Қысқа мерзімді жоспар
№ 20-сабақ
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
||||||||||||||||||||||
|
Тоқсан: ІІІ |
Күні: |
||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
Адамның сырт келбеті мен мінезі |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бала Абай |
||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.4.1 - ауызекі стильдегі мәтіндердің мазмұнын, тақырыбын және тілдік құралдарын салыстыру; 5.4.4.4 -сан есімнің мағыналық түрлерін ажырата білу, сан есімді зат есім орнына қолдана білу |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Ауызекі стильдегі мәтіндердің мазмұнын, тақырыбын және тілдік құралдарын салыстырады. Сан есімнің мағыналық түрлерін ажыратып, сан есімді зат есім орнына қолдана біледі |
||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық: «Арман-ПВ» 2017 ж. Т.Н.Ермекова, Ж.К.Отарбекова, Р.Н.Мұнасаева |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу Психологиялық ахуал туғызу Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттарын талдау |
Мұғалімді тыңдайды. |
«Санамақ», «Кәмпиттер», «Мозайка», «Фотосурет» «Қарлы кесек», «Хобдиша», |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма. Мәтіндегі сипаттау мәніндегі сөздер мен сөз тіркестерін анықтап, оларды синонимдермен ауыстырыңдар.
2-тапсырма. Оқылым мәтінінен сан есімдерді тауып, құрамына қарай ажыратыңдар.
|
Берілген дескриптор бойынша тапсырмаларды орындайды Дескриптор
Дескриптор
|
«Теріс орындық», «Графиктік органайзер», «Екі тарапты диктант», «Бағалау ағашы», «Сациометрия», «Медаль», «Нысандар», «Кім жеңімпаз» «Рахмет», «Сендвич», «Бутерброд», «АБС», «Бағдаршам |
|
|||||||||||||||||||
|
Саралау тапсырмасы |
Төменгі деңгей: Мәтінді түсініп оқыңдар. Үзіндіге қандай тақырып қоюға болады? Орта деңгей: Мәтінді негізге ала отырып, бала Абайдың портретін өз сөздеріңмен «Кластер» әдісі арқылы топтастырып жазыңдар. Жоғары деңгей: Адамның жас мөлшері туралы сан есімдер қатысқан мақал-мәтелдер жазып, құрамына қарай талдаңдар |
Дескриптор Мәтінді оқиды-1 балл Тақырып қояды-2 балл Дескриптор Абайдың портретін өз сөздеріңмен «Кластер» әдісі арқылы топтастырып жазады-2 балл Дескриптор Адамның жас мөлшері туралы сан есімдер қатысқан мақал-мәтелдер жазады – 2 балл Құрамына қарай талдайды -3 балл |
|
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабаққа кері байланыс жасайды Оқу мақсатын еске түсіріп, тапсырмалардың оқу мақсатына сай болғандығын тексеріп өтеді |
Оқушылар өзара бағалау жүргізеді. Үй тапсырмасы: 95-беттегі 7-тапсырма. |
«Мидың суретін сал», «Ыстық орындық», «Керемет бестік», «БББ», |
|
|||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Бала Абай"
"Бала Абай"
Қысқа мерзімді жоспар
№ 20-сабақ
|
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
|
||||||||||||||||||||||
|
Тоқсан: ІІІ |
Күні: |
||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||||||
|
Бөлім |
Адамның сырт келбеті мен мінезі |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бала Абай |
||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.4.1 - ауызекі стильдегі мәтіндердің мазмұнын, тақырыбын және тілдік құралдарын салыстыру; 5.4.4.4 -сан есімнің мағыналық түрлерін ажырата білу, сан есімді зат есім орнына қолдана білу |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Ауызекі стильдегі мәтіндердің мазмұнын, тақырыбын және тілдік құралдарын салыстырады. Сан есімнің мағыналық түрлерін ажыратып, сан есімді зат есім орнына қолдана біледі |
||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
|
||||||||||||||||||||||
|
Ресурстар |
Оқулық: «Арман-ПВ» 2017 ж. Т.Н.Ермекова, Ж.К.Отарбекова, Р.Н.Мұнасаева |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен сәлемдесу Психологиялық ахуал туғызу Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттарын талдау |
Мұғалімді тыңдайды. |
«Санамақ», «Кәмпиттер», «Мозайка», «Фотосурет» «Қарлы кесек», «Хобдиша», |
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1-тапсырма. Мәтіндегі сипаттау мәніндегі сөздер мен сөз тіркестерін анықтап, оларды синонимдермен ауыстырыңдар.
2-тапсырма. Оқылым мәтінінен сан есімдерді тауып, құрамына қарай ажыратыңдар.
|
Берілген дескриптор бойынша тапсырмаларды орындайды Дескриптор
Дескриптор
|
«Теріс орындық», «Графиктік органайзер», «Екі тарапты диктант», «Бағалау ағашы», «Сациометрия», «Медаль», «Нысандар», «Кім жеңімпаз» «Рахмет», «Сендвич», «Бутерброд», «АБС», «Бағдаршам |
|
|||||||||||||||||||
|
Саралау тапсырмасы |
Төменгі деңгей: Мәтінді түсініп оқыңдар. Үзіндіге қандай тақырып қоюға болады? Орта деңгей: Мәтінді негізге ала отырып, бала Абайдың портретін өз сөздеріңмен «Кластер» әдісі арқылы топтастырып жазыңдар. Жоғары деңгей: Адамның жас мөлшері туралы сан есімдер қатысқан мақал-мәтелдер жазып, құрамына қарай талдаңдар |
Дескриптор Мәтінді оқиды-1 балл Тақырып қояды-2 балл Дескриптор Абайдың портретін өз сөздеріңмен «Кластер» әдісі арқылы топтастырып жазады-2 балл Дескриптор Адамның жас мөлшері туралы сан есімдер қатысқан мақал-мәтелдер жазады – 2 балл Құрамына қарай талдайды -3 балл |
|
|
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Сабаққа кері байланыс жасайды Оқу мақсатын еске түсіріп, тапсырмалардың оқу мақсатына сай болғандығын тексеріп өтеді |
Оқушылар өзара бағалау жүргізеді. Үй тапсырмасы: 95-беттегі 7-тапсырма. |
«Мидың суретін сал», «Ыстық орындық», «Керемет бестік», «БББ», |
|
|||||||||||||||||||
|
Қосымша ақпарат |
|||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз














