|
Білім беру ұйымының атауы |
Шона Смаханұлы атындағы №44 орта мектеп |
|
|
Бөлім: |
6.3В Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
01.02.2023 ж. |
|
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Сан аралықтары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.2.2.7 сан аралықтарын жазу үшін белгілеулерді пайдалану; 6.2.2.8 сан аралықтарды кескіндеу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Сан аралықтарын жазу үшін белгілеулерді пайдалану жолдарын түсінеді. Сан аралықтарды кескіндеу жолдарын сипаттай алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
Сабақтың басы 2 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Білім алушылармен амандасу. Сабаққа дайындықтарын тексеру Сабақтың мақсатымен таныстыру «Шаңырақ» әдісі арқылы топқа бөлінеді 1-топ Сәуле 2-топ Кесінді 3-топ Интервал |
Оқушылар 3 топқа бөлінеді |
|
Оқулық |
|||||||||||||||
|
8 минут |
Үй тапсырмасын “Көршіңмен бөліс”әдісі арқылы тексеру №933
“Барабан” әдісі арқылы өткен тақырыпқа шолу жасау
«Сәйкестендіру» әдісі
Дескриптор:
|
Үй тапсырмасын бір-біріне беріп тексереді
Оқушылар өткен сабақты еске түсіріп, сұраққа жауап береді.
Берілген тапсырмаларды дұрыс жауабымен сәйкестендіреді
|
Бағалау (1 балл)
(2 балл) (1 балл) |
Оқулық Интерактивті тақта (№4 слайд) (№5 слайд) |
|||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 25 минут |
«Фристайл» суретпен жұмыс
|
Фристайлдің суреттегі көрсеткішін сан аралығының белгіленуімен жазады
|
Бағалау (1 балл) |
Интерактивті тақта(9-10 слайд) |
|||||||||||||||
|
Сергіту сәті «Қызықты екі минут» әдісі
Оқулықпен жұмыс №934
Дескриптор:
Жұптық жұмыс “Білім шырағы” әдісі арқылы
Дескриптор:
Өздік жұмыс
|
Оқушылар берілген логикалық тапсырманы орындайды
Оқулықтағы есепті тақтаға шығарады
Топпен берілген сұрақтардың жауабын үшбұрыштардан тауып, параққа орналастырады Оқушылар дәптерлеріне жеке орындайды |
Бағалау (2 балл) (1 балл) (1 балл) |
Оқулық Абылкасымова А.Е., Кучер Т., Жумагулова З. (13-14 слайд) (15 слайд) |
||||||||||||||||
|
Пиза есептері 1-тапсырма Оқушы 40 есеп шығаруы керек. Ол шығарылмаған бір есеп үшін 3 ұтылыс ұпайын алса, ал шығарған бір есеп үшін 5 ұтыс ұпайын алды. Нәтижесінде ол 0 ұпай алды. Оқушы неше есеп шығарды? |
Пиза есебін топпен бірге бірлесіп орындайды |
(1 балл) |
(№ 15 слайд) |
||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия Mentimeter қосымшасы арқылы жасайды |
Білім алушылар ұялы телефондарымен сабақ бойынша не үйренгені туралы рефлексия жасайды. |
|
Ұялы телефон |
|||||||||||||||
|
Үйге тапсырма беру: №938 |
Үй тапсырмасын жазып алады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
ашық сабақ Сан аралықтары 6 сынып
ашық сабақ Сан аралықтары 6 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
Шона Смаханұлы атындағы №44 орта мектеп |
|
|
Бөлім: |
6.3В Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. |
|
|
|
Күні: |
01.02.2023 ж. |
|
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Сан аралықтары |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.2.2.7 сан аралықтарын жазу үшін белгілеулерді пайдалану; 6.2.2.8 сан аралықтарды кескіндеу; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Сан аралықтарын жазу үшін белгілеулерді пайдалану жолдарын түсінеді. Сан аралықтарды кескіндеу жолдарын сипаттай алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||
|
Сабақтың басы 2 минут |
Ұйымдастыру кезеңі. Білім алушылармен амандасу. Сабаққа дайындықтарын тексеру Сабақтың мақсатымен таныстыру «Шаңырақ» әдісі арқылы топқа бөлінеді 1-топ Сәуле 2-топ Кесінді 3-топ Интервал |
Оқушылар 3 топқа бөлінеді |
|
Оқулық |
|||||||||||||||
|
8 минут |
Үй тапсырмасын “Көршіңмен бөліс”әдісі арқылы тексеру №933
“Барабан” әдісі арқылы өткен тақырыпқа шолу жасау
«Сәйкестендіру» әдісі
Дескриптор:
|
Үй тапсырмасын бір-біріне беріп тексереді
Оқушылар өткен сабақты еске түсіріп, сұраққа жауап береді.
Берілген тапсырмаларды дұрыс жауабымен сәйкестендіреді
|
Бағалау (1 балл)
(2 балл) (1 балл) |
Оқулық Интерактивті тақта (№4 слайд) (№5 слайд) |
|||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 25 минут |
«Фристайл» суретпен жұмыс
|
Фристайлдің суреттегі көрсеткішін сан аралығының белгіленуімен жазады
|
Бағалау (1 балл) |
Интерактивті тақта(9-10 слайд) |
|||||||||||||||
|
Сергіту сәті «Қызықты екі минут» әдісі
Оқулықпен жұмыс №934
Дескриптор:
Жұптық жұмыс “Білім шырағы” әдісі арқылы
Дескриптор:
Өздік жұмыс
|
Оқушылар берілген логикалық тапсырманы орындайды
Оқулықтағы есепті тақтаға шығарады
Топпен берілген сұрақтардың жауабын үшбұрыштардан тауып, параққа орналастырады Оқушылар дәптерлеріне жеке орындайды |
Бағалау (2 балл) (1 балл) (1 балл) |
Оқулық Абылкасымова А.Е., Кучер Т., Жумагулова З. (13-14 слайд) (15 слайд) |
||||||||||||||||
|
Пиза есептері 1-тапсырма Оқушы 40 есеп шығаруы керек. Ол шығарылмаған бір есеп үшін 3 ұтылыс ұпайын алса, ал шығарған бір есеп үшін 5 ұтыс ұпайын алды. Нәтижесінде ол 0 ұпай алды. Оқушы неше есеп шығарды? |
Пиза есебін топпен бірге бірлесіп орындайды |
(1 балл) |
(№ 15 слайд) |
||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 минут |
Рефлексия Mentimeter қосымшасы арқылы жасайды |
Білім алушылар ұялы телефондарымен сабақ бойынша не үйренгені туралы рефлексия жасайды. |
|
Ұялы телефон |
|||||||||||||||
|
Үйге тапсырма беру: №938 |
Үй тапсырмасын жазып алады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз














