Қысқа мерзімді жоспар
Тексерілді:
|
Күні: |
Мұғалімі: |
||
|
Сынып: 2 (ІІ бөлім) |
Мектеп: |
||
|
Пәні: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тақырыбы: Менің отбасым және достарым |
Сағат саны:1 сағат |
||
|
Сабақтың мақсаты: |
5.1.1.1 айналасындағылардың сөйлеу тілін мұқият тыңдау; 5.1.1.2 дыбыс көзінің шектемесін белгілеу; 5.1.1.3 таныс адамдардың дауысын ажырату (ата-анасы, жақындары, достары); |
||
|
Көрнекілігі: |
суреттер, бояулар т.б. |
||
|
Пәнаралық байланыс: |
Бейнелеу |
||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру |
Амандасу: -Сәлеметсіздерме оқушылар! Көңіл-күйлеріңіз қалай? Психологиялық ахуал қалыптастыру. Әкем,анам-қамқорым, Көздерінің нұры біз. Ағатайым екеуміз Өмірінің гүліміз. Біз де аянып қалмаймыз, Екі етпейміз айтқанын. Татулық пен сый-құрмет Осындайдан басталар. |
Ұстазбен амандасып алады. Психологиялық ахуалға берілген тақпақтарды дауыстап айтып, тілді жаттықтырады. |
|
|
Жаңа тақырып 1-тапсырма: 2- тапсырма: |
Бүгінгі біздің тақырыбымыз өз отбасымыз және
біздің достарымыз туралы болмақ. Оқушылар, тақтаға қарайықшы, мына
суреттен көптеген үйлерді
көреміз. Оқушылар, ендеше мына суреттерде қандай отбасы мүшесі көрсетілген? Оларды ата.
Суретті боя
Сергіту сәті: Ал балалар тұрайық, Үлкен шеңбер құрайық. Шаңырақты көтеріп, Керегені құрайық Уық болып иіліп, Бір отбасы болайық. Оқушылар бүгін біз тек қана отбасы туралы емес, дос туралы да айтатын боламыз. Ендеше дос дегеніміз кім? «Дос» деген екі немесе бірнеше бірге ойнап, бір-біріне кез келген сәтте көмектесе білетін, ренжітпейтін, ойыншықтарын бөлісетін, ұрыспайтын жандар екен. Тіпті біздің сыныптастарымызда біздің достарымыз. Ал сендерде дос барма? Оқушылар ендеше барлығымыз бірге бір-бірімізге тілектер айтайық. - Денің сау
болсын!. - Елімізде тыныштық
болсын!. |
Оқушылар жаңа сабақты меңгереді, суреттерге назар аударады Оқушылар мұғалім нұсқаулығымен тапсырманы орындайды Оқушылар мұғалім нұсқаулығымен сәргіту сәтін орындайды Оқушылар бір-бірінің қолын ұстап мұғаліммен бірге тілектерді қайталайды |
|
|
Жаңа тақырыпты бекіту және қайталау |
-Балалар біздер бүгін кімдермен таныстық? - Отбасы мүшелерімен. Отбасы мүшелеріне кімдер жатады екен? - Ата, әже, әке, ана, аға, апа, іні, қарындас жатады. Біз қандай отбасымыз? - Біз бақытты отбасымыз.Ендеше осындай жақсы көңіл-күймен сабағымызды аяқтаймыз. Сау болыңыздар! |
Оқушылар қолдарымен сабақ соңындағы көңіл күйлерін көрсетеді. |
|
Қысқа мерзімді жоспар
Тексерілді:
|
Күні: |
Мұғалімі: |
||
|
Сынып: 2 (ІІ бөлім) |
Мектеп: |
||
|
Пәні: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тақырыбы: Дыбыс тонының биіктігіне қарай сипаттау |
Сағат саны:1 сағат |
||
|
Сабақтың мақсаты: |
2.1.2.1 жануарлар дауысын ажырату; 2.1.2.2 дыбысты еліктеп келтіру және объектпен сәйкестеу ойыншықпен, суретпен); 2.1.2.3 тыңдау арқылы дыбыс күшін ажырату (бәсең-күшті); |
||
|
Көрнекілігі: |
суреттер, бояулар т.б. |
||
|
Пәнаралық байланыс: |
|
||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру |
Амандасу: -Сәлеметсіздерме оқушылар! Көңіл-күйлеріңіз қалай? Психологиялық ахуал қалыптастыру. Бақыт деген – Осы шаттық шеңбері, Қол ұстасып Тұрайықшы,кел бері Бақыт деген – Көрмей қалса сағынып, Мені іздейтін Адал жүрек сендегі. |
Ұстазбен амандасып алады. Психологиялық ахуалға берілген тақпақтарды дауыстап айтып, тілді жаттықтырады. |
|
|
Жаңа тақырып 1-тапсырма: 2- тапсырма: |
Оқушылар біз бүгін дыбыстар туралы айтамыз. Біз дыбысты естиміз, аузымызбен айтамыз екен. Оқушылар айтыңдаршы, далада жаңбыр жауып жатқанын біз қалай біле аламыз? -Иә дыбысынан -Жаңбыр жауғанда қандай дыбыс шығады? -Тырс, тырс, жарайсыңдар. О Қой маңырайды Сиыр мөңірейді Жылқы кісінейді Түйе боздайды Ешкі бақырады Е Мә мә мә Мө мө мө Ио ио ио Бө бө бө Бә бә бә Сергіту сәті: Боран соқты зу-зу-зу. Қатты-қытты жел соқты гу-гу-гу. Жапырақтар қол соқты ду-ду-ду. Шыдай алмай жапырақтар ах-ах-ах. Билеп кетті қалтырап пах-пах-пах. Оқушылар дыбыстар тоны қатты немесе бәсең болып келеді. Оны мына интерактивті дыбыс тақтайынан ажыратып үйренейік. |
Оқушылар жаңа сабақты меңгереді Оқушылар мұғалім нұсқаулығымен тапсырманы орындайды Оқушылар мұғалім нұсқаулығымен сәргіту сәтін орындайды интерактивті дыбыс тақтайындағы жануарлар дыбыстарын естиді қатты немесе бәсең дыбыстарды ажыратады. |
Ж |
|
Жаңа тақырыпты бекіту және қайталау |
-Балалар біздер бүгін дыбыстар туралы өттік иә? Жануарлар қалай дыбыстайды екен? Қане бірге қайталайықшы. -Жарайсыңдар. Ендеше осындай жақсы көңіл-күймен сабағымызды аяқтаймыз. Сау болыңыздар! |
Оқушылар қолдарымен сабақ соңындағы көңіл күйлерін көрсетеді. |
|
Қысқа мерзімді жоспар
Тексерілді:
|
Күні: |
Мұғалімі: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 2 (ІІ бөлім) |
Мектеп: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: Эмоцияналды әуен түрін ажырату |
Сағат саны:1 сағат |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
2.1.3.1 әуезді ойыншықтар дыбысының басталуын және аяқталуын сезіну; 2.1.3.2 шуды эмоционалды қабылдау: қолдарымен күшті жағымсыз дыбыстардан қорғану, жағымды дыбыстарға қуанышты мимика, құлақ түру арқылы жауап қату |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Көрнекілігі: |
суреттер, бояулар т.б. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс: |
Музыка |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалім іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдастыру
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Ислам Майра ҚалыбекқызыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Арнайы сыныптарға арналған сенсорикадан қмж
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Арнайы сыныптарға арналған сенсорикадан қмжМатериал туралы қысқаша түсінік
1 Менің отбасым және достарым
2 Дыбыс тонының биіктігіне қарай сипаттау
3Эмоцияналды әуен түрін ажырату
4Түстер мен геометриялық фигуралар
5Әріптің жеткіліксіз элементі
6Заттық және сюжеттік картиналар
7Адамның дене мүшелері
8Үлкен кеңістікте бейімдеуге үйрету
9Мектеп аумағында және қағаз парақшасында бейімдеуге үйрету тақырыптарында арнайы сыныпқа арналған қысқа мерзімді жоспар
Материалдың қысқаша нұсқасы Қысқа мерзімді жоспар Тексерілді:
Қысқа мерзімді жоспар Тексерілді:
Қысқа мерзімді жоспар Тексерілді:
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||



ануарлар
суреттері












