|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Қозғалысқа,түсімділікке берілген есептер |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№98 сабақ. Логикалық есептер. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.1.4 суретте бейнеленген құрама фигуралардың, қоршаған ортадағы жазық фигуралардың ауданын анықтау 4.4.2.2 кеңістіктік ойлау қабілетін дамытуға арналған логикалық есептерді шығару |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кеңістіктік ойлау қабілетін дамытатын логикалық есептерді шығарады |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Ай құндылығы: Жасампаздық және жаңашылдық. Апталық дәйексөз: «Жасампаздық бәрімізге өнеге» |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдас тыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық. Психологиялық ахуалды жақсарту Өткенді пысықтау 10-тапсырма
Жаңа тақырып ФС-тапсырмасы 1-тапсырма А) Кесінділер параллель Ә
а=в 2-тапсырма А)
Ә)
3-тапсырма
4-тапсырма (90050-219*380+190)/90=78 (302281-12649)/48+3966=10000 (21000-308*29)/4+14147/47=3318 ЕҚБ тапсырма 5-тапсырма A=12см B=5см S S S S Ж: Тіктөртбұрыштың ауданы-60см2, тікбұрышты үшбұрыштың ауданы-30см2 6-тапсырма 448537/3=149512(1к) 802154/5=160430(4к) 714792/55=12996(12к) 632014/26=24302(6к) 64879/51=1272(7к) 580025/92=6304(57к) ЕБҚ тапсырма 7-тапсырма
8-тапсырма Ж: Айна мен Ерлан екеуі бірге 1 сағат 30 минут болды. Арман 1400-де, Айна 1500-де,Ерлан 1530-да кетті. Үй тапсырмасы 9-тапсырма
|
Шаттық шеңберін жасайды Үй тапсырмасын тексертеді Сұрақтарға жауап береді Текшелерді жазбасын сызады Өзіндік жұмыс орындайды Амалдарды орындайды Үшбұрыштың ауданын табады Қалдықпен бөлуді орындайды Дәптерге сурет салады Ойланып жауап айтады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс айтады |
ҚБ:Жарайсыңдар! ҚБ: «Лайк телефон» Дескриптор: Неше шаршы бейнеленгенін табады-1Б Өзі осыған ұқсас тапсырма дайындайды-1Б ҚБ: «Жарайсыңдар» Дескриптор: Кесінділерді сызуды біледі-1Б Сұрақтарға жауап береді-1Б ҚБ: «Қол шапалақ» Дескриптор: Текшелердің жазбасын сызуды біледі-1Б Текшенің қасиеттерін атайды-1Б ҚБ: «От шашу» Дескриптор: Өз бетінше тапсырма орындайды-1Б Фигура құру тәсілдерін біледі-1Б ҚБ: «Лайк телефон» Дескриптор: Амалдарды орындайды-1Б Есептеу тәсілдерін біледі-1Б ҚБ: «Лайк телефон» Дескриптор: Үшбұрыштың ауданын табады-1Б Тапсырманы өз бетінше орындайды-1Б ҚБ: «Үш шапалақ» Дескриптор: Қалдықпен бөлуді орындай алады-1Б Есептеу тәсілдерін біледі-1Б ҚБ: «Торт тілігі»әдісі Дескриптор: Торкөз дәптерге 4 бөлікке бөліп сурет салады-1Б Тортты теңдей төрт бөлікке бөле алады-1Б ҚБ: «Қол шапалақ» Дескриптор: Зерттеушілік жұмыс жасайды-1Б Ойланып,жауап айтады-1Б ҚБ: «Лайк телефон» Дескриптор: Көзмөлшермен өлшей алады-1Б Сызғышпен өлшеп екі өлшемді салыстырады-1Б «Білім гүлі» әдісі |
Суреттер
Оқулық Фигуралар Кесінділер
Текше Текшенің жазбасы ның үлгісі
Сызбалар
Тақта Оқулық
Фигуралар
Оқулық
Торт суреті
Кітапхана туралы суреттер
Кесте Кері байланыс парақтары |
||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№98 сабақ. Логикалық есептер. Математика 4 сынып
№98 сабақ. Логикалық есептер. Математика 4 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Қозғалысқа,түсімділікке берілген есептер |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№98 сабақ. Логикалық есептер. |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.1.4 суретте бейнеленген құрама фигуралардың, қоршаған ортадағы жазық фигуралардың ауданын анықтау 4.4.2.2 кеңістіктік ойлау қабілетін дамытуға арналған логикалық есептерді шығару |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Кеңістіктік ойлау қабілетін дамытатын логикалық есептерді шығарады |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Ай құндылығы: Жасампаздық және жаңашылдық. Апталық дәйексөз: «Жасампаздық бәрімізге өнеге» |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдас тыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық. Психологиялық ахуалды жақсарту Өткенді пысықтау 10-тапсырма
Жаңа тақырып ФС-тапсырмасы 1-тапсырма А) Кесінділер параллель Ә
а=в 2-тапсырма А)
Ә)
3-тапсырма
4-тапсырма (90050-219*380+190)/90=78 (302281-12649)/48+3966=10000 (21000-308*29)/4+14147/47=3318 ЕҚБ тапсырма 5-тапсырма A=12см B=5см S S S S Ж: Тіктөртбұрыштың ауданы-60см2, тікбұрышты үшбұрыштың ауданы-30см2 6-тапсырма 448537/3=149512(1к) 802154/5=160430(4к) 714792/55=12996(12к) 632014/26=24302(6к) 64879/51=1272(7к) 580025/92=6304(57к) ЕБҚ тапсырма 7-тапсырма
8-тапсырма Ж: Айна мен Ерлан екеуі бірге 1 сағат 30 минут болды. Арман 1400-де, Айна 1500-де,Ерлан 1530-да кетті. Үй тапсырмасы 9-тапсырма
|
Шаттық шеңберін жасайды Үй тапсырмасын тексертеді Сұрақтарға жауап береді Текшелерді жазбасын сызады Өзіндік жұмыс орындайды Амалдарды орындайды Үшбұрыштың ауданын табады Қалдықпен бөлуді орындайды Дәптерге сурет салады Ойланып жауап айтады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс айтады |
ҚБ:Жарайсыңдар! ҚБ: «Лайк телефон» Дескриптор: Неше шаршы бейнеленгенін табады-1Б Өзі осыған ұқсас тапсырма дайындайды-1Б ҚБ: «Жарайсыңдар» Дескриптор: Кесінділерді сызуды біледі-1Б Сұрақтарға жауап береді-1Б ҚБ: «Қол шапалақ» Дескриптор: Текшелердің жазбасын сызуды біледі-1Б Текшенің қасиеттерін атайды-1Б ҚБ: «От шашу» Дескриптор: Өз бетінше тапсырма орындайды-1Б Фигура құру тәсілдерін біледі-1Б ҚБ: «Лайк телефон» Дескриптор: Амалдарды орындайды-1Б Есептеу тәсілдерін біледі-1Б ҚБ: «Лайк телефон» Дескриптор: Үшбұрыштың ауданын табады-1Б Тапсырманы өз бетінше орындайды-1Б ҚБ: «Үш шапалақ» Дескриптор: Қалдықпен бөлуді орындай алады-1Б Есептеу тәсілдерін біледі-1Б ҚБ: «Торт тілігі»әдісі Дескриптор: Торкөз дәптерге 4 бөлікке бөліп сурет салады-1Б Тортты теңдей төрт бөлікке бөле алады-1Б ҚБ: «Қол шапалақ» Дескриптор: Зерттеушілік жұмыс жасайды-1Б Ойланып,жауап айтады-1Б ҚБ: «Лайк телефон» Дескриптор: Көзмөлшермен өлшей алады-1Б Сызғышпен өлшеп екі өлшемді салыстырады-1Б «Білім гүлі» әдісі |
Суреттер
Оқулық Фигуралар Кесінділер
Текше Текшенің жазбасы ның үлгісі
Сызбалар
Тақта Оқулық
Фигуралар
Оқулық
Торт суреті
Кітапхана туралы суреттер
Кесте Кері байланыс парақтары |
||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз




















