|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№62 сабақ. Спорт сенің серігің |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.1*- шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өлеңнің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап бересің. |
|||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Жасампаздық – бәрімізге өнеге |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық
Үй тапсырмасын сұрау Үйдегі ас тұзының қаптамасындағы жазумен таныс. Кестені толтыр. Құндылық мақсаты: Салауатты өмір салтын ұстауға үйрету Жаңа тақырып 1-тапсырма Тапсырманы оқып,қандай сөз шығатынын тап. Бұл қай сөз? Бұл сөз: 1) тасымалданбайды; 2) бір буынды; 3) көп тілде бірдей дыбысталады Ж: Спорт Оқулықпен жұмыс 2-тапсырма Спорт деген немене? Спорт деген немене? Спорт –сенің серігің. Саулығың мен сенімің. Спортпенен шындалар. Жігерің мен ерігің. Шұғылдансаң сүйіп шын, Спорт – жеңіс, биік шың. Етене өссең онымен, Азаматсың, жігітсің! Сөздік жұмыс етене өссең – бұл жерде: «спортқа бейім болсаң» деген мағынада ЕБҚ Спорт туралы не айта аласың? ЕҚБ Спорттың пайдасы туралы айт.Өзің қай спорт түрін жақсы көресің? 3-тапсырма «Спорт – сенің серігің» дегенді қалай түсінесің? Өзің білетін спорт түрлерін қимылмен көрсет. Ескен Елубаев (1942-2017) – ақын. Жамбыл облысы Қордай ауданы Отар стансысында дүниеге келген. Ақынның балаларға арналған өлең кітаптары бар. Сергіту сәті.
4-тапсырма Саған спорттың қай түрі ұнайды. Неліктен?
6-тапсырма «Ойлан тап» 5-тапсырма Өлеңді түсініп оқы. Өлеңді көшіріп жаз. Мектепте ашылып, Спорттық үйірме. Жатырмыз жазылып, Кім қайда барады? Қай спорт түріне Барса, топ жарады?.. ФС тапсырмасы 6-тапсырма Өзің қатысып жүрген спорт үйірмесі туралы әңгімеле. Үй тапсырмасы Спорт деген немене? өлеңін жаттау.
|
Бір-біріне жақсы тілектер тілейді Үй тапсырмасын айтады Тапсырманы орындайды Қандай сөз шыққанын табады.
Өлеңді мәнерлеп оқиды.
Жаңа сөзбен танысады
Өз ойларын айтады
Тапсырманы орындайды
Сергіту сәтін жасайды
Сұраққа жауап береді Ұнайтын спорт түрін айтады
Өлеңді түсініп оқиды. Өлеңді көшіріп жазады
Өзі қатысып жүрген спорт түрлері туралы әңгіме айтады
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Смарт сағат» әдісі
Дескриптор: Үйдегі ас тұзының қаптамасындағы жазумен танысып, қорытынды жасайды -1б Дескриптор: Тапсырманы орындайды-1б Қандай сөз шыққанын табады.-1б
Дескриптор Өлеңді мәнерлеп оқиды-1б Тізбектей,түсініп оқиды-1б Сөздіктің мағынасын түсіндіреді-1б
Дескриптор: Өз ойларын айтады-1б Спорт түрін қимылмен көрсетеді-1б
Дескриптор: Сұраққа жауап береді-1б Ұнайтын спорт түрлері туралы айтады-1б Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды-1б. Өлеңді көшіріп жазады-1б Дескриптор: Өзі қатысып жүрген спорт түрлері туралы әңгіме айтады-1б Дескриптор: Өлеңді жатқа оиды-1б «Нысана» әдісі |
Суреттер
Оқулық Қимылдар Дәптер Оқулық Спорт түрлері суреттері
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс парақтары |
||


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№62 сабақ. Спорт сенің серігің Әдебиеттік оқу 2 сынып
№62 сабақ. Спорт сенің серігің Әдебиеттік оқу 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматыкітап |
|||||
|
Бөлім: |
Дені саудың жаны сау. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№62 сабақ. Спорт сенің серігің |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.1*- шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Өлеңнің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап бересің. |
|||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Жасампаздық – бәрімізге өнеге |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық
Үй тапсырмасын сұрау Үйдегі ас тұзының қаптамасындағы жазумен таныс. Кестені толтыр. Құндылық мақсаты: Салауатты өмір салтын ұстауға үйрету Жаңа тақырып 1-тапсырма Тапсырманы оқып,қандай сөз шығатынын тап. Бұл қай сөз? Бұл сөз: 1) тасымалданбайды; 2) бір буынды; 3) көп тілде бірдей дыбысталады Ж: Спорт Оқулықпен жұмыс 2-тапсырма Спорт деген немене? Спорт деген немене? Спорт –сенің серігің. Саулығың мен сенімің. Спортпенен шындалар. Жігерің мен ерігің. Шұғылдансаң сүйіп шын, Спорт – жеңіс, биік шың. Етене өссең онымен, Азаматсың, жігітсің! Сөздік жұмыс етене өссең – бұл жерде: «спортқа бейім болсаң» деген мағынада ЕБҚ Спорт туралы не айта аласың? ЕҚБ Спорттың пайдасы туралы айт.Өзің қай спорт түрін жақсы көресің? 3-тапсырма «Спорт – сенің серігің» дегенді қалай түсінесің? Өзің білетін спорт түрлерін қимылмен көрсет. Ескен Елубаев (1942-2017) – ақын. Жамбыл облысы Қордай ауданы Отар стансысында дүниеге келген. Ақынның балаларға арналған өлең кітаптары бар. Сергіту сәті.
4-тапсырма Саған спорттың қай түрі ұнайды. Неліктен?
6-тапсырма «Ойлан тап» 5-тапсырма Өлеңді түсініп оқы. Өлеңді көшіріп жаз. Мектепте ашылып, Спорттық үйірме. Жатырмыз жазылып, Кім қайда барады? Қай спорт түріне Барса, топ жарады?.. ФС тапсырмасы 6-тапсырма Өзің қатысып жүрген спорт үйірмесі туралы әңгімеле. Үй тапсырмасы Спорт деген немене? өлеңін жаттау.
|
Бір-біріне жақсы тілектер тілейді Үй тапсырмасын айтады Тапсырманы орындайды Қандай сөз шыққанын табады.
Өлеңді мәнерлеп оқиды.
Жаңа сөзбен танысады
Өз ойларын айтады
Тапсырманы орындайды
Сергіту сәтін жасайды
Сұраққа жауап береді Ұнайтын спорт түрін айтады
Өлеңді түсініп оқиды. Өлеңді көшіріп жазады
Өзі қатысып жүрген спорт түрлері туралы әңгіме айтады
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Смарт сағат» әдісі
Дескриптор: Үйдегі ас тұзының қаптамасындағы жазумен танысып, қорытынды жасайды -1б Дескриптор: Тапсырманы орындайды-1б Қандай сөз шыққанын табады.-1б
Дескриптор Өлеңді мәнерлеп оқиды-1б Тізбектей,түсініп оқиды-1б Сөздіктің мағынасын түсіндіреді-1б
Дескриптор: Өз ойларын айтады-1б Спорт түрін қимылмен көрсетеді-1б
Дескриптор: Сұраққа жауап береді-1б Ұнайтын спорт түрлері туралы айтады-1б Дескриптор: Өлеңді түсініп оқиды-1б. Өлеңді көшіріп жазады-1б Дескриптор: Өзі қатысып жүрген спорт түрлері туралы әңгіме айтады-1б Дескриптор: Өлеңді жатқа оиды-1б «Нысана» әдісі |
Суреттер
Оқулық Қимылдар Дәптер Оқулық Спорт түрлері суреттері
Суреттер
Оқулық
Кері байланыс парақтары |
||


шағым қалдыра аласыз




















