Қысқа мерзімді жоспар
№ 25-сабақ
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
||||||||||||||||||||
|
Тоқсан: ІІІ |
Күні: |
||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||
|
Бөлім |
Адамның сырт келбеті мен мінезі |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әке –балаға сыншы |
||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.3.1 -сюжетті суреттердің (фотосуреттер) желісі бойынша әңгіме құрастыру; 5.4.4.4 -сан есімнің мағыналық түрлерін ажырата білу, сан есімді зат есім орнына қолдана білу |
||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Оқылым мәтіні желісі бойынша әңгіме құрастырады. Сан есімнің мағыналық түрлерін ажыратып, сан есімді зат есім орнына қолдана біледі. |
||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық: «Арман-ПВ» 2017 ж. Т.Н.Ермекова, Ж.К.Отарбекова, Р.Н.Мұнасаева |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу Психологиялық ахуал туғызу Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттарын талдау |
Мұғалімді тыңдайды. Үй тапсырмасына жауап береді – 2 балл |
«Санамақ», «Кәмпиттер», «Мозайка», «Фотосурет» «Қарлы кесек», «Хобдиша» |
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма. Оқылым мәтіні желісінде «Әке – балаға сыншы» атты әңгіме жазыңдар.
2-тапсырма. Берілген сан есімдерден топтау сан есімдерін жасап, олардан сөйлем құрастырыңдар. Бес-алты, елу, төрт-төрт, үш, тоғыз, қырық-елу. |
Берілген дескриптор бойынша тапсырмаларды орындайды Дескриптор
Дескриптор
|
«Теріс орындық», «Графиктік органайзер», «Екі тарапты диктант», «Бағалау ағашы», «Сациометрия», «Медаль», «Нысандар», «Кім жеңімпаз» «Рахмет», «Сендвич», «Бутерброд», «АБС», «Бағдаршам |
|
|||||||||||||||||
|
Саралау тапсырмасы |
Төменгі деңгей: Үзіндіні оқыңдар. Негізгі ойды анықтаңдар. Орта деңгей: Мәтіннен Сағидың бойындағы қандай қасиеттерді байқадыңдар? Жоғары деңгей: Асанәлі Әшімов туралы не білесіңдер? Ол қандай рөлдерді сомдаған? Қандай фильмдер түсірген? |
Дескриптор Мәтінді оқиды-1 балл Негізгі ойды анықтайды-2 балл Дескриптор Сағидың бйынан байқаған қасиеттерді айтып береді-2 балл Дескриптор Асанәлі Әшімов туралы білетіні айтады-3 балл |
|
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабаққа кері байланыс жасайды Оқу мақсатын еске түсіріп, тапсырмалардың оқу мақсатына сай болғандығын тексеріп өтеді |
Оқушылар өзара бағалау жүргізеді. Үй тапсырмасы: 103-беттегі 6-тапсырма. |
«Мидың суретін сал», «Ыстық орындық», «Керемет бестік», «БББ», |
|
|||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Әке –балаға сыншы
Әке –балаға сыншы
Қысқа мерзімді жоспар
№ 25-сабақ
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
||||||||||||||||||||
|
Тоқсан: ІІІ |
Күні: |
||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||
|
Бөлім |
Адамның сырт келбеті мен мінезі |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әке –балаға сыншы |
||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.3.3.1 -сюжетті суреттердің (фотосуреттер) желісі бойынша әңгіме құрастыру; 5.4.4.4 -сан есімнің мағыналық түрлерін ажырата білу, сан есімді зат есім орнына қолдана білу |
||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Оқылым мәтіні желісі бойынша әңгіме құрастырады. Сан есімнің мағыналық түрлерін ажыратып, сан есімді зат есім орнына қолдана біледі. |
||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық: «Арман-ПВ» 2017 ж. Т.Н.Ермекова, Ж.К.Отарбекова, Р.Н.Мұнасаева |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу Психологиялық ахуал туғызу Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттарын талдау |
Мұғалімді тыңдайды. Үй тапсырмасына жауап береді – 2 балл |
«Санамақ», «Кәмпиттер», «Мозайка», «Фотосурет» «Қарлы кесек», «Хобдиша» |
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма. Оқылым мәтіні желісінде «Әке – балаға сыншы» атты әңгіме жазыңдар.
2-тапсырма. Берілген сан есімдерден топтау сан есімдерін жасап, олардан сөйлем құрастырыңдар. Бес-алты, елу, төрт-төрт, үш, тоғыз, қырық-елу. |
Берілген дескриптор бойынша тапсырмаларды орындайды Дескриптор
Дескриптор
|
«Теріс орындық», «Графиктік органайзер», «Екі тарапты диктант», «Бағалау ағашы», «Сациометрия», «Медаль», «Нысандар», «Кім жеңімпаз» «Рахмет», «Сендвич», «Бутерброд», «АБС», «Бағдаршам |
|
|||||||||||||||||
|
Саралау тапсырмасы |
Төменгі деңгей: Үзіндіні оқыңдар. Негізгі ойды анықтаңдар. Орта деңгей: Мәтіннен Сағидың бойындағы қандай қасиеттерді байқадыңдар? Жоғары деңгей: Асанәлі Әшімов туралы не білесіңдер? Ол қандай рөлдерді сомдаған? Қандай фильмдер түсірген? |
Дескриптор Мәтінді оқиды-1 балл Негізгі ойды анықтайды-2 балл Дескриптор Сағидың бйынан байқаған қасиеттерді айтып береді-2 балл Дескриптор Асанәлі Әшімов туралы білетіні айтады-3 балл |
|
|
|||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабаққа кері байланыс жасайды Оқу мақсатын еске түсіріп, тапсырмалардың оқу мақсатына сай болғандығын тексеріп өтеді |
Оқушылар өзара бағалау жүргізеді. Үй тапсырмасы: 103-беттегі 6-тапсырма. |
«Мидың суретін сал», «Ыстық орындық», «Керемет бестік», «БББ», |
|
|||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз














