|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 3 сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Тәрбие тақырыбы |
Ананың аялы алақаны |
|
|
Құндылықты дарыту |
Оқушыларға ана махаббатының шексіздігін түсіндіру. Анаға деген сүйіспеншілік, құрмет сезімдерін арттыру. Балаларды мейірімділікке, қамқорлыққа, ізеттілікке тәрбиелеу. |
|
|
Қауіпсіздік сабағы |
«БЕЙТАНЫС АДАМДАРДЫҢ ҚУЛЫҒЫ» |
|
|
Мақсаты |
Сабақтың мақсаты: балаларды түрлі жағдайларда бейтаныс адамдармен өзін дұрыс ұстауға үйрету. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Мұғалімнің
сөзі: |
?Мақал-мәтелдер: АнаңдыМеккегеүшретарқалапапарсаң да, ақсүтінөтейалмайсың. Ана – өміршырағы. Ананыңаялыалақаны – еңжылымекен. |
|
презентация |
|
Сабақтың ортасы |
?1-тапсырма: «Ана» сөзіне
ассоциация құру ?2-тапсырма: Оқушыларға өлең
жолдарын жаттату |
?3-тапсырма: «Анама
хат» ?4-тапсырма: «Ананыңалақаны»
ойыны |
|
Интербелсенді тақта/ компьютер |
|
Сабақтың соңы |
?Сұрақ-жауап:
?Қорытынды: |
✅Анатуралысуретсалыпкелунемесеәңгімежазу. ?Ананыңаялыалақаны – әлемдегіеңжылымекен! |
|
презентация |
|
Қауіпсіздік сабағы |
«БЕЙТАНЫС АДАМДАРДЫҢ ҚУЛЫҒЫ»Сабақтың мақсаты: балаларды түрлі жағдайларда бейтаныс адамдармен өзін дұрыс ұстауға үйрету. Сабақтың барысы 1.Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу. Жағымды мотивациялық көңіл күй орнату (1-2 мин). Мақсат қою. Тақырыпты анықтау. -Суреттерді қарап шығып, сабақ тақырыбы мен мақсатын анықтайық.
Сабақтың мақсаты: бейтаныс адамдармен қарым-қатынас жасамау дағдыларын қалыптастыру. Білімдіөзектендіру. Өткендіқайталау
Негізгібөлім. Оқумақсатынорындаушешімдері (6 минут). Топтықжұмыс. Әр топ түрліжағдаяттаржазылғанкарточкалардыалып, сахналапкөрсетеді. Дайындыққа 2 минут беріледі.
Бізшамалысеруендейміз. Тіптіанаң да білмейқалады». Жауап беру үлгісі: «Рақмет, мен асығыспын!», «Кешіріңіз, меніанамкүтіпотыр», «Бізде де дәлосындай машина бар», «Мен сізбенсөйлескімкелмейді!».
Жүгіріпанасыніздейді. Адасқанжеріндетұрады. Полиция қызметкерінекөмеккежүгінеді. «Сеніңанаңдыжаңағанакөрдім, жылап, сенііздепжүр» дегенбейтанысадамғаеріпкетеді. Қасындаөтіп бара жатқанадамнанжақынжердегі полиция бөлімшесінеапарудыөтінеді. Сатушыданкөмексұрайды. Қасынанөтіп бара жатқанадамнан полиция бөлімшесіне телефон соғып, оныңадасыпқалғанынжәнеқайжердеекенінхабарлаудыөтінеді. Жағдаяттарқарастырылып, талқыланып, дұрысшешімітаңдалады. 3.Қорытынды. Рефлексия (2минут). -Бүгінгісабақтанқандаймаңыздынәрсенітүсіндіңдер? Үйдеөзіні-қарындастарыңабейтанысадамдарменсөйлесутәртібінтүсіндіріңдер. Пайдалысілтеме: https://www.youtube.com/watch?v=hftM9yB25r4&list=PLA5eCSY2FeoQLLocS-IEuEG9KjOrJzvPM&index=36 |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
3 сынып Ананың аялы алақаны, БЕЙТАНЫС АДАМДАРДЫҢ ҚУЛЫҒЫ тәрбие сағаты қмж
3 сынып Ананың аялы алақаны, БЕЙТАНЫС АДАМДАРДЫҢ ҚУЛЫҒЫ тәрбие сағаты қмж
|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 3 сынып |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Тәрбие тақырыбы |
Ананың аялы алақаны |
|
|
Құндылықты дарыту |
Оқушыларға ана махаббатының шексіздігін түсіндіру. Анаға деген сүйіспеншілік, құрмет сезімдерін арттыру. Балаларды мейірімділікке, қамқорлыққа, ізеттілікке тәрбиелеу. |
|
|
Қауіпсіздік сабағы |
«БЕЙТАНЫС АДАМДАРДЫҢ ҚУЛЫҒЫ» |
|
|
Мақсаты |
Сабақтың мақсаты: балаларды түрлі жағдайларда бейтаныс адамдармен өзін дұрыс ұстауға үйрету. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Мұғалімнің
сөзі: |
?Мақал-мәтелдер: АнаңдыМеккегеүшретарқалапапарсаң да, ақсүтінөтейалмайсың. Ана – өміршырағы. Ананыңаялыалақаны – еңжылымекен. |
|
презентация |
|
Сабақтың ортасы |
?1-тапсырма: «Ана» сөзіне
ассоциация құру ?2-тапсырма: Оқушыларға өлең
жолдарын жаттату |
?3-тапсырма: «Анама
хат» ?4-тапсырма: «Ананыңалақаны»
ойыны |
|
Интербелсенді тақта/ компьютер |
|
Сабақтың соңы |
?Сұрақ-жауап:
?Қорытынды: |
✅Анатуралысуретсалыпкелунемесеәңгімежазу. ?Ананыңаялыалақаны – әлемдегіеңжылымекен! |
|
презентация |
|
Қауіпсіздік сабағы |
«БЕЙТАНЫС АДАМДАРДЫҢ ҚУЛЫҒЫ»Сабақтың мақсаты: балаларды түрлі жағдайларда бейтаныс адамдармен өзін дұрыс ұстауға үйрету. Сабақтың барысы 1.Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу. Жағымды мотивациялық көңіл күй орнату (1-2 мин). Мақсат қою. Тақырыпты анықтау. -Суреттерді қарап шығып, сабақ тақырыбы мен мақсатын анықтайық.
Сабақтың мақсаты: бейтаныс адамдармен қарым-қатынас жасамау дағдыларын қалыптастыру. Білімдіөзектендіру. Өткендіқайталау
Негізгібөлім. Оқумақсатынорындаушешімдері (6 минут). Топтықжұмыс. Әр топ түрліжағдаяттаржазылғанкарточкалардыалып, сахналапкөрсетеді. Дайындыққа 2 минут беріледі.
Бізшамалысеруендейміз. Тіптіанаң да білмейқалады». Жауап беру үлгісі: «Рақмет, мен асығыспын!», «Кешіріңіз, меніанамкүтіпотыр», «Бізде де дәлосындай машина бар», «Мен сізбенсөйлескімкелмейді!».
Жүгіріпанасыніздейді. Адасқанжеріндетұрады. Полиция қызметкерінекөмеккежүгінеді. «Сеніңанаңдыжаңағанакөрдім, жылап, сенііздепжүр» дегенбейтанысадамғаеріпкетеді. Қасындаөтіп бара жатқанадамнанжақынжердегі полиция бөлімшесінеапарудыөтінеді. Сатушыданкөмексұрайды. Қасынанөтіп бара жатқанадамнан полиция бөлімшесіне телефон соғып, оныңадасыпқалғанынжәнеқайжердеекенінхабарлаудыөтінеді. Жағдаяттарқарастырылып, талқыланып, дұрысшешімітаңдалады. 3.Қорытынды. Рефлексия (2минут). -Бүгінгісабақтанқандаймаңыздынәрсенітүсіндіңдер? Үйдеөзіні-қарындастарыңабейтанысадамдарменсөйлесутәртібінтүсіндіріңдер. Пайдалысілтеме: https://www.youtube.com/watch?v=hftM9yB25r4&list=PLA5eCSY2FeoQLLocS-IEuEG9KjOrJzvPM&index=36 |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз














