|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану. |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
13.11.24 |
|||||
|
Сынып: |
2 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 11 сабақ. Мектеп ережелері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.3 Мектеп қоғамдастығын дағы ұжымдық, топтық және тұлғааралық мінез-құлық нормаларын түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мектептегі ұжымдық, топтық және тұлғааралық мінез-құлық нормаларын түсінеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Адамның қоғамдағы құқықтары мен жауапкершілігі туралы алғашқы көзқарастың болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Мектептегі өмір туралы өз ойыңды жинақтап, достарыңның алдында сөйлеуге дайындал. Тақырыпты ашу «Мектептегі достарым» тақырыбына берілген сурет бойынша әңгімеле.Достарыңмен мектептегі бір күніңді қалай өткізетінің туралы жаз. Қызықты оқиғалар туралы айтып бер Жаңа тақырып Сынып ұжымы Сыныпта балалар жеке,жұппен,топпен жұмыс жасайды Тапсырма: Сыныпта достарыңмен қандай жұмыстарда бірге атқарып жүрсіңдер? Сол туралы айт. ФС тапсырмасы 2-тапсырма Берілген сөздерді пайдаланып, сурет бойынша әңгіме құраңдар Сөздер: топ,спорт жарысы,байқау,ойын. Өздерің осындай спорттық сайысқа қатыстыңдар ма? ЕБҚ Сен қандай сайысқа қатыстың? Достарың жаныңда болды ма?Сыныптастарың саған қолдау көрсетті ме?Жауап бер. Сергіту сәті
Топтық жұмыс 3-тапсырма Талқыла Мектепте жұмыс жасағанда өзіңді қалай ұстайсың, қандай ережелерге бағынасың? 1-топ Сабақта 2-топ Қоңырауда 3-топ Сыныпты тазалағанда ҚЖ: «Күн шуағы» әдісі Бірігіп жұмыс жасайық Топтық жұмыс Мектеп ережелерінен тізім жаса Үй тапсырмасы Сыныптас достарыңның суреттерінен альбом құрастырып кел.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Суретпен жұмыс жасайды Өздері туралы айтады Балалар ойыны туралы айтады Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Өз ойларын айтады Қосымша жұмыс жасайды Күн шуақтарына өз ойларын жазып жапсырады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Мектеп, білім туралы өлеңдер жаттап келеді-1б ҚБ: « Асық жинау» әдісі
Дескриптор: Сыныптағы жұмыстар туралы айтады-1б Достарымен атқарған жұмыстарына баға береді-1б Дескриптор: Берілген сөздерді пайдаланып, сурет бойынша әңгіме құраңдар-1б Өздерінің қатысқан сайыстары туралы әңгімелейді-1б Кереметсің!
Дескриптор: 1-топ Сабақта топпен жұмыс жасауды біледі-1б 2-топ Қоңырау кезінде қандай ережені сақтау керектігін біледі-1б 3-топ Сыныпты тазалағанда бірігіп жұмыс істеудің пайдасын айтады-1б Тамаша!
Дескриптор: Сыныптас достарының суреттерінен альбом құрастырып келеді-1б «Екі жұлдыз,бір тілек» әдісі |
Суреттер
оқулық
оқулық Қимылдар Оқулық
Суреттер
Оқулық Кері байланыс парағы |
||



жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 11 сабақ. Мектеп ережелері Дүниетану 2 сынып
№ 11 сабақ. Мектеп ережелері Дүниетану 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Дүниетану. |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
13.11.24 |
|||||
|
Сынып: |
2 сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 11 сабақ. Мектеп ережелері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.2.3 Мектеп қоғамдастығын дағы ұжымдық, топтық және тұлғааралық мінез-құлық нормаларын түсіндіру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мектептегі ұжымдық, топтық және тұлғааралық мінез-құлық нормаларын түсінеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Адамның қоғамдағы құқықтары мен жауапкершілігі туралы алғашқы көзқарастың болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Мектептегі өмір туралы өз ойыңды жинақтап, достарыңның алдында сөйлеуге дайындал. Тақырыпты ашу «Мектептегі достарым» тақырыбына берілген сурет бойынша әңгімеле.Достарыңмен мектептегі бір күніңді қалай өткізетінің туралы жаз. Қызықты оқиғалар туралы айтып бер Жаңа тақырып Сынып ұжымы Сыныпта балалар жеке,жұппен,топпен жұмыс жасайды Тапсырма: Сыныпта достарыңмен қандай жұмыстарда бірге атқарып жүрсіңдер? Сол туралы айт. ФС тапсырмасы 2-тапсырма Берілген сөздерді пайдаланып, сурет бойынша әңгіме құраңдар Сөздер: топ,спорт жарысы,байқау,ойын. Өздерің осындай спорттық сайысқа қатыстыңдар ма? ЕБҚ Сен қандай сайысқа қатыстың? Достарың жаныңда болды ма?Сыныптастарың саған қолдау көрсетті ме?Жауап бер. Сергіту сәті
Топтық жұмыс 3-тапсырма Талқыла Мектепте жұмыс жасағанда өзіңді қалай ұстайсың, қандай ережелерге бағынасың? 1-топ Сабақта 2-топ Қоңырауда 3-топ Сыныпты тазалағанда ҚЖ: «Күн шуағы» әдісі Бірігіп жұмыс жасайық Топтық жұмыс Мектеп ережелерінен тізім жаса Үй тапсырмасы Сыныптас достарыңның суреттерінен альбом құрастырып кел.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын тексертеді Суретпен жұмыс жасайды Өздері туралы айтады Балалар ойыны туралы айтады Жеке жұмыс жасайды Жаттығу жасайды Өз ойларын айтады Қосымша жұмыс жасайды Күн шуақтарына өз ойларын жазып жапсырады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Мектеп, білім туралы өлеңдер жаттап келеді-1б ҚБ: « Асық жинау» әдісі
Дескриптор: Сыныптағы жұмыстар туралы айтады-1б Достарымен атқарған жұмыстарына баға береді-1б Дескриптор: Берілген сөздерді пайдаланып, сурет бойынша әңгіме құраңдар-1б Өздерінің қатысқан сайыстары туралы әңгімелейді-1б Кереметсің!
Дескриптор: 1-топ Сабақта топпен жұмыс жасауды біледі-1б 2-топ Қоңырау кезінде қандай ережені сақтау керектігін біледі-1б 3-топ Сыныпты тазалағанда бірігіп жұмыс істеудің пайдасын айтады-1б Тамаша!
Дескриптор: Сыныптас достарының суреттерінен альбом құрастырып келеді-1б «Екі жұлдыз,бір тілек» әдісі |
Суреттер
оқулық
оқулық Қимылдар Оқулық
Суреттер
Оқулық Кері байланыс парағы |
||



шағым қалдыра аласыз





















