|
Бөлім атауы |
Адамдық құндылықтар |
|
Күні: |
|
|
Сынып |
4 |
|
Педагогтің аты-жөні |
Журсинбаева Айгуль Адилбековна |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қамқор немере |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.1.1. оқу түрлерін қолдана отырып, мәтін немесе оның бөлімдерін (рөлге бөліп, теріп оқу) мәнерлеп оқу; 4.4.1.1 оқиғаларды сурет (комикс) түрінде ұсыну. |
|
Сабақтың мақсаты |
- мәтін бөлімдерін мәнерлеп оқиды; - рөлге бөліп оқиды; - оқиғаларға комикс ұсынады. |
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
ресурстар |
|
Сабақтың басы |
«Күннің нұры» шумағын топпен айтып, психологиялық ахуал тудырады. |
«Күннің нұры» шумағын топпен айтып, жаңа тақырыпты қабылдауға дайындалады. |
|
|
|
|
Сынып оқушыларын оқылым және жазылым дағыдаларына негізделген оқу мақсатымен таныстырады. |
Сынып оқушыларын оқылым және жазылым дағыдаларына негізделген сабақ мақсатын мұғалімнің көмегімен бірге құрастырады. |
|
|
|
|
Тақырыпта кездесетін жаңа сөздермен жұмыс орындатады. |
«Wordwall» бағдарламасы негізінде сөздердің аудармасымен танысады, оқиды, қайталайды. |
Дескриптор: - сөздерді оқып, танысады; - берілген аудармасымен жұптастырады. |
https://wordwall.net/ru/resource/37636583 |
|
Сабақтың ортасы |
Сөйлемдерді мағынасына қарай сәйкестендіруді ұсынады. |
Оқушылар жұпта талқылап, сөйлемдерді оқып, сәйкестендіреді. |
Дескриптор: - алғыс айту сөздерін түсінеді, табады; - қамқор болу сөздерін, қаратпа сөздерді ажыратады. |
|
|
|
Жаңа сөздерді бекітеді. |
Жаңа сөздердің синонимдерімен танысады: Борыш,міндет Тірек, сүйеу Мақсат, міндет Туысқан, ағайын Пікір, ой Қамқор болу, көмекке келу Алғыс айту, рақмет айту |
Дескриптор: - синонимдермен танысады. |
|
|
|
Мәтін бөліктерін рөлге бөліп, мәнерлеп оқуды ұсынады. |
Мәтінді оқиды, мәнерлеп жеткізеді. |
Дескриптор: - мәтін бөліктерін рөлге бөле алады; - мәнерлеп оқи алады. |
|
|
|
Кері байланыс. Көпнүктенің орнына қажетті сөздерді қойдырып оқытады. (әжесі, беті, қамқор, алғыс, әжесі, әжесін) |
|
Дескриптор: - мәтінді түсінеді; - қажетті сөздерді табады; - ақпаратты тереді. |
|
|
Сабақтың соңы |
Суреттерден және тілдесім клишелерінен тұратын парақты таратып, топ мүшелеріне тілдесім сөйлемдерін жазып, комикс түрінде қорғауды жеткізеді. |
Суреттерден және тілдесім клишелерінен тұратын парақты алып, топ мүшелері тілдесім сөйлемдерін жазып, комикс түрінде қорғауды жеткізеді. |
Дескриптор: - суреттегі эмоцияларды ажыратады; - комикс құрастырады. |
«Pixton» платформасы арқылы құрастырылған комикстерін қорғайды. |
|
|
Үй тапсырмасы «Ағайын, туысқан» тақырыбына синквейн жазуды тапсырады. |
Синквейн жазады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Адамдық құндылықтар
Адамдық құндылықтар
|
Бөлім атауы |
Адамдық құндылықтар |
|
Күні: |
|
|
Сынып |
4 |
|
Педагогтің аты-жөні |
Журсинбаева Айгуль Адилбековна |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қамқор немере |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.3.1.1. оқу түрлерін қолдана отырып, мәтін немесе оның бөлімдерін (рөлге бөліп, теріп оқу) мәнерлеп оқу; 4.4.1.1 оқиғаларды сурет (комикс) түрінде ұсыну. |
|
Сабақтың мақсаты |
- мәтін бөлімдерін мәнерлеп оқиды; - рөлге бөліп оқиды; - оқиғаларға комикс ұсынады. |
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
ресурстар |
|
Сабақтың басы |
«Күннің нұры» шумағын топпен айтып, психологиялық ахуал тудырады. |
«Күннің нұры» шумағын топпен айтып, жаңа тақырыпты қабылдауға дайындалады. |
|
|
|
|
Сынып оқушыларын оқылым және жазылым дағыдаларына негізделген оқу мақсатымен таныстырады. |
Сынып оқушыларын оқылым және жазылым дағыдаларына негізделген сабақ мақсатын мұғалімнің көмегімен бірге құрастырады. |
|
|
|
|
Тақырыпта кездесетін жаңа сөздермен жұмыс орындатады. |
«Wordwall» бағдарламасы негізінде сөздердің аудармасымен танысады, оқиды, қайталайды. |
Дескриптор: - сөздерді оқып, танысады; - берілген аудармасымен жұптастырады. |
https://wordwall.net/ru/resource/37636583 |
|
Сабақтың ортасы |
Сөйлемдерді мағынасына қарай сәйкестендіруді ұсынады. |
Оқушылар жұпта талқылап, сөйлемдерді оқып, сәйкестендіреді. |
Дескриптор: - алғыс айту сөздерін түсінеді, табады; - қамқор болу сөздерін, қаратпа сөздерді ажыратады. |
|
|
|
Жаңа сөздерді бекітеді. |
Жаңа сөздердің синонимдерімен танысады: Борыш,міндет Тірек, сүйеу Мақсат, міндет Туысқан, ағайын Пікір, ой Қамқор болу, көмекке келу Алғыс айту, рақмет айту |
Дескриптор: - синонимдермен танысады. |
|
|
|
Мәтін бөліктерін рөлге бөліп, мәнерлеп оқуды ұсынады. |
Мәтінді оқиды, мәнерлеп жеткізеді. |
Дескриптор: - мәтін бөліктерін рөлге бөле алады; - мәнерлеп оқи алады. |
|
|
|
Кері байланыс. Көпнүктенің орнына қажетті сөздерді қойдырып оқытады. (әжесі, беті, қамқор, алғыс, әжесі, әжесін) |
|
Дескриптор: - мәтінді түсінеді; - қажетті сөздерді табады; - ақпаратты тереді. |
|
|
Сабақтың соңы |
Суреттерден және тілдесім клишелерінен тұратын парақты таратып, топ мүшелеріне тілдесім сөйлемдерін жазып, комикс түрінде қорғауды жеткізеді. |
Суреттерден және тілдесім клишелерінен тұратын парақты алып, топ мүшелері тілдесім сөйлемдерін жазып, комикс түрінде қорғауды жеткізеді. |
Дескриптор: - суреттегі эмоцияларды ажыратады; - комикс құрастырады. |
«Pixton» платформасы арқылы құрастырылған комикстерін қорғайды. |
|
|
Үй тапсырмасы «Ағайын, туысқан» тақырыбына синквейн жазуды тапсырады. |
Синквейн жазады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз


















