Аудандық «Оқушылар сарайы» КММ
Қысқа мерзімді (күнделікті) жоспары
Акробатикалық қимыл қозғалыстар
|
Бөлімі |
Сазды өнер |
|
Педагогтің Т.А.Ә |
Булкайрова Айнур Рахмашевна |
|
Күні |
|
|
Үйірме, атауы, топ |
«Сымбат» би үйірмесі |
|
Сабақтың тақырыбы |
Акробатикалық қимыл қозғалыстар |
|
Дәйексөз |
Білім – қымбат қазына, қанағат тұтпа азына (Мұзафар Әлімбаев) |
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларға акробатикалық қимыл қозғалыстарының негізгі техникасын үйрету. |
Сабақтың барысы
|
Кезең/Уақыты |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1. Ұйымдастыру кезеңі |
Оқушылармен амандасу, сабақтың мақсаты мен міндеттерін қысқаша түсіндіру. Жеңіл денені қыздыру жаттығулары: жалпы созылу, жеңіл жүгіру немесе динамикалық ойындар арқылы денені ояту. |
Мұғалімнің нұсқауларын тыңдап, денені қыздыру жаттығуларын орындау. |
Сабаққа қатысу деңгейі. |
Би алаңы, айна, музыка. |
|
2. Үй тапсырмасын сұрау |
Алдыңғы сабақта үйренген базалық қозғалыстарды (мысалы, негізгі дене созу жаттығулары, жеңіл акробатикалық элементтер) қысқаша қайталау. |
Бұрынғы жаттығуларды қайталап көрсетіп, өз тәжірибесін қысқаша баяндау. |
Үй тапсырмасын орындау деңгейі. |
Алдыңғы сабақтың материалдары (жазбалар) |
|
3. Жаңа сабақ |
Жаттығу мазмұны
мен техникасы |
Мұғалімнің көрсетілімін мұқият бақылап, баяу қайталап үйрену. |
Оқушылардың жаңа материалды игеруі. |
,Гимнастикалық құралдар (шығыршық, лента, доп, секіргіш). |
|
4. Дамыту бөлім |
Акробатикалық қимыл қозғалыстарын жеке-жеке және жұппен орындау: Әр оқушы өз қимылын орындап, мұғалімнің түзетулерін қабылдайды. Топтық жаттығулар арқылы қозғалыс үйлесімділігін жақсарту. |
Жеке және жұптық орындаулар арқылы қимылдарды тәжірибеде қолдану, мұғалімнің кеңестеріне сәйкес қателерді түзету. |
Жаттығу орындау және техниканы меңгеру деңгей. |
Музыка, би айнасы. |
|
5. Бекіту бөлімі |
Акробатикалық қимылдарды біріктіріп, қысқа комбинация құрастыру және орындау: Қимылдардың реттілігі мен үйлесімділігін бекіту. |
Қимылдарды жүйелі түрде орындап, өзара үйлесімділікті көрсету. |
Оқушылардың материалды меңгеру деңгейі. |
Гимнастикалық кілемше, музыка. |
|
6. Қорытынды бөлім |
Сабақтың қорытындысын шығару: Оқушылардың жетістіктері мен қиындықтарын талқылау. Үй тапсырмасын түсіндіру: акробатикалық қимылдарды қауіпсіздік ережелерімен бірге күнделікті жаттығу. |
Сабақ бойынша өз ойларын білдіріп, мұғалімнің кеңестерін тыңдайды. |
Оқушылардың сабақтан алған әсері мен білім деңгейі. |
Сабаққа қажетті әдістемелік материалдар. |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Акробатикалық қимыл қозғалыстар
Акробатикалық қимыл қозғалыстар
Аудандық «Оқушылар сарайы» КММ
Қысқа мерзімді (күнделікті) жоспары
Акробатикалық қимыл қозғалыстар
|
Бөлімі |
Сазды өнер |
|
Педагогтің Т.А.Ә |
Булкайрова Айнур Рахмашевна |
|
Күні |
|
|
Үйірме, атауы, топ |
«Сымбат» би үйірмесі |
|
Сабақтың тақырыбы |
Акробатикалық қимыл қозғалыстар |
|
Дәйексөз |
Білім – қымбат қазына, қанағат тұтпа азына (Мұзафар Әлімбаев) |
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларға акробатикалық қимыл қозғалыстарының негізгі техникасын үйрету. |
Сабақтың барысы
|
Кезең/Уақыты |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
1. Ұйымдастыру кезеңі |
Оқушылармен амандасу, сабақтың мақсаты мен міндеттерін қысқаша түсіндіру. Жеңіл денені қыздыру жаттығулары: жалпы созылу, жеңіл жүгіру немесе динамикалық ойындар арқылы денені ояту. |
Мұғалімнің нұсқауларын тыңдап, денені қыздыру жаттығуларын орындау. |
Сабаққа қатысу деңгейі. |
Би алаңы, айна, музыка. |
|
2. Үй тапсырмасын сұрау |
Алдыңғы сабақта үйренген базалық қозғалыстарды (мысалы, негізгі дене созу жаттығулары, жеңіл акробатикалық элементтер) қысқаша қайталау. |
Бұрынғы жаттығуларды қайталап көрсетіп, өз тәжірибесін қысқаша баяндау. |
Үй тапсырмасын орындау деңгейі. |
Алдыңғы сабақтың материалдары (жазбалар) |
|
3. Жаңа сабақ |
Жаттығу мазмұны
мен техникасы |
Мұғалімнің көрсетілімін мұқият бақылап, баяу қайталап үйрену. |
Оқушылардың жаңа материалды игеруі. |
,Гимнастикалық құралдар (шығыршық, лента, доп, секіргіш). |
|
4. Дамыту бөлім |
Акробатикалық қимыл қозғалыстарын жеке-жеке және жұппен орындау: Әр оқушы өз қимылын орындап, мұғалімнің түзетулерін қабылдайды. Топтық жаттығулар арқылы қозғалыс үйлесімділігін жақсарту. |
Жеке және жұптық орындаулар арқылы қимылдарды тәжірибеде қолдану, мұғалімнің кеңестеріне сәйкес қателерді түзету. |
Жаттығу орындау және техниканы меңгеру деңгей. |
Музыка, би айнасы. |
|
5. Бекіту бөлімі |
Акробатикалық қимылдарды біріктіріп, қысқа комбинация құрастыру және орындау: Қимылдардың реттілігі мен үйлесімділігін бекіту. |
Қимылдарды жүйелі түрде орындап, өзара үйлесімділікті көрсету. |
Оқушылардың материалды меңгеру деңгейі. |
Гимнастикалық кілемше, музыка. |
|
6. Қорытынды бөлім |
Сабақтың қорытындысын шығару: Оқушылардың жетістіктері мен қиындықтарын талқылау. Үй тапсырмасын түсіндіру: акробатикалық қимылдарды қауіпсіздік ережелерімен бірге күнделікті жаттығу. |
Сабақ бойынша өз ойларын білдіріп, мұғалімнің кеңестерін тыңдайды. |
Оқушылардың сабақтан алған әсері мен білім деңгейі. |
Сабаққа қажетті әдістемелік материалдар. |
шағым қалдыра аласыз













