е 15 к 4 е 16 е 8 б Автор туралы бейнебаян көрсету Сабақ барысында қолданылған әдіс- тәсілдер Венн диаграммасы Бес жолды өлең ДЖИГСО Кім ақын?
#16 слайд
Қорытынды сұрақтары
1.Шыбын араға не деді?
2.Ара оған неге бірден келісе салмады?
3.Егер сен араның орнынада болсаң не істер
едің?
4.Мысалда адамдардың қандай қылығы
сыналады?
5.Шыбынның қонақты дұрыстап күткісі келмей
тұрғанын оның қай ісінен байқауға болады?
16 слайд
Қорытынды сұрақтары 1.Шыбын араға не деді? 2.Ара оған неге бірден келісе салмады? 3.Егер сен араның орнынада болсаң не істер едің? 4.Мысалда адамдардың қандай қылығы сыналады? 5.Шыбынның қонақты дұрыстап күткісі келмей тұрғанын оның қай ісінен байқауға болады?
#17 слайд
Рефлексия
Не сәтті болды? Не сәтсіз болды? Болашақта:
1Барлық іс-әрекетте
оқушылардың түгел
қамтылмауы;
2.Оқушылардың кей
сұрақтарға толық
жауап бермеулері;
1.Оқушылардың
формативті
бағалауға үйренуі
2.Проблемалық
сұрақтарға сыни
тұрғыдан, ойланып
жауап беруі
3.Рөлдік ойындарда
белсенділік
танытуы;
1.Оқушыларды
түгел қамтитын
әдістерді
таңдаймын;
2.Оқушылардың
толық,нақты
жауап берулерін
қадағалаймын;
3.Оқушыларды
сыни тұрғыдан
ойлауға үнемі
бағыттап
отырамын
17 слайд
Рефлексия Не сәтті болды? Не сәтсіз болды? Болашақта: 1Барлық іс-әрекетте оқушылардың түгел қамтылмауы; 2.Оқушылардың кей сұрақтарға толық жауап бермеулері; 1.Оқушылардың формативті бағалауға үйренуі 2.Проблемалық сұрақтарға сыни тұрғыдан, ойланып жауап беруі 3.Рөлдік ойындарда белсенділік танытуы; 1.Оқушыларды түгел қамтитын әдістерді таңдаймын; 2.Оқушылардың толық,нақты жауап берулерін қадағалаймын; 3.Оқушыларды сыни тұрғыдан ойлауға үнемі бағыттап отырамын
#18 слайд
18 слайд
#19 слайд
Білім берудің қай түрі болмасын — тәрбие.
Оқушылармен бірге…
19 слайд
Білім берудің қай түрі болмасын — тәрбие. Оқушылармен бірге…
#20 слайд
20 слайд
#21 слайд
21 слайд
шағым қалдыра аласыз













