|
Пән: |
Математика |
|||||
|
Мектеп: |
Абай атындағы орта мектеп |
|||||
|
Күні: |
05.05.2021 |
|||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Бельгибаева Қарлығаш Хожаш Айша |
|||||
|
Сынып: 2 «в» |
Қатысқандар саны:25 |
Қатыспағандар саны:0 |
||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Қозғалыс бағыты. Орманға саяхат |
|||||
|
Оқу мақсаттары |
2.3.1.4 фигураның белгісіз қабырғасын оның периметрі мен белгілі қабырғалары арқылы табу 2.3.2.3 жазық фигуралардың модельдерін бөлу және олардан композиция құрастыру 2.3.2.4 бастапқы орнын, бағытын, қоз,алысын (оңға,солға,тура,толық бұрылу, сағат тілімен және сағат тіліне кері жартыға, төрттен, бірге бұрылу) анықтау айқындайтын нұсқаулыққа сійкес әрекет жасау |
|||||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақ барысы. |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ басы |
Оқушылармен амандасып, олардың көңіл-күйін сұрайды. № 124 сабақ
Үй тапсырмасын сұрау |
Оқушылар мұғаліммен амандасты. |
|
аудио |
||
|
Сабақ басы |
1 есеп
Ұл бала: көлге қарай ж, төбешіктен с,ағаштың діңінен ж, гүлзарыдан о, қайыңнан ж, шыршаға с, Қарауылға қарай ж. |
Қарауылдың үйіне қалай баруға болатынын түсіндір. Қарағайға дейін қалай баруға болады? Қыз баланы осы нұсқаулық бойынша өзіміз құрамыз! |
Бір-бірлерін от шашумен бағалай ды. |
сурет
|
||
|
Сабақ ортасы |
«Ойлан тап» әдісі. 2 есеп
Р=4*4=16см 2)Р=6см*3см=18см 3)Р=1см+1см+1см+1см+1см+1см+1см+1см=8см 4)2см+3см+3см=8см 3 есеп
1о,1ж,2ж,2о,1ж,1о,1т,9о,1т,1о,1т,1о,4т,1с,4т,4с,2ж,1о,3ж,4с,5т,4с,2ж,1о,3ж,1с,1ж,2с,1ж,2с,2ж. |
Фигуралардың қабырғасын өлшеп, периметрін табамыз.
Графикалық диктант Орман мекендеушілерін ата. Досыңа суретті қалай орындағаныңды айтып бер. Дәл осы нұсқау бойынша қасқырдың суретін салып көріңдер. |
Смайликтер арқылы (Кере мет, өте жақсы, жарай сың т.б)
|
жазбаша Жазбаша Өздік жұмыс |
||
|
|
«Кім тапқыр» әдісі.- 4 есеп
Ә) 18 тіктөртбұрыш бар А)9 тіктөртбұрыш бар |
Әр суретте неше тіктөртбұрыш бар? |
Шапалақ әдісі арқылы бағалау |
жазбаша |
||
|
Сабақ соңы |
Үйге: 5 есеп 47 бет Кері байланыс: «Бас бармақ» әдісі |
|
Кері байланыс жасайды |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Абай орта мектеп 2 сынып
|
Пән: |
Математика |
|||||
|
Мектеп: |
Абай атындағы орта мектеп |
|||||
|
Күні: |
05.05.2021 |
|||||
|
Мұғалімнің аты-жөні: |
Бельгибаева Қарлығаш Хожаш Айша |
|||||
|
Сынып: 2 «в» |
Қатысқандар саны:25 |
Қатыспағандар саны:0 |
||||
|
Сабақ тақырыбы: |
Қозғалыс бағыты. Орманға саяхат |
|||||
|
Оқу мақсаттары |
2.3.1.4 фигураның белгісіз қабырғасын оның периметрі мен белгілі қабырғалары арқылы табу 2.3.2.3 жазық фигуралардың модельдерін бөлу және олардан композиция құрастыру 2.3.2.4 бастапқы орнын, бағытын, қоз,алысын (оңға,солға,тура,толық бұрылу, сағат тілімен және сағат тіліне кері жартыға, төрттен, бірге бұрылу) анықтау айқындайтын нұсқаулыққа сійкес әрекет жасау |
|||||
|
Бағалау критерийлері |
|
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақ барысы. |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ басы |
Оқушылармен амандасып, олардың көңіл-күйін сұрайды. № 124 сабақ
Үй тапсырмасын сұрау |
Оқушылар мұғаліммен амандасты. |
|
аудио |
||
|
Сабақ басы |
1 есеп
Ұл бала: көлге қарай ж, төбешіктен с,ағаштың діңінен ж, гүлзарыдан о, қайыңнан ж, шыршаға с, Қарауылға қарай ж. |
Қарауылдың үйіне қалай баруға болатынын түсіндір. Қарағайға дейін қалай баруға болады? Қыз баланы осы нұсқаулық бойынша өзіміз құрамыз! |
Бір-бірлерін от шашумен бағалай ды. |
сурет
|
||
|
Сабақ ортасы |
«Ойлан тап» әдісі. 2 есеп
Р=4*4=16см 2)Р=6см*3см=18см 3)Р=1см+1см+1см+1см+1см+1см+1см+1см=8см 4)2см+3см+3см=8см 3 есеп
1о,1ж,2ж,2о,1ж,1о,1т,9о,1т,1о,1т,1о,4т,1с,4т,4с,2ж,1о,3ж,4с,5т,4с,2ж,1о,3ж,1с,1ж,2с,1ж,2с,2ж. |
Фигуралардың қабырғасын өлшеп, периметрін табамыз.
Графикалық диктант Орман мекендеушілерін ата. Досыңа суретті қалай орындағаныңды айтып бер. Дәл осы нұсқау бойынша қасқырдың суретін салып көріңдер. |
Смайликтер арқылы (Кере мет, өте жақсы, жарай сың т.б)
|
жазбаша Жазбаша Өздік жұмыс |
||
|
|
«Кім тапқыр» әдісі.- 4 есеп
Ә) 18 тіктөртбұрыш бар А)9 тіктөртбұрыш бар |
Әр суретте неше тіктөртбұрыш бар? |
Шапалақ әдісі арқылы бағалау |
жазбаша |
||
|
Сабақ соңы |
Үйге: 5 есеп 47 бет Кері байланыс: «Бас бармақ» әдісі |
|
Кері байланыс жасайды |
|
||
шағым қалдыра аласыз





















