Қысқа мерзімді жоспар
№ 21-сабақ
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
||||||||||||||||||||||
|
Тоқсан: ІІІ |
Күні: |
||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
Адамның сырт келбеті мен мінезі |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бағып-қағуда көп мағына бар |
||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.4.1 -тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтау 5.4.4.4 -сан есімнің мағыналық түрлерін ажырата білу, сан есімді зат есім орнына қолдана білу |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтайды. Сан есімнің мағыналық түрлерін ажыратып, сан есімді зат есім орнына қолдана біледі |
||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық: «Арман-ПВ» 2017 ж. Т.Н.Ермекова, Ж.К.Отарбекова, Р.Н.Мұнасаева |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу Психологиялық ахуал туғызу Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттарын талдау |
Мұғалімді тыңдайды. Үй тапсырмасына жауап береді – 2 балл |
«Санамақ», «Кәмпиттер», «Мозайка», «Фотосурет» «Қарлы кесек» |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма. Мәтінді оқып, жетекші сұрақ құрастыру арқылы негізгі ойын анықтаңдар.
2-тапсырма. Мәтіннен тірек сөздерді анықтап, оларды есептік сан есімдермен тіркестіріп жазыңдар. |
Берілген дескриптор бойынша тапсырмаларды орындайды Дескриптор
Дескриптор
|
«Теріс орындық», «Графиктік органайзер», «Екі тарапты диктант», «Бағалау ағашы», «Сациометрия», «Медаль», «Нысандар», «Кім жеңімпаз» «Рахмет», «Сендвич», «Бутерброд», «АБС», «Бағдаршам |
|
|||||||||||||||||||
|
Саралау тапсырмасы |
Төменгі деңгей: Мәтінді оқып, сұрақтарға жауап беріңдер Орта деңгей: Оқылым мәтініндегі сан есімдерді анықтап, құрамына қарай талдаңдар. Сан есімнің басқа мағыналық түрлерін жасауға негіз болған есептік сан есімдерді анықтаңдар Жоғары деңгей: «Еркін микрофон» әдісімен «Тәрбиедегі үлкендердің рөлі» тақырыбында сұхбат жүргізіңдер |
Дескриптор Мәтінді оқиды-1 балл Сұрақтарға жауап береді-2 балл Дескриптор Оқылым мәтініндегі сан есімдерді анықтап, құрамына қарай талдайды -2 балл Сан есімнің басқа мағыналық түрлерін жасауға негіз болған есептік сан есімдерді анықтайды -2 балл Дескриптор «Тәрбиедегі үлкендердің рөлі» тақырыбында сұхбат жүргізеді -2 балл |
|
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабаққа кері байланыс жасайды Оқу мақсатын еске түсіріп, тапсырмалардың оқу мақсатына сай болғандығын тексеріп өтеді |
Оқушылар өзара бағалау жүргізеді. Үй тапсырмасы: 97-беттегі 6-тапсырма. |
«Мидың суретін сал», «Ыстық орындық», «Керемет бестік», «БББ», |
|
|||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Бағып-қағуда көп мағына бар"
"Бағып-қағуда көп мағына бар"
Қысқа мерзімді жоспар
№ 21-сабақ
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
||||||||||||||||||||||
|
Тоқсан: ІІІ |
Күні: |
||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
Адамның сырт келбеті мен мінезі |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бағып-қағуда көп мағына бар |
||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.4.1 -тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтау 5.4.4.4 -сан есімнің мағыналық түрлерін ажырата білу, сан есімді зат есім орнына қолдана білу |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтайды. Сан есімнің мағыналық түрлерін ажыратып, сан есімді зат есім орнына қолдана біледі |
||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық: «Арман-ПВ» 2017 ж. Т.Н.Ермекова, Ж.К.Отарбекова, Р.Н.Мұнасаева |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу Психологиялық ахуал туғызу Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттарын талдау |
Мұғалімді тыңдайды. Үй тапсырмасына жауап береді – 2 балл |
«Санамақ», «Кәмпиттер», «Мозайка», «Фотосурет» «Қарлы кесек» |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма. Мәтінді оқып, жетекші сұрақ құрастыру арқылы негізгі ойын анықтаңдар.
2-тапсырма. Мәтіннен тірек сөздерді анықтап, оларды есептік сан есімдермен тіркестіріп жазыңдар. |
Берілген дескриптор бойынша тапсырмаларды орындайды Дескриптор
Дескриптор
|
«Теріс орындық», «Графиктік органайзер», «Екі тарапты диктант», «Бағалау ағашы», «Сациометрия», «Медаль», «Нысандар», «Кім жеңімпаз» «Рахмет», «Сендвич», «Бутерброд», «АБС», «Бағдаршам |
|
|||||||||||||||||||
|
Саралау тапсырмасы |
Төменгі деңгей: Мәтінді оқып, сұрақтарға жауап беріңдер Орта деңгей: Оқылым мәтініндегі сан есімдерді анықтап, құрамына қарай талдаңдар. Сан есімнің басқа мағыналық түрлерін жасауға негіз болған есептік сан есімдерді анықтаңдар Жоғары деңгей: «Еркін микрофон» әдісімен «Тәрбиедегі үлкендердің рөлі» тақырыбында сұхбат жүргізіңдер |
Дескриптор Мәтінді оқиды-1 балл Сұрақтарға жауап береді-2 балл Дескриптор Оқылым мәтініндегі сан есімдерді анықтап, құрамына қарай талдайды -2 балл Сан есімнің басқа мағыналық түрлерін жасауға негіз болған есептік сан есімдерді анықтайды -2 балл Дескриптор «Тәрбиедегі үлкендердің рөлі» тақырыбында сұхбат жүргізеді -2 балл |
|
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабаққа кері байланыс жасайды Оқу мақсатын еске түсіріп, тапсырмалардың оқу мақсатына сай болғандығын тексеріп өтеді |
Оқушылар өзара бағалау жүргізеді. Үй тапсырмасы: 97-беттегі 6-тапсырма. |
«Мидың суретін сал», «Ыстық орындық», «Керемет бестік», «БББ», |
|
|||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз














