|
Бөлім |
Өнер |
||||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Айтмаганбетова Айгерим Манасовна |
||||||
|
Күні |
14.02.2021ж |
||||||
|
Сынып:3 «» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
|
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.3 сөйлемнен сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) табу.
|
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөз таптарын қайталау , сөз таптарына берілген тапсырмаларды орындау . |
||||||
|
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
|||
|
Сабақтың басы 5минут
|
Ынтымпқтастық атмосфераны қалыптастыру Жүрекше арқылы бір- біріне тілек айтады. Өткен сабақты қайталау «Келісемін -келіспеймін » әдісі арқылы өтеді
Ойынның ережесі:
Лабиринттегі тапсырмаларды дұрыс орындасақ фишка смайликтер арқылы бағаланатын боламыз.
|
Оқушылар жүрекше арқылы бір біріне ізгі тілектерін айтып шығады
Сұрақтарға жауап береді
Сөздерді тыңдап , сөздер қай сөз табына жатады |
Фишка, смайлик
Жарайсың! Тамаша! Жақсы! |
Оқу-лық Қазақ тілі 37-39 бет
|
|||
|
Сабақтың ортасы 7минут
5минут
20минут |
Жұмбақ жасыру Сылдырдан қорқады, Шошынып жортады. (Қоян)
«Кім жылдам !» деп аталады Кім? Не? сұрақтарына жауап беретін сөздерді үйшіктерге дұрыс орналастыру Жұлдыз, нағашы, ата, аққу, оймақ, ақын, үкі Критерий:
Енді баллар екінші тапсырмаға шығу үшін кедергіден һту керекпіз, ол үшін мына пазлды құрастырып көрейкші. Дауылпаз, Сазсырнай 2.Сөйлемнен түсіп қалған әріпті тауып жазады, Сөйлемдегі сөз таптарын табады. Критерий: 1.Сөйлемнен түсіп қалған әріпті тауып жазады 1балл 2. Сөйлемдегі сөз таптарын тауып айтады 1балл
I топ 1.Айгүл су... ет салып о..ыр. 2. Маржан мұзд....й суды ішкен соң тамағы ауырды. II топ 1.Өсер өнер...і б.....ла. 2.Гүлжан үшінш... с..нып.....а оқиды.
3.Мақалдағы түсіп қалған әріптерді жазып шығады, мақалдағы сөз таптарын тауып айтады.
Критерий: 1.Мақалдағы түсіп қалған әріптерді жазып шығады 1балл 2.Мақалдағы сөз таптарын тауып айтады 1балл
|
Кім? Не? сұрақтарына жауап беретін сөздерді үйшіктерге орналастырады
Сөйлемнен түсіп қалған әріптерді табады, сөз таптарын тауып оқиды. |
Смайлики , Жарайсың! Жақсы! Талпын!
1-10 балл |
|
|||
|
Сабақтың аяғы 3минут
|
-Баллар, біз тапсырмаларды дұрыс орындап шықтық енді сиқырлы сандықшамызды ашып көрейкші.Бейнеролик Жеңіске жеткен топты марапаттау
|
Сұрақтарға жауап береді
|
«Басбар-мақ» әдісі |
Үйге: Қайта-лау |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Ашық сабақ таөырыбы: Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?
Ашық сабақ таөырыбы: Нәтиже сабақ. Мен не үйрендім?
|
Бөлім |
Өнер |
||||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Айтмаганбетова Айгерим Манасовна |
||||||
|
Күні |
14.02.2021ж |
||||||
|
Сынып:3 «» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
|
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.4.2.3 сөйлемнен сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) табу.
|
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөз таптарын қайталау , сөз таптарына берілген тапсырмаларды орындау . |
||||||
|
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
|||
|
Сабақтың басы 5минут
|
Ынтымпқтастық атмосфераны қалыптастыру Жүрекше арқылы бір- біріне тілек айтады. Өткен сабақты қайталау «Келісемін -келіспеймін » әдісі арқылы өтеді
Ойынның ережесі:
Лабиринттегі тапсырмаларды дұрыс орындасақ фишка смайликтер арқылы бағаланатын боламыз.
|
Оқушылар жүрекше арқылы бір біріне ізгі тілектерін айтып шығады
Сұрақтарға жауап береді
Сөздерді тыңдап , сөздер қай сөз табына жатады |
Фишка, смайлик
Жарайсың! Тамаша! Жақсы! |
Оқу-лық Қазақ тілі 37-39 бет
|
|||
|
Сабақтың ортасы 7минут
5минут
20минут |
Жұмбақ жасыру Сылдырдан қорқады, Шошынып жортады. (Қоян)
«Кім жылдам !» деп аталады Кім? Не? сұрақтарына жауап беретін сөздерді үйшіктерге дұрыс орналастыру Жұлдыз, нағашы, ата, аққу, оймақ, ақын, үкі Критерий:
Енді баллар екінші тапсырмаға шығу үшін кедергіден һту керекпіз, ол үшін мына пазлды құрастырып көрейкші. Дауылпаз, Сазсырнай 2.Сөйлемнен түсіп қалған әріпті тауып жазады, Сөйлемдегі сөз таптарын табады. Критерий: 1.Сөйлемнен түсіп қалған әріпті тауып жазады 1балл 2. Сөйлемдегі сөз таптарын тауып айтады 1балл
I топ 1.Айгүл су... ет салып о..ыр. 2. Маржан мұзд....й суды ішкен соң тамағы ауырды. II топ 1.Өсер өнер...і б.....ла. 2.Гүлжан үшінш... с..нып.....а оқиды.
3.Мақалдағы түсіп қалған әріптерді жазып шығады, мақалдағы сөз таптарын тауып айтады.
Критерий: 1.Мақалдағы түсіп қалған әріптерді жазып шығады 1балл 2.Мақалдағы сөз таптарын тауып айтады 1балл
|
Кім? Не? сұрақтарына жауап беретін сөздерді үйшіктерге орналастырады
Сөйлемнен түсіп қалған әріптерді табады, сөз таптарын тауып оқиды. |
Смайлики , Жарайсың! Жақсы! Талпын!
1-10 балл |
|
|||
|
Сабақтың аяғы 3минут
|
-Баллар, біз тапсырмаларды дұрыс орындап шықтық енді сиқырлы сандықшамызды ашып көрейкші.Бейнеролик Жеңіске жеткен топты марапаттау
|
Сұрақтарға жауап береді
|
«Басбар-мақ» әдісі |
Үйге: Қайта-лау |
|||
шағым қалдыра аласыз














