|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 10 сабақ. Біздің мектеп |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.1 Мектептегі оқу және оқудан тыс әрекет түрлерін түсіндіру 2.1.2.2 мектеп қауымдастығының құрылымын және мүшелерінің қызметін анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мектепте кімдер жұмыс істейтінін және олардың еңбектерінің маңызын біледі Өз мектебі туралы айтуды үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Адамның қоғамдағы құқықтары мен жауапкершілігі туралы алғашқы көзқарастың болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Мектеп, білім туралы өлеңдер жаттап кел. Тақырыпты ашу «Мектеп» тақырыбына топтастыру жаса.Мектеп сөзін естігенде көз алдыңа не келеді? Соларды жаз. Оқулықтағы суреттерге қарап мектепті тап.Өз мектебің туралы әңгімеле Жаңа тақырып Сынып ұжымы Сынып ұжымына топбасшы,тазалық, оқу және еңбек секторлары жатады Тапсырма: сыныптағы секторлардың жұмысын түсіндір. Секторларға жауап беретін оқушылардың жұмысына баға бер. ФС тапсырмасы 2-тапсырма Балалар ұйымы Қазақстанда «Жас ұлан» балалар ұйымы жұмыс жасайды Тапсырма: Мектептегі «Жас ұлан» балалар ұйымының жұмысы туралы айт. Сергіту сәті
3-тапсырма Мектеп тазалығы кімге байланысты?Ол тек еден жуушының міндеті ме? Тазалық сақтаудың пайдасы бар ма? Үй тапсырмасы Мектептегі өмір туралы өз ойыңды жинақтап, достарыңның алдында сөйлеуге дайындал. ҚЖ: Өз сыныбыңдағы балалармен жүргізілетін қоғамдық жұмыстар туралы айт. Өзің қандай қоғамдық жұмыстарға қатысасың? ЕБҚ Сен бос уақытыңды қалай өткізесің? Мектептегі қоғамдық жұмысқа араласасың ба?
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Топтастыру жасайды Сынып ұжымының жұмысына баға береді Балалар ұйымы туралы айтады Жаттығу жасайды Өз ойларын айтады Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Жеке жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Мектеп, білім туралы өлеңдер жаттап келеді-1б ҚБ: « Шеңбер бояу» әдісі
Дескриптор: Сыныптағы секторлардың жұмысын түсіндіреді -1б Секторларға жауап беретін оқушылардың жұмысына баға береді-1б Дескриптор: Мектептегі «Жас ұлан» балалар ұйымының жұмысы туралы айтады-1б Өзінің қоғамдық жұмысы туралы айтады-1б
Дескриптор: Мектеп тазалығын сақтаудың маңызы туралы айтады-1б
Тамаша! «Данышпан үкі» әдісі |
Суреттер Таратпа парақтар
оқулық Қимылдар Оқулық Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||
Ресурстар:

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 10 сабақ. Біздің мектеп дуниетану 2 сынып
№ 10 сабақ. Біздің мектеп дуниетану 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану Атамұра |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 10 сабақ. Біздің мектеп |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.1 Мектептегі оқу және оқудан тыс әрекет түрлерін түсіндіру 2.1.2.2 мектеп қауымдастығының құрылымын және мүшелерінің қызметін анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мектепте кімдер жұмыс істейтінін және олардың еңбектерінің маңызын біледі Өз мектебі туралы айтуды үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Адамның қоғамдағы құқықтары мен жауапкершілігі туралы алғашқы көзқарастың болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Мектеп, білім туралы өлеңдер жаттап кел. Тақырыпты ашу «Мектеп» тақырыбына топтастыру жаса.Мектеп сөзін естігенде көз алдыңа не келеді? Соларды жаз. Оқулықтағы суреттерге қарап мектепті тап.Өз мектебің туралы әңгімеле Жаңа тақырып Сынып ұжымы Сынып ұжымына топбасшы,тазалық, оқу және еңбек секторлары жатады Тапсырма: сыныптағы секторлардың жұмысын түсіндір. Секторларға жауап беретін оқушылардың жұмысына баға бер. ФС тапсырмасы 2-тапсырма Балалар ұйымы Қазақстанда «Жас ұлан» балалар ұйымы жұмыс жасайды Тапсырма: Мектептегі «Жас ұлан» балалар ұйымының жұмысы туралы айт. Сергіту сәті
3-тапсырма Мектеп тазалығы кімге байланысты?Ол тек еден жуушының міндеті ме? Тазалық сақтаудың пайдасы бар ма? Үй тапсырмасы Мектептегі өмір туралы өз ойыңды жинақтап, достарыңның алдында сөйлеуге дайындал. ҚЖ: Өз сыныбыңдағы балалармен жүргізілетін қоғамдық жұмыстар туралы айт. Өзің қандай қоғамдық жұмыстарға қатысасың? ЕБҚ Сен бос уақытыңды қалай өткізесің? Мектептегі қоғамдық жұмысқа араласасың ба?
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Топтастыру жасайды Сынып ұжымының жұмысына баға береді Балалар ұйымы туралы айтады Жаттығу жасайды Өз ойларын айтады Үй тапсырмасын алады Қосымша жұмыс жасайды Жеке жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Мектеп, білім туралы өлеңдер жаттап келеді-1б ҚБ: « Шеңбер бояу» әдісі
Дескриптор: Сыныптағы секторлардың жұмысын түсіндіреді -1б Секторларға жауап беретін оқушылардың жұмысына баға береді-1б Дескриптор: Мектептегі «Жас ұлан» балалар ұйымының жұмысы туралы айтады-1б Өзінің қоғамдық жұмысы туралы айтады-1б
Дескриптор: Мектеп тазалығын сақтаудың маңызы туралы айтады-1б
Тамаша! «Данышпан үкі» әдісі |
Суреттер Таратпа парақтар
оқулық Қимылдар Оқулық Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||
Ресурстар:

шағым қалдыра аласыз



















