Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация жариялап
2 млн. ₸ табыс табыңыз!
0 / 1
Материалға шағымдану
Назар аударыңыз. Бұл материалды сайт қолданушысы жариялаған. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзса, осында жазыңыз. Біз ең жылдам уақытта материалды сайттан өшіреміз
Шағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз
Сіздің сұранысыңыз сәтті жіберілді!
Жақын арада сайт әкімшілігі сізбен хабарласады
1 бонус = 1 теңге
Бонусты сайттағы қызметтерге жұмсай аласыз. Мысалы келесі материалды жеңілдікпен алуға болады
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Бонусты жинап картаңызға (kaspi Gold, Halyk bank) шығарып аласыз
Түсінікті
2024-2025 оқу жылына арналған
қысқа мерзімді сабақ жоспарларын
Жүктеп алғыңыз келеді ме?
Ашық сабақ "Жарасымды қарым - қатынас"
Материал туралы қысқаша түсінік
оқушылардың бір-бірімен қарым-қатынасындағы қиындықтарды түзету,
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады.
Толығырақ
12 Қаңтар 2018
597
0 рет жүктелген
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады
Сабақтың тақырыбы: Жарасымды қарым-қатынас. оқушылардың бір-бірімен қарым-қатынасындағы қиындықтарды түзету,
Мақсаты:
Сабақтың түрі: аралас сабақ.
Әдіс – тәсілдер: сұрақ-жауап, шаттық шеңбері, жүректен – жүрекке.
Көрнекіліктері: нақыл сөздер, интерактивті тақта.
Сабақтың барысы: Ұйымдастыру бөлімі.
Ә) жұлдыздарға болашақта өзіңізді қандай адам ретінде елестетінін жазады.
Б) талқылау
1 топ. Телефонмен сөйлесу әдебі.
2 топ. Қыз бен жігіттің танысқандағы әдебі.
3 топ. Үлкендер мен жастардың дастархан басында өзін ұстау әдебі.
Ашық сабақ«Жарасымды қарым-қатынас»
Өзін-өзі тану пәні мұғалімі: З.Жексембинова
Талдыбұлақ ауылы
Өзін – өзі тану сабағының жоспары Мерзімі: 26.02.2016 жыл Тақырып: Жарасымды қарым-қатынас. Құндылық: СүйіспеншілікҚасиеттер:Мейірімділік, адамгершілік, сүйіспеншілік.Мұғалім: Жексембинова З Сынып – 10 сынып Оқушылар саны:12
Мақсаты:
- қазақ халқының ұлттық дәстүрлеріндегі үлкен мен кіші арасындағы сыйласымды қатысымды ұлттық құндылық ретінде дамыту.
- оқушылардың бір-бірімен қарым-қатынасын жақсарту негізінде оларды адалдыққа, достыққа, шындыққа, тәрбиелікке үйрету.
- Оқушының танымдық процесін, есте сақтау, логикалық ойлау қабілеттерін дамыту.
Сабақтың түрі: аралас сабақ.
Әдіс – тәсілдер: сұрақ-жауап, шаттық шеңбері, жүректен – жүрекке.
Көрнекіліктері: нақыл сөздер, интерактивті тақта.
Сабақтың барысы: Ұйымдастыру бөлімі.
- Менің есімім (тренинг)
- Шаттық шеңбері: О.Әубәкіровтың «Ағаларым» әнін бәрі қосылып айтады.
- Топқа бөлу (түстер бойынша)
- Пікірталас (әр топқа сұрақтар қойылады)
- Жарасымды қарым-қатынас дегенді қалай түсінесіз?
- Кез - келген адаммен қарым-қатынас жасау үшін адамға қандай қасиет керек?
- Ол қасиеттер өз бойыңызда бар ма?
- Сыйластықтың адам өміріндегі маңызы қандай?
- Мәтінмен жұмыс.
- Қазақ халқының үлкенді құрметтеуге байланысты қандай рәсімдері бар?
- «Ақсақал», «Ел ағасы» деп кімдерді атаған?
- «Ізгілікті басы-үлкенді сыйлаудан басталады» дегенді қалай түсінесіңдер?
- Тапсырма.
- Жаттығу.
Ә) жұлдыздарға болашақта өзіңізді қандай адам ретінде елестетінін жазады.
Б) талқылау
- Сахналау.
1 топ. Телефонмен сөйлесу әдебі.
2 топ. Қыз бен жігіттің танысқандағы әдебі.
3 топ. Үлкендер мен жастардың дастархан басында өзін ұстау әдебі.
- Қорытынды:
- Бүгін біз сабаққа қатыстық.............. (жақсы, орташа)
- Сабаққа қатысқанымызға көңіліміз толды...... (ия, жоқ)
- Біз үшін сабақ өтті........ (ұзақ, тез)
- Сабақта біз ..... (шаршадық, шаршамадық)
- Бүгін сабақтан нені үйрендік ........................................................
- «Менің көңіл-күйім»
Ашық сабақ«Жарасымды қарым-қатынас»
Өзін-өзі тану пәні мұғалімі: З.Жексембинова
Талдыбұлақ ауылы
Өзін – өзі тану сабағының жоспары Мерзімі: 26.02.2016 жыл Тақырып: Жарасымды қарым-қатынас. Құндылық: СүйіспеншілікҚасиеттер:Мейірімділік, адамгершілік, сүйіспеншілік.Мұғалім: Жексембинова З Сынып – 10 сынып Оқушылар саны:12
Сабақтың мақсаты: | Ресурстар: ( белсенді тақта, кітап, дәптер,стикерлер, А4 қағаздар, тақырып бойынша суреттер, музыка) Сабақтың түрі: аралас сабақ. Әдіс – тәсілдер: сұрақ-жауап, шаттық шеңбері, жүректен – жүрекке. |
Сабақ барысы:Ұйымдастыру кезеңі: Шаттық шеңбері.Сабақтың барысы: Ұйымдастыру бөлімі. | Топ дөңгелек болып отырады, қатысушылар кезекпен сәлемдесіп, әр оқушы есімін айта отырып, өз бойындағы жақсы қасиеттерді қоса айтады. |
Топқа бөлу. | (түстер бойынша топқа бөлініп, отырады. |
Пікірталас | әр топқа сұрақтар қойылады |
Мәтінмен жұмыс. | Оқулықтағы С.Б.Дорженовтың ізімен жазылған мәтінді оқушылар оқиды. Берілген сұрақтар арқылы мәтінге талдау жасалынады. |
Тапсырма. Суреттерге қарап, олардың мағынасын түсіндіру. | Өнер туындыларын қараңыздар. Олардан адамдардың бір-біріне деген қандай ілтипат, сезімдерін байқадыңыздар? Әңгімелеп беріңіздер. |
Жаттығу. Медитация. «Өз жұлдызыңды табыңыз» Нұсқау: жұлдызды түнді елестетіңіз. Жұлдыздар үлкен және кіші, жарық және күңгірт. Біреу үшін бұл біреу немесе бірнеше жұлдыздар, ал біреулер үшін сансыз көп, жарық шашып бірде алыстап, бірде қол созым жерде жақын орналасқан. Жұлдыздарға мұқият қарап, ең керемет жұлдызды таңдаңыз. Мүмкін, бұл сіздің арманыңызға ұқсас шығар, мүмкін, ол сіздің бақытты кездеріңізді еске түсірген шығар. Тағы да ол жұлдызыңызға сүйсініп, соған жетуге тырысыңыз. Бар күшіңізді салыңыз. Сіз міндетті түрде сол жұлдызға жетесіз. Аспаннан алып оны алдыңызға қойыңыз. А) оқушылар алдарында жатқан жұлдыздардан өзіне біреуін таңдап алады. Ә) жұлдыздарға болашақта өзіңізді қандай адам ретінде елестетінін жазады. Б) талқылау | әдемі әуен ойнап тұрады, оқушылар көздерін жұмып, бір сәтке тынығу арқылы оқушылардың релаксациялық бөлімін өткізу. |
Сахналау. 1 топ. Телефонмен сөйлесу әдебі. 2 топ. Қыз бен жігіттің танысқандағы әдебі. 3 топ. Үлкендер мен жастардың дастархан басында өзін ұстау әдебі. | Берілген сөздерден жағдаяттар құрастырып, сахналап беріңіздер. |
Қорытынды: Бүгін біз сабаққа қатыстық.............. (жақсы, орташа) Сабаққа қатысқанымызға көңіліміз толды...... (ия, жоқ)Себебі: ..................................................................Біз үшін сабақ өтті........ (ұзақ, тез) Сабақта біз ..... (шаршадық, шаршамадық) Себебі:....................................................................Бүгін сабақтан нені үйрендік ............................. | (топтарға сабақтан алған әсерлері жазылған сөздер таратылады) |
Сау болыңыздар! Сабаққа белсенді қатысқаңдарыңызға үлкен рахмет! | Сабақты аяқтау |
Материал ұнаса әріптестеріңізбен бөлісіңіз
Ашық сабақ, ҚМЖ, көрнекілік, презентация
жариялап табыс табыңыз!
Материалдарыңызды сатып, ақша табыңыз.
(kaspi Gold, Halyk bank)