|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматымектеп |
|||||||||||||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 31 сабақ. Ұстаз бен шәкірт |
|||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.5.1 – өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу 2.2.4.1 – мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыс-салт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтау |
|||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтінді түсініп оқиды Қажетті ақпаратты белгілеп алады |
|||||||||||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Өзінің және басқалардың іс-әрекеттерін олардың моральдық нормаларға
сәйкестігі тұрғысынан талдай білу Апта дәйексөзі: Өз өміріңізге жауапкершілікті алу — діттеген мақсатқа қол жеткізу үшін бәріне де дайын болу |
|||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 4-тапсырма Мәтін ережесіне сүйеніп, топтастыру жаса Мақалдың жалғасын тауып оқы. Мағынасын түсіндір. Тақырыпты ашу « Ұстаз» тақырыбына топтастыру жаса Екінші ана мектептің жүрегі Ұстаз Мейірімді ақылды білімді Жаңа тақырып 1-тапсырма Мәтінді түсініп оқы. Қажетті ақпаратты «Түртіп алу» әдісімен белгілеп ал. Сұрақтарға жауап бер Бұлбұл туралы айт. 2-тапсырма Мәтіндегі кейіпкерлер сөздерін тауып оқы.Қорытынды жаса. Өз пікіріңді айт Бұлбұлдың сөзі Мұғалімнің сөзі Анасының сөзі ТОптық жұмыс 3-тапсырма Айтылым тапсырмаларын орында Мәтін мазмұнын ретімен орналастыр
ЕБҚ Бұлбұлға мінездеме бер.Өзіңмен салыстырып көр.
ФС тапсырмасы Топтық жұмыс 4-тапсырма 1-топ Достарың туралы екі-үш сөйлем құраңдар. 2-топ «Бала ширақ болуы керек» дегенді қалай түсінесіңдер? Өздеріңді Бұлбұлмен салыстырып көріңдер.
Үй тапсырмасы 5-тапсырма Адам бойындағы жақсы қасиеттерді жаз. Бұлбұлға өз ақылыңды айт.
ҚЖ: «Дос» тақырыбына топтастыру жаса Дос Сенімді адал жанашыр сыйлы
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын тексертеді
Тақырыпты ашады
Мәтінмен жұмыс жасайды
Өз пікірін айтады
Тапсырманы орындайды
Жаттығу жасайды
Жеке жұмыс жасайды
ТОптық жұмыс жасайды
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс атқарады
Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Мәтін ережесіне сүйеніп, топтастыру жасайды-1б Мақалдың жалғасын тауып оқиды-1б
ҚБ: « Баскетбол» әдісі
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды Сұрақтарға жауап береді-1б
Дескриптор: Мәтіндегі кейіпкерлер сөздерін тауып оқиды-1б Қорытынды жасап,пікірін айтады-1б
Дескриптор: Айтылым тапсырмаларын орындайды-1б Мәтін мазмұнын ретімен орналастырады-1б
Жарайсың!
Дескриптор: 1-топ Достарың туралы екі-үш сөйлем құрайды-1б 2-топ Өздеріңді Бұлбұлмен салыстырып көреді-1б
Дескриптор: Адам бойындағы жақсы қасиеттерді жазады-1б Бұлбұлға өз ақылын айтады-1б
«Смайликтер» әдісі
|
Суреттер
оқулық
Парақтар
оқулық
оқулық
Кесте
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Парақшалар
Кері байланыс тақтасы
|
||||||||||||
Ресурстар:

|
1 |
Бұлбұлдың уәде беруі |
|
2 |
Анасының уайымын жеткізуі |
|
3 |
Ұстаздың Бұлбұлдың анасымен сөйлесуі |
|
4 |
Ұстаздың Бұлбұлға сұрақ қоюы |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 31 сабақ. Ұстаз бен шәкірт Әдебиеттік оқу 2 сынып
№ 31 сабақ. Ұстаз бен шәкірт Әдебиеттік оқу 2 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу Алматымектеп |
|||||||||||||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 31 сабақ. Ұстаз бен шәкірт |
|||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.5.1 – өз ойы мен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу 2.2.4.1 – мақал-мәтел, жұмбақ, ертегі, тұрмыс-салт жырлары, әңгіме, өлеңнің жанрлық ерекшеліктерін анықтау |
|||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтінді түсініп оқиды Қажетті ақпаратты белгілеп алады |
|||||||||||||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ӘДІЛДІК ЖӘНЕ ЖАУАПКЕРШІЛІК Өзінің және басқалардың іс-әрекеттерін олардың моральдық нормаларға
сәйкестігі тұрғысынан талдай білу Апта дәйексөзі: Өз өміріңізге жауапкершілікті алу — діттеген мақсатқа қол жеткізу үшін бәріне де дайын болу |
|||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы 4-тапсырма Мәтін ережесіне сүйеніп, топтастыру жаса Мақалдың жалғасын тауып оқы. Мағынасын түсіндір. Тақырыпты ашу « Ұстаз» тақырыбына топтастыру жаса Екінші ана мектептің жүрегі Ұстаз Мейірімді ақылды білімді Жаңа тақырып 1-тапсырма Мәтінді түсініп оқы. Қажетті ақпаратты «Түртіп алу» әдісімен белгілеп ал. Сұрақтарға жауап бер Бұлбұл туралы айт. 2-тапсырма Мәтіндегі кейіпкерлер сөздерін тауып оқы.Қорытынды жаса. Өз пікіріңді айт Бұлбұлдың сөзі Мұғалімнің сөзі Анасының сөзі ТОптық жұмыс 3-тапсырма Айтылым тапсырмаларын орында Мәтін мазмұнын ретімен орналастыр
ЕБҚ Бұлбұлға мінездеме бер.Өзіңмен салыстырып көр.
ФС тапсырмасы Топтық жұмыс 4-тапсырма 1-топ Достарың туралы екі-үш сөйлем құраңдар. 2-топ «Бала ширақ болуы керек» дегенді қалай түсінесіңдер? Өздеріңді Бұлбұлмен салыстырып көріңдер.
Үй тапсырмасы 5-тапсырма Адам бойындағы жақсы қасиеттерді жаз. Бұлбұлға өз ақылыңды айт.
ҚЖ: «Дос» тақырыбына топтастыру жаса Дос Сенімді адал жанашыр сыйлы
|
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді.
Үй тапсырмасын тексертеді
Тақырыпты ашады
Мәтінмен жұмыс жасайды
Өз пікірін айтады
Тапсырманы орындайды
Жаттығу жасайды
Жеке жұмыс жасайды
ТОптық жұмыс жасайды
Үй тапсырмасын алады
Қосымша жұмыс атқарады
Кері байланыс жасайды |
Мақтап, мадақтап отыру
Дескриптор: Мәтін ережесіне сүйеніп, топтастыру жасайды-1б Мақалдың жалғасын тауып оқиды-1б
ҚБ: « Баскетбол» әдісі
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды Сұрақтарға жауап береді-1б
Дескриптор: Мәтіндегі кейіпкерлер сөздерін тауып оқиды-1б Қорытынды жасап,пікірін айтады-1б
Дескриптор: Айтылым тапсырмаларын орындайды-1б Мәтін мазмұнын ретімен орналастырады-1б
Жарайсың!
Дескриптор: 1-топ Достарың туралы екі-үш сөйлем құрайды-1б 2-топ Өздеріңді Бұлбұлмен салыстырып көреді-1б
Дескриптор: Адам бойындағы жақсы қасиеттерді жазады-1б Бұлбұлға өз ақылын айтады-1б
«Смайликтер» әдісі
|
Суреттер
оқулық
Парақтар
оқулық
оқулық
Кесте
Оқулық
Суреттер
Оқулық
Парақшалар
Кері байланыс тақтасы
|
||||||||||||
Ресурстар:

|
1 |
Бұлбұлдың уәде беруі |
|
2 |
Анасының уайымын жеткізуі |
|
3 |
Ұстаздың Бұлбұлдың анасымен сөйлесуі |
|
4 |
Ұстаздың Бұлбұлға сұрақ қоюы |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз




















