|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||||||
|
Бөлім: |
Дені саудың –жаны сау |
|||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№60 сабақ. Көкөністер айтысы |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.8.1 -мұғалімнің көмегімен сюжеттің дамуындағы өзгерістерді анықтау; |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сюжеттің дамуындағы өзгерісті анықтау Мәтінді рөлге бөліп оқу,кейіпкерді табу |
|||||||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Жасампаздық – бәрімізге өнеге |
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Рефлексия |
Сабаққа дайындық Үй тапсырмасын сұрау Ертегі мазмұнын сұрау Тышқан қыздың жолын сызбамен көрсетеді Құндылық мақсаты: Алдына қойған мақсатына жете білуге үйрету Жаңа тақырып 1-тапсырма Көкөністердің денсаулыққа пайдасы туралы не білесің? Күн сайын жылдың кез келген уақытында ағзамызға көкөністер қажет. Олар — денсаулық кепілі. Оларды дұрыс таңдау арқылы ағзамызды тек көмірсумен, маймен, дәрумендермен, минералды заттармен ғана емес, мұнымен қатар аминқышқылдарынан бөлініп шығатын ақуызбен қамтамасыз етеміз. Түрлі көкөніспен тамақтанатын адамдар мүлдем ауырмай, өмір жасы ұзақ болады. Оқулықпен жұмыс 2-тапсырма Өлеңді рөлге бөліп оқу 6 оқушы шығып,өлеңді рөлге бөліп оқиды. Сәбіз: Адам бойын өсірем, Ауруын көздің кетірем. Бойшаң сұлу сәбізбін, Күн көзімен жетілем. Пияз: Жасауратып көзіңді, Ауруға қылам төзімді. Мың да бір шипа пиязбын, Серт қылам осы сөзімді. Бағбан: Таласпаңдар, қойыңдар, Араздықты жойыңдар. Бәрің қымбат мен үшін, Бағбанмын ғой мойындар «Түртіп алу» әдісі
3-тапсырма ЕБҚ және ЕҚБ Жеке жұмыс
Кейіптеу тәсілімен суреттелген кейіпкерді анықта. -сәбіз -
4-тапсырма Жұмбақты шешіп,шешуі болған заттың суретін салу.
Бұл не деген көп киім, Жетпіс қабат көк киім. Жаңбыр одан өтпейді, Қабат-қабат тоны бар, Түймелеуге жетпейді.
Сергіту сәті.
5-тапсырма «Ойлан тап» Сурет бойынша ойыңды қорытып айт.
Үй тапсырмасы Сбір көгөністің пайдасы туралы ақпа рат ізде.
Кері байланыс
|
Ертегі мазмұнын айтады Тышқан қыздың жолын сызбамен көрсетеді
Сұраққа жауап береді
Өлеңді рөлге бөліп оқиды
Жаңа сөзбен танысады
Кейіптеу тәсілімен суреттелген кейіпкерді анықтайды.
Жұмбақты шешеді Шешуіндегі заттың суретін салады-1б
Есте сақтайды
Жаттығу жасайды
Сурет бойынша кез келген бір жеміс туралы әңгіме құрайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
ҚБ: Жарайсың! Дескриптор Ертегі мазмұнын айтады-1б Тышқан қыздың жолын сызбамен көрсетеді-1б
Дескриптор: Сұраққа жауап береді-1б
Дескриптор
өлеңді рөлге бөліп оқиды-1б Түсініп,мәнер- леп оқиды-1б жаңа сөздіктің мағынасын ашады-1б сюжеттің дамуын анықтайды-1б
Дескриптор: Кейіптеу тәсілімен суреттелген кейіпкерді анықтайды-1б
Дескриптор: Жұмбақты шешеді-1б Шешуіндегі заттың суретін салады-1б
Дескриптор:
Сурет бойынша кез келген бір жеміс туралы әңгіме құрайды-1б
|
Ақ қағаз
Көкөністер суреті
Оқулық
А4 қағаз
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№81 сабақ. 5-ке көбейту кестесі Математика 2 сынып
№81 сабақ. 5-ке көбейту кестесі Математика 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||||||
|
Бөлім: |
Дені саудың –жаны сау |
|||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№60 сабақ. Көкөністер айтысы |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.8.1 -мұғалімнің көмегімен сюжеттің дамуындағы өзгерістерді анықтау; |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сюжеттің дамуындағы өзгерісті анықтау Мәтінді рөлге бөліп оқу,кейіпкерді табу |
|||||||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Жасампаздық – бәрімізге өнеге |
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Рефлексия |
Сабаққа дайындық Үй тапсырмасын сұрау Ертегі мазмұнын сұрау Тышқан қыздың жолын сызбамен көрсетеді Құндылық мақсаты: Алдына қойған мақсатына жете білуге үйрету Жаңа тақырып 1-тапсырма Көкөністердің денсаулыққа пайдасы туралы не білесің? Күн сайын жылдың кез келген уақытында ағзамызға көкөністер қажет. Олар — денсаулық кепілі. Оларды дұрыс таңдау арқылы ағзамызды тек көмірсумен, маймен, дәрумендермен, минералды заттармен ғана емес, мұнымен қатар аминқышқылдарынан бөлініп шығатын ақуызбен қамтамасыз етеміз. Түрлі көкөніспен тамақтанатын адамдар мүлдем ауырмай, өмір жасы ұзақ болады. Оқулықпен жұмыс 2-тапсырма Өлеңді рөлге бөліп оқу 6 оқушы шығып,өлеңді рөлге бөліп оқиды. Сәбіз: Адам бойын өсірем, Ауруын көздің кетірем. Бойшаң сұлу сәбізбін, Күн көзімен жетілем. Пияз: Жасауратып көзіңді, Ауруға қылам төзімді. Мың да бір шипа пиязбын, Серт қылам осы сөзімді. Бағбан: Таласпаңдар, қойыңдар, Араздықты жойыңдар. Бәрің қымбат мен үшін, Бағбанмын ғой мойындар «Түртіп алу» әдісі
3-тапсырма ЕБҚ және ЕҚБ Жеке жұмыс
Кейіптеу тәсілімен суреттелген кейіпкерді анықта. -сәбіз -
4-тапсырма Жұмбақты шешіп,шешуі болған заттың суретін салу.
Бұл не деген көп киім, Жетпіс қабат көк киім. Жаңбыр одан өтпейді, Қабат-қабат тоны бар, Түймелеуге жетпейді.
Сергіту сәті.
5-тапсырма «Ойлан тап» Сурет бойынша ойыңды қорытып айт.
Үй тапсырмасы Сбір көгөністің пайдасы туралы ақпа рат ізде.
Кері байланыс
|
Ертегі мазмұнын айтады Тышқан қыздың жолын сызбамен көрсетеді
Сұраққа жауап береді
Өлеңді рөлге бөліп оқиды
Жаңа сөзбен танысады
Кейіптеу тәсілімен суреттелген кейіпкерді анықтайды.
Жұмбақты шешеді Шешуіндегі заттың суретін салады-1б
Есте сақтайды
Жаттығу жасайды
Сурет бойынша кез келген бір жеміс туралы әңгіме құрайды
Үй тапсырмасын алады
Кері байланыс жасайды |
ҚБ: Жарайсың! Дескриптор Ертегі мазмұнын айтады-1б Тышқан қыздың жолын сызбамен көрсетеді-1б
Дескриптор: Сұраққа жауап береді-1б
Дескриптор
өлеңді рөлге бөліп оқиды-1б Түсініп,мәнер- леп оқиды-1б жаңа сөздіктің мағынасын ашады-1б сюжеттің дамуын анықтайды-1б
Дескриптор: Кейіптеу тәсілімен суреттелген кейіпкерді анықтайды-1б
Дескриптор: Жұмбақты шешеді-1б Шешуіндегі заттың суретін салады-1б
Дескриптор:
Сурет бойынша кез келген бір жеміс туралы әңгіме құрайды-1б
|
Ақ қағаз
Көкөністер суреті
Оқулық
А4 қағаз
|
||||||
шағым қалдыра аласыз















