Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
«Су – тіршілік көзі» |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Муханбетова А.О. |
|
Сыныбы: |
6 Г |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Судың да сұрауы бар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
6.3.4.1 эссе тақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп жазу («келісу, келіспеу» эссесі) |
|
Сабақтың мақсаты: |
эссе тақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырады, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп жазады. |
|
Бағалау критерийі |
Тақырыптан ауытқымай, құрылымын сақтап, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін анық көрсетіп эссе жазады. |
|
ОДД |
Жоғары деңгей |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқу мақсатымен таныстырады. 2.Сабақ мақсаты оқушылармен бірлесе отырып талқыланады. 3.Оқушыларға жаңа сабақты өткен сабақпен байланыстыру мақсатында тапсырма береді. |
Оқушылар назарын сабаққа аударады. 1.Оқу мақсатымен танысады. 2.сабақ мақсатын талқылайды 3.Оқушылар алдыңғы сабақта алған білімдеріне сүйене отырып «Тақырыптық түйінді сөздер» әдісі арқылы есімдіктерді ажыратып, анықтама береді. |
Қалыптастырушы бағалау: оқушыларды «Жарайсың!», «Керемет!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. Дұрыс мағынада жауап беруге бағыттау мақсатында кейбір оқушыларға ашық сұрақтар, ал кейбір көмек қажет ететін оқушыларға жетелеуші сұрақтар қойылады. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны, сабақ презентациясы, «Сөздер банкасы»
|
||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Мұғалім көтерілген мәселені түсінуге бағытталған тапсырма ұсынады. |
1-тапсырма – Мәтінді оқып, кестені толтыр. Оқушылар берілген мәтінді оқып, «Тұжырым кестесін» толтырады.
|
Қалыптастырушы бағалау: «Бас бармақ»
Дескриптор: -ақпаратпен танысады; -драмалық шығарманың жанрлық ерекшеліктерін анықтап, жазады.
|
Мәтін
|
||||||||||
|
Мұғалім тақырыптан ауытқымай, құрылымын сақтап, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін анық көрсетіп эссе жазауға арналған тапсырма береді. |
2-тапсырма – «Барлық адам суды үнемдей ме?» тақырыбына келісу-келіспеу эссесін жазыңыз. Дескриптор: -Эссе тақырыбының желісінен шықпайды; -Әрбір абзацты сыни тұрғыдан ойлап, сауатты, жүйелі құрастырады. -Қажетті «келісу», «келіспеу» себептерін айқын ашып жазады; -Эссе құрылымын сақтайды; -Өмірмен байланыстырады. |
Қалыптастырушы бағалау: «Дескриптор бойынша бағалау»
|
«Үнем – қоғам қуаты» тақырыбындағы бейнебаян https://www.youtube.com/watch?v=gF_yGJUB9fY
|
|||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
Кері байланыс
|
Оқушылар сабақ барысындағы іс-әрекетіне «Табыс баспалдағы» әдісі арқылы баға береді. |
Өзін-өзі бағалау
|
Бағалау парағы
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ "Су -тіршілік көзі" 6-сынып
Ашық сабақ "Су -тіршілік көзі" 6-сынып
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
«Су – тіршілік көзі» |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Муханбетова А.О. |
|
Сыныбы: |
6 Г |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Судың да сұрауы бар |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
6.3.4.1 эссе тақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырып, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп жазу («келісу, келіспеу» эссесі) |
|
Сабақтың мақсаты: |
эссе тақырыбынан ауытқымай, абзац түрлерін жүйелі құрастырады, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін айқын көрсетіп жазады. |
|
Бағалау критерийі |
Тақырыптан ауытқымай, құрылымын сақтап, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін анық көрсетіп эссе жазады. |
|
ОДД |
Жоғары деңгей |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі: 1.Оқу мақсатымен таныстырады. 2.Сабақ мақсаты оқушылармен бірлесе отырып талқыланады. 3.Оқушыларға жаңа сабақты өткен сабақпен байланыстыру мақсатында тапсырма береді. |
Оқушылар назарын сабаққа аударады. 1.Оқу мақсатымен танысады. 2.сабақ мақсатын талқылайды 3.Оқушылар алдыңғы сабақта алған білімдеріне сүйене отырып «Тақырыптық түйінді сөздер» әдісі арқылы есімдіктерді ажыратып, анықтама береді. |
Қалыптастырушы бағалау: оқушыларды «Жарайсың!», «Керемет!» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. Дұрыс мағынада жауап беруге бағыттау мақсатында кейбір оқушыларға ашық сұрақтар, ал кейбір көмек қажет ететін оқушыларға жетелеуші сұрақтар қойылады. |
Оқулық, жұмыс дәптерлері ДК экраны, сабақ презентациясы, «Сөздер банкасы»
|
||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
Мұғалім көтерілген мәселені түсінуге бағытталған тапсырма ұсынады. |
1-тапсырма – Мәтінді оқып, кестені толтыр. Оқушылар берілген мәтінді оқып, «Тұжырым кестесін» толтырады.
|
Қалыптастырушы бағалау: «Бас бармақ»
Дескриптор: -ақпаратпен танысады; -драмалық шығарманың жанрлық ерекшеліктерін анықтап, жазады.
|
Мәтін
|
||||||||||
|
Мұғалім тақырыптан ауытқымай, құрылымын сақтап, көтерілген мәселе бойынша келісу-келіспеу себептерін анық көрсетіп эссе жазауға арналған тапсырма береді. |
2-тапсырма – «Барлық адам суды үнемдей ме?» тақырыбына келісу-келіспеу эссесін жазыңыз. Дескриптор: -Эссе тақырыбының желісінен шықпайды; -Әрбір абзацты сыни тұрғыдан ойлап, сауатты, жүйелі құрастырады. -Қажетті «келісу», «келіспеу» себептерін айқын ашып жазады; -Эссе құрылымын сақтайды; -Өмірмен байланыстырады. |
Қалыптастырушы бағалау: «Дескриптор бойынша бағалау»
|
«Үнем – қоғам қуаты» тақырыбындағы бейнебаян https://www.youtube.com/watch?v=gF_yGJUB9fY
|
|||||||||||
|
Сабақтың соңы
|
Кері байланыс
|
Оқушылар сабақ барысындағы іс-әрекетіне «Табыс баспалдағы» әдісі арқылы баға береді. |
Өзін-өзі бағалау
|
Бағалау парағы
|
шағым қалдыра аласыз















