Материалдар / Адамдық құндылықтар

Адамдық құндылықтар

Материал туралы қысқаша түсінік
4.3.1.1. оқу түрлерін қолдана отырып, мәтін немесе оның бөлімдерін (рөлге бөліп, теріп оқу) мәнерлеп оқу; 4.4.1.1 оқиғаларды сурет (комикс) түрінде ұсыну.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
26 Қараша 2022
332
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады


Бөлім атауы

Адамдық құндылықтар

Күні:


Сынып

4

Педагогтің аты-жөні

Журсинбаева Айгуль Адилбековна

Сабақтың тақырыбы

Қамқор немере

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту

мақсаттары


4.3.1.1. оқу түрлерін қолдана отырып, мәтін немесе оның бөлімдерін (рөлге бөліп, теріп оқу) мәнерлеп оқу;

4.4.1.1 оқиғаларды сурет (комикс) түрінде ұсыну.

Сабақтың мақсаты

- мәтін бөлімдерін мәнерлеп оқиды;

- рөлге бөліп оқиды;

- оқиғаларға комикс ұсынады.


Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

ресурстар

Сабақтың басы





«Күннің нұры» шумағын топпен айтып, психологиялық ахуал тудырады.

«Күннің нұры» шумағын топпен айтып, жаңа тақырыпты қабылдауға дайындалады.


Picture 3


Сынып оқушыларын оқылым және жазылым дағыдаларына негізделген оқу мақсатымен таныстырады.

Сынып оқушыларын оқылым және жазылым дағыдаларына негізделген сабақ мақсатын мұғалімнің көмегімен бірге құрастырады.



Тақырыпта кездесетін жаңа сөздермен жұмыс орындатады.

«Wordwall» бағдарламасы негізінде сөздердің аудармасымен танысады, оқиды, қайталайды.

Дескриптор:

- сөздерді оқып, танысады;

- берілген аудармасымен жұптастырады.

https://wordwall.net/ru/resource/37636583


Сабақтың ортасы




Сөйлемдерді мағынасына қарай сәйкестендіруді ұсынады.

Оқушылар жұпта талқылап, сөйлемдерді оқып, сәйкестендіреді.

Дескриптор:

- алғыс айту сөздерін түсінеді, табады;

- қамқор болу сөздерін, қаратпа сөздерді ажыратады.

https://learningapps.org/watch?v=pwib0v5t322


Жаңа сөздерді бекітеді.

Жаңа сөздердің синонимдерімен танысады:

Борыш,міндет

Тірек, сүйеу

Мақсат, міндет

Туысқан, ағайын

Пікір, ой

Қамқор болу, көмекке келу

Алғыс айту, рақмет айту

Дескриптор:

- синонимдермен танысады.



Мәтін бөліктерін рөлге бөліп, мәнерлеп оқуды ұсынады.








Мәтінді оқиды, мәнерлеп жеткізеді.

Дескриптор:

- мәтін бөліктерін рөлге бөле алады;

- мәнерлеп оқи алады.


Кері байланыс.

Көпнүктенің орнына қажетті сөздерді қойдырып оқытады.

(әжесі, беті, қамқор, алғыс, әжесі, әжесін)

  • Досанның ...... ауырып қалады.

  • ..... қолын жууға көмектесті.

  • Әжесіне ...... болды.

  • Әжесі ...... айтты.

  • Досанды ..... мақтады.

  • «Менің тірегімсіз»,-деді ....... құшақтап.

Дескриптор:

- мәтінді түсінеді;

- қажетті сөздерді табады;

- ақпаратты тереді.


Сабақтың соңы





Суреттерден және тілдесім клишелерінен тұратын парақты таратып, топ мүшелеріне тілдесім сөйлемдерін жазып, комикс түрінде қорғауды жеткізеді.

Суреттерден және тілдесім клишелерінен тұратын парақты алып, топ мүшелері тілдесім сөйлемдерін жазып, комикс түрінде қорғауды жеткізеді.

Дескриптор:

- суреттегі эмоцияларды ажыратады;

- комикс құрастырады.

«Pixton» платформасы арқылы құрастырылған комикстерін қорғайды.


Picture 5





Үй тапсырмасы


«Ағайын, туысқан» тақырыбына синквейн жазуды тапсырады.

Синквейн жазады.


Picture 6


Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ