|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№62 сабақ. Не үйрендім? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.3.1 – мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды |
|||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Жасампаздық – бәрімізге өнеге |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Сабаққа психологиялық тұрғыдан даярлау
Үй тапсырмасын сұрау Ертегіні оқып, әңгімелеп беруге дайындалып кел. Құндылық мақсаты: Алдына қойған мақсатына жете білуге үйрету Жаңа тақырып 1-тапсырма Оқиғасы «Денсаулық-зор байлық» деген нақылға құрылған мәтінді тап 1.«Қожанасыр мен ашқарақ» (аңыз) 2.М. Дулатов «Байлық» 3.Ы. Алтынсарин «Салақтық» 4.Б. Соқпақбаев «Шынықсын денеміз». Ж:2 2-тапсырма «Тазалық-денсаулық кепілі». Оқиғасы осы нақыл сөзге құрылған мәтінді ата. 1.« Қомағайлық» (аңыз) 2.М. Дулатов «Байлық» 3.Ы. Алтынсарин «Салақтық» 4.«Қожанасыр мен ашқарақ» (аңыз) Ж:3 3-тапсырма Шығарманы ата Басталуы-шалдың төрт ұлының болуы Жалғасуы а) шалдың төрт ұлына өтініші ә) төрт ұлдың жауабы. Аяқталуы – кіші ұлдың мұрагер атануы 1.«Байлық пен ақыл» 2.«Байлық» 3.«Салақтық 4.«Жолбарыс пен түлкі» Ж: 1 4-тапсырма Бөлімдегі спорт тақырыбына жазылған шығарманы ата 1.Ы. Алтынсарин «Салақтық» 2.М. Дулатов «Байлық» 3.К. Чуковский «Кірқоймас» 4.Қ. Мырза Әли «Қазақша күрес» Ж: 4 5-тапсырма «Аурудың себебі» мәтініндегі негізгі ойды анықта 1.Спорттың пайдасы 2.Дәруменнің пайдасы 3.Еңбектің пайдасы 4.Ақылдың пайдасы Ж:2 Үй тапсырмасы Өтілген тақырыптар ішінен өзіңе ұнаған шығарманы оқып, мазмұнын айт. Мәтіннің негізгі ойын өз сөзіңмен жеткіз.
|
Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырма сын айтады Мәтінді табады Мәтінді атайды Шығарманы атайды Тапсырманы орындайды Негізгі ойды табады Үй тапсырма сын алады Кері байланыс жасайды |
Әр дұрыс тапсырмаға екі ұпай беріледі ҚБ: «Өзін өзі бағалау» әдісі
Дескриптор Оқиғасы «Денсаулық-зор байлық» деген нақылға құрылған мәтінді табады-2б Дескриптор: «Тазалық-денсаулық кепілі». Оқиғасы осы нақыл сөзге құрылған мәтінді атайды-2б
Дескриптор: Оқиғаның өрбуіне байланысты шығармагы атайды-2б
Дескриптор: Бөлімдегі спорт тақырыбына жазылған шығарманы атайды-1б Дескриптлор: «Аурудың себебі» мәтініндегі негізгі ойды анықтайды-1б
Дескриптор: Өзінң ұнайтын шығарманы мазмұндап,негізгі ойын айтады-1б «Білім заряды» әдісі |
Суреттер Оқулық Жұмыс парағы Сұрақ жазылған парақша Оқулық Таратпа парақтар Кері байланыс парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№62 сабақ. Не үйрендім? Әдебиеттік оқу
№62 сабақ. Не үйрендім? Әдебиеттік оқу
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың-жаны сау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№62 сабақ. Не үйрендім? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.3.1 – мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды |
|||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Жасампаздық – бәрімізге өнеге |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Сабаққа психологиялық тұрғыдан даярлау
Үй тапсырмасын сұрау Ертегіні оқып, әңгімелеп беруге дайындалып кел. Құндылық мақсаты: Алдына қойған мақсатына жете білуге үйрету Жаңа тақырып 1-тапсырма Оқиғасы «Денсаулық-зор байлық» деген нақылға құрылған мәтінді тап 1.«Қожанасыр мен ашқарақ» (аңыз) 2.М. Дулатов «Байлық» 3.Ы. Алтынсарин «Салақтық» 4.Б. Соқпақбаев «Шынықсын денеміз». Ж:2 2-тапсырма «Тазалық-денсаулық кепілі». Оқиғасы осы нақыл сөзге құрылған мәтінді ата. 1.« Қомағайлық» (аңыз) 2.М. Дулатов «Байлық» 3.Ы. Алтынсарин «Салақтық» 4.«Қожанасыр мен ашқарақ» (аңыз) Ж:3 3-тапсырма Шығарманы ата Басталуы-шалдың төрт ұлының болуы Жалғасуы а) шалдың төрт ұлына өтініші ә) төрт ұлдың жауабы. Аяқталуы – кіші ұлдың мұрагер атануы 1.«Байлық пен ақыл» 2.«Байлық» 3.«Салақтық 4.«Жолбарыс пен түлкі» Ж: 1 4-тапсырма Бөлімдегі спорт тақырыбына жазылған шығарманы ата 1.Ы. Алтынсарин «Салақтық» 2.М. Дулатов «Байлық» 3.К. Чуковский «Кірқоймас» 4.Қ. Мырза Әли «Қазақша күрес» Ж: 4 5-тапсырма «Аурудың себебі» мәтініндегі негізгі ойды анықта 1.Спорттың пайдасы 2.Дәруменнің пайдасы 3.Еңбектің пайдасы 4.Ақылдың пайдасы Ж:2 Үй тапсырмасы Өтілген тақырыптар ішінен өзіңе ұнаған шығарманы оқып, мазмұнын айт. Мәтіннің негізгі ойын өз сөзіңмен жеткіз.
|
Сабаққа дайындық жасайды Үй тапсырма сын айтады Мәтінді табады Мәтінді атайды Шығарманы атайды Тапсырманы орындайды Негізгі ойды табады Үй тапсырма сын алады Кері байланыс жасайды |
Әр дұрыс тапсырмаға екі ұпай беріледі ҚБ: «Өзін өзі бағалау» әдісі
Дескриптор Оқиғасы «Денсаулық-зор байлық» деген нақылға құрылған мәтінді табады-2б Дескриптор: «Тазалық-денсаулық кепілі». Оқиғасы осы нақыл сөзге құрылған мәтінді атайды-2б
Дескриптор: Оқиғаның өрбуіне байланысты шығармагы атайды-2б
Дескриптор: Бөлімдегі спорт тақырыбына жазылған шығарманы атайды-1б Дескриптлор: «Аурудың себебі» мәтініндегі негізгі ойды анықтайды-1б
Дескриптор: Өзінң ұнайтын шығарманы мазмұндап,негізгі ойын айтады-1б «Білім заряды» әдісі |
Суреттер Оқулық Жұмыс парағы Сұрақ жазылған парақша Оқулық Таратпа парақтар Кері байланыс парағы |
||
шағым қалдыра аласыз
















