№
|
Тақырыбы
|
Оқытудың негізгі
мақсаты
|
Қызмет
түрлері.СТО,АКТ
|
Барлық оқушыны
қатыстыру.Талант-ты,дарынды балаларды оқыту мен жас
ерекшеліктер.
|
Оқыту нәтижесі
табыс критерий
|
Бағалау оқу үшін
бағалау-ды қолдану.
|
Негізгі
ресурстар
|
1
|
«Найзағай»
Д.Қасенов.
|
Өзіндік ойларын сыни
тұрғыда айтуға үйрену
|
Топтық
жұмыс,
көшбасшылық,
диологтық, сыни тұрғыдан
ойлау, оқыту және оқытудағы жаңа тәсілдер, оқуды және оқытуды
бағалау, жас ерекшеліктеріне байланысты
оқыту,АКТ,
презентация
|
Сабақ барысында
топқа бөлініп,оқушыларға психалогиялық ахуал жасау,сергіту
сәті,сурет бойынша аттарын атап,суреттермен жұмыс жасау кезінде,
ойын барысында тапсырмалар орындау,эссе
жазу
|
Саңырауқұлақ-тар дүниесін
айыра білу,алған мәліметтер,
тапсырмалар
орындалуда, практикада қолдана білу,жалпы деректер
алу
|
Формативті,оқу-шылардың өзара
бағалауы.
Өзара
бағалау(смайл-ик)Өзін-өзі өзара
бағалау
(смайлик)
|
Постер
плакат,кесте,түрлі-түсті
маркерлер,
суреттер,
зертханалық
дәптер,
оқулық,
презентация
|
2
|
«Өрттен құтқарған
иттер»
Л.Толстой
|
Модульдерді қолдана
отырып, оқушылардың жаңаша білім алуларына қаблеттерін
арттыру,жоға-ры сатыдағы, жеуге жарамды және улы түрлері туралы
білімдерін кеңейту
|
Джигсо сратегиясын
пайдалану.
«Кубизм»әдісі Сызба
кесте.
« Өрмекші»
әдісі
|
Топтық жұмыс , топқа
көмек көрсету.Дәлелді ізденістерде бір-біріне көмектесу, суреттер
салу,сөзжұмбақ құрастыру,екі жұлдыз бір тілек
толтыру
|
Саңырауқұлақтар
дүниесін айыра білу.адам өміріндегі маңызын практикада қолдана
білу.
|
Баллдық
баға
Жұптық
бағалау
|
Суреттер,оқулық,интер-белседі тақта,,видеороликтер постер
маркер презентация
|
3
|
«Түлкі мен
қырғауыл»
С.Көбеев.
|
. Өзіндік ойларын
сыни тұрғыда айтуға үйрену
|
Мәселені шешу парағы. Адасқан
әріптер Мақал-мәтел арқылы жұпқа
бөлу
«Қарлы кесек»
«Кластер»
|
Деңгейлік
тапсырмалар арқылы оқушыларды тарту.Тест тапсырмаларын
құрастыру
|
Паразит
саңырауқұлақтүрлерімен танысу, маңызын
игеру
|
Критерийлер бойынша
топтық бағалау сонымен қатар жиынтық
бағалау.
|
Оқулық,дәп-тер презентация,
видеорол-
ик интербелсенді тақта,постер
, түрлі-түсті маркер ,
муляж
|
4
|
«Көлде»
С.
Сейфуллин
|
Өзіндік ойларын сыни
тұрғыда айтуға үйрену
|
«Шаттық шеңбер»,
«Доп», «Бағдаршам көздері», «Өрмекші
торы».
|
Қыналардың
түрлері мен
құрылысы,маңызын игеру
|
Фактілерге сүйенеді, логикаға
сыйғыза отырып дәлелдейді.
Түйткілді мәселелер
жайлы еркін пікір алмасады
|
Оқушылар сабақта
қалай жұмыс атқарғандығы бойынша «1» «2» «3»баллдарымен
бағаланады.
|
Презентация
Интербел-сенді
тақта,постер түрлі-түсті маркер сурет,
кеппешөп
|