|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||||||||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№85 сабақ. Сөз таптары. 1-5-жаттығулар. |
|||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.3.1 мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру; 2.4.2.3* сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) ажырату. |
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөз таптарын ажыратуды үйренеді Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар қоя алады |
|||||||||||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апталық дәйексөз: «Шығармашыл бала-ойлы-бала» |
|||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау Спорт тақырыбына суреттер салып,әңгіме құрап кел. Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну Жаңа тақырып 1-жаттығу Мәтінді түсініп оқы. Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар қойыңдар Мәтіннен кім? Не? Сұрақтарына жауап беретін сөздерді теріп жаз. 2-жаттығу Сөздерді оқы. Сөздерді кестеге орналастыр.
Ережемен жұмыс Сөздер мағынасына қарай бірнеше сөз табына бөлінеді.Зат есім,етістік, сын есім, сан есім-сөз таптары. ЕБҚ Зат есім сөздерді тауып жаз ЕҚБ Сөз таптарын қатыстырып сөйлем құра ФС тапсырмасы 3-жаттығу Жас баланы қалай атайтынын тауып жаз. Сәби,бөбек,бөпе,балапан. Үй тапсырмасы 4-жаттығу Кім сұрағына жауап беретін сөздерді бір бөлек,не? сұрағына жауап беретін сөздерді бір бөлек топтап жаз Кім? Не? Нағашы ойыншық Ата түлкі Қарға күріш Дәрігер Ұста ҚЖ: Мына сөйлемді жазып, сөз таптарына талда Мен әдемі мектепте,екінші сыныпта оқимын Зат есім етістік сан есім сын есім Мен оқимын екінші әдемі Кері байланыс
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Үй тапсырмасын тексертеді Мәтінмен жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Ережемен жұмыс жасайды Жеке жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
Мақтап,мадақтап отыру ҚБ: «Транспортир» әдісі
Дескриптор: Спорт тақырыбына суреттер салып,әңгіме құрап келеді-1б Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар қояды-1б
Дескриптор: Сөздерді оқып, кестеге орналастырады-1б Жарайсыңдар!
Керемет! Сен мықтысың! Дескриптор: Жас баланы қалай атайтынын тауып жазады-1б Дескриптор: Зат есімдерді ажырата алады-1б
Дескриптор: Сөйлемді жазып, сөз таптарына талдайды-1б «Бас,жүрек,қол» әдісі |
Суреттер Оқулық Суреттер Оқулық Кесте Жұмыс дәптері Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Жұмыс дәптері Таратпа материал Кері байланыс тақтасы |
||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№84 сабақ. Өрнектердегі амалдардың орындалу реті Математика 2 сынып
№84 сабақ. Өрнектердегі амалдардың орындалу реті Математика 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||||||||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№85 сабақ. Сөз таптары. 1-5-жаттығулар. |
|||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.3.1 мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастыру және жауап беру; 2.4.2.3* сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) ажырату. |
|||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөз таптарын ажыратуды үйренеді Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар қоя алады |
|||||||||||||
|
Құндылықтар: Ақпан айы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апталық дәйексөз: «Шығармашыл бала-ойлы-бала» |
|||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 22 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау Спорт тақырыбына суреттер салып,әңгіме құрап кел. Құндылық мақсаты: Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну Жаңа тақырып 1-жаттығу Мәтінді түсініп оқы. Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар қойыңдар Мәтіннен кім? Не? Сұрақтарына жауап беретін сөздерді теріп жаз. 2-жаттығу Сөздерді оқы. Сөздерді кестеге орналастыр.
Ережемен жұмыс Сөздер мағынасына қарай бірнеше сөз табына бөлінеді.Зат есім,етістік, сын есім, сан есім-сөз таптары. ЕБҚ Зат есім сөздерді тауып жаз ЕҚБ Сөз таптарын қатыстырып сөйлем құра ФС тапсырмасы 3-жаттығу Жас баланы қалай атайтынын тауып жаз. Сәби,бөбек,бөпе,балапан. Үй тапсырмасы 4-жаттығу Кім сұрағына жауап беретін сөздерді бір бөлек,не? сұрағына жауап беретін сөздерді бір бөлек топтап жаз Кім? Не? Нағашы ойыншық Ата түлкі Қарға күріш Дәрігер Ұста ҚЖ: Мына сөйлемді жазып, сөз таптарына талда Мен әдемі мектепте,екінші сыныпта оқимын Зат есім етістік сан есім сын есім Мен оқимын екінші әдемі Кері байланыс
|
Амандасады.Жақсы тілектер айтады Үй тапсырмасын тексертеді Мәтінмен жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Ережемен жұмыс жасайды Жеке жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Кері байланыс жасайды |
Мақтап,мадақтап отыру ҚБ: «Транспортир» әдісі
Дескриптор: Спорт тақырыбына суреттер салып,әңгіме құрап келеді-1б Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б Мәтін мазмұны бойынша сұрақтар қояды-1б
Дескриптор: Сөздерді оқып, кестеге орналастырады-1б Жарайсыңдар!
Керемет! Сен мықтысың! Дескриптор: Жас баланы қалай атайтынын тауып жазады-1б Дескриптор: Зат есімдерді ажырата алады-1б
Дескриптор: Сөйлемді жазып, сөз таптарына талдайды-1б «Бас,жүрек,қол» әдісі |
Суреттер Оқулық Суреттер Оқулық Кесте Жұмыс дәптері Қимылдар Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Жұмыс дәптері Таратпа материал Кері байланыс тақтасы |
||||||||||
шағым қалдыра аласыз

















