|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 30 сабақ. Білім жолы мектептен басталады |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.1 – сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану 2.2.3.1 – мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сұрақтарға жауап береді Мақал-мәтелдерді жалғастырады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу Апта дәйексөзі: Тура биде туған жоқ |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Ұстаз туралы білетін өлеңдер оқы. Өлеңнің мазмұнын өз сөзіңмен жеткіз. Тақырыпты ашу Торкөздерден тірек сөздерді тап. Тірек сөздерге түсініктеме беріп, оқылатын мәтіннің не туралы екенін болжа. Мектеп, сабақ, оқушы, мұғалім. Жаңа тақырып 1-тапсырма Аудиожазбадан 6-аудиодағы мәтінді тыңда. «Білім жолы мектептен басталады» дегенді түсіндіріп көр Неге білім алу өте маңызды? 2-тапсырма Сурет бойынша сұрақ- тапсырмаларға жауап бер. Суреттегі оқушының көңіл күйі қандай деп ойлайсың? Неге? Ұстазыңа гүлді жиі сыйлайсың ба? Ұстазды құрметтеу ненің белгісі? Ұстаз туралы қандай ән білесің? ЕБҚ Өзіңе сабақ беретін ұстаздар туралы не айта аласың? Ұстаз туралы бір шумақ өлең оқып бер. «Нейрожаттығулар» әдісі 3-тапсырма Сөйлемді толықтырып жаз. Егер барша мектептің қоңырауы бір жерден соғылар болса, онда олардың көңілді күмбірі жер шарын тербелтер еді. Үй тапсырмасы 4-тапсырма Мәтін ережесіне сүйеніп, топтастыру жаса Мақалдың жалғасын тауып оқы. Мағынасын түсіндір. ҚЖ: Суретке қарап мәтін құрастыр.Мәтіннің мазмұнына байланысты сұрақтар қой.Оның жауабын досыңнан тыңда.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын айтады Тақырыпты болжайды Мәтінмен жұмыс жасайды Сұрақтарға жауап береді Жеке жұмыс жасайды Жаттығулар жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Суретпен жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Ұстаз туралы білетін өлеңдер оқиды-1б ҚБ: « Өзін өзі бағалау» әдісі
Дескриптор: Мәтін мазмұнын түсінеді-1б Өз ойын айта алады-1б Дескриптор: Сурет бойынша сұрақ- тапсырмаларға жауап береді-1б
Жарайсың!
Дескриптор: Сөйлемді толықтырып жазады-1б Дескриптор: Мәтін ережесіне сүйеніп, топтастыру жасайды-1б Мақалдың жалғасын тауып оқиды-1б
«Білімді үкі» әдісі |
Суреттер оқулық Аудиожазба
оқулық Музыка Жұмыс дәптері оқулық Суреттер Кері байланыс парақтары |
||

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 30 сабақ. Білім жолы мектептен басталады Әдетиеттік оқу 2 сынып
№ 30 сабақ. Білім жолы мектептен басталады Әдетиеттік оқу 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматымектеп |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 30 сабақ. Білім жолы мектептен басталады |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.1 – сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану 2.2.3.1 – мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сұрақтарға жауап береді Мақал-мәтелдерді жалғастырады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу Апта дәйексөзі: Тура биде туған жоқ |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Ұстаз туралы білетін өлеңдер оқы. Өлеңнің мазмұнын өз сөзіңмен жеткіз. Тақырыпты ашу Торкөздерден тірек сөздерді тап. Тірек сөздерге түсініктеме беріп, оқылатын мәтіннің не туралы екенін болжа. Мектеп, сабақ, оқушы, мұғалім. Жаңа тақырып 1-тапсырма Аудиожазбадан 6-аудиодағы мәтінді тыңда. «Білім жолы мектептен басталады» дегенді түсіндіріп көр Неге білім алу өте маңызды? 2-тапсырма Сурет бойынша сұрақ- тапсырмаларға жауап бер. Суреттегі оқушының көңіл күйі қандай деп ойлайсың? Неге? Ұстазыңа гүлді жиі сыйлайсың ба? Ұстазды құрметтеу ненің белгісі? Ұстаз туралы қандай ән білесің? ЕБҚ Өзіңе сабақ беретін ұстаздар туралы не айта аласың? Ұстаз туралы бір шумақ өлең оқып бер. «Нейрожаттығулар» әдісі 3-тапсырма Сөйлемді толықтырып жаз. Егер барша мектептің қоңырауы бір жерден соғылар болса, онда олардың көңілді күмбірі жер шарын тербелтер еді. Үй тапсырмасы 4-тапсырма Мәтін ережесіне сүйеніп, топтастыру жаса Мақалдың жалғасын тауып оқы. Мағынасын түсіндір. ҚЖ: Суретке қарап мәтін құрастыр.Мәтіннің мазмұнына байланысты сұрақтар қой.Оның жауабын досыңнан тыңда.
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын айтады Тақырыпты болжайды Мәтінмен жұмыс жасайды Сұрақтарға жауап береді Жеке жұмыс жасайды Жаттығулар жасайды Тапсырманы орындайды Үй тапсырмасын алады Суретпен жұмыс жасайды Кері байланыс береді |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Ұстаз туралы білетін өлеңдер оқиды-1б ҚБ: « Өзін өзі бағалау» әдісі
Дескриптор: Мәтін мазмұнын түсінеді-1б Өз ойын айта алады-1б Дескриптор: Сурет бойынша сұрақ- тапсырмаларға жауап береді-1б
Жарайсың!
Дескриптор: Сөйлемді толықтырып жазады-1б Дескриптор: Мәтін ережесіне сүйеніп, топтастыру жасайды-1б Мақалдың жалғасын тауып оқиды-1б
«Білімді үкі» әдісі |
Суреттер оқулық Аудиожазба
оқулық Музыка Жұмыс дәптері оқулық Суреттер Кері байланыс парақтары |
||

шағым қалдыра аласыз



















